Популярные приколы

видео

хочу сюда!
 

Татьяна

30 лет, стрелец, познакомится с парнем в возрасте 37-50 лет

І знову про Маруфф і трошки про демократію

Мабуть, зараз тільки лінивий нічого не ляпнув про Євробачення, тому, якщо вас дістала ця тема, можете закривати сторіночку і іти далі працювати. Жарт. Знаю, що працювати ви не підете тому, тому тримайте певні роздуми.
Загалом пересічний глядач Євровізії може справедливо і нецензурно запитати: "Ну якого х..., бл..., с..., нах... заборонили пензлювати Марув на конкурс? Так, вона виступала в Росії, але ж Росія така хароша, то все Путін і його молода команда! Народ ні прі чьом". На жаль, ні, "прі чьом", ще і як. Чомусь ця думка нині не надто форситься, але, якщо поглянути на історію взаємин Росії-України та на саму Росію, то очевидно, що їхні царьки міняються, а політика залишається без змін - загарбницька і ненависницька. Ясно, її ініціюють зовсім не заслані козачки чи якісь унікальні люди, ой, вибачте, росіяни, з надмірними дикаторськими замашками (хоча і це почасти правда), а сам велікій і непабєдімий російський народ, який у своїй масі тримається на ненависті, бажаннях комусь вмазати (неважливо, кому, головне сам процес). Ну а шо ви хотіли? Тривале існування під кочівницьким "іго" (таке тривале, що в багатьох росіян досі очі розкосі), маргіналізація культури, банально лінь і заздрощі роблять свою справу. Мені давно здається, що ці всі нехароші вєщі так злились з "братським" народом так сильно, що, як то кажуть, давно в них у крові. 
До чого тут Євробачення і заборона виступати в Росії? Оскільки ворог наш - не тільки якийсь окремий Путін, а і вся його ватно-агресивна срань, рать, тому їхнє розважання співанням ротом різних пісень за дєньгі - справа злочинна і ворожа. На жаль, повторюсь, очевидна теза про ворожість самого народу у вітчизняному медіа-середовищі не поширюється (мабуть, з наміткою колись-якось-самтаймс) знову почати "дружити", і заборона виступати українцям в Росії радше щире бажання бюрократів дотриматись пункту документа, однак краще так, ніж ніяк, тобто як раніше. У нас має бути чітке розуміння: росіяни нам вороги, причому всі!
Дивуюсь, що багато цього не розуміють, і волають про "ні нада путать палітіку і всьо астальноє". І голосують за артиста, який катається до Раші, смсками, та так, що той потрапляє на перше місце. Воістину, демократія у нас зараз не на часі, і чи не краще просто взяти і відібрати в доброї половини населення паспорти і повернути їх після тесту з принциповими питаннями. Радикально? Ну як ви хотіли... Часу сюсюкатись у нас давно немає.
6

Комментарии

126.02.19, 11:34

Згоден, та справа не тільки в росіянах, обирали її наші, а це головне

  226.02.19, 11:44

  и расстрелять! Ибо не фиг размножаться!

   326.02.19, 11:55Ответ на 2 от Taly

   и расстрелять! Ибо не фиг размножаться!Ну навіщо так радикально? Перевиховати, і всьо.

    426.02.19, 11:58Ответ на 3 от Ratzinger

    и расстрелять! Ибо не фиг размножаться!Ну навіщо так радикально? Перевиховати, і всьо.так не поддадутся же перевоспитанию!!! Вон, Марув воспитывали -воспитывали, а все равно зараза - в Россию смотрит!!!
    Так что - только расстрелять!

     526.02.19, 12:07Ответ на 4 от Taly

     ніхто нікого ще серйозно не перевиховував, ми зараз живемо в країні подвійних чи навіть потрійних стандартів, тому я за вами не згоден. люди, загалом, мало що вирішують, більше важать ті ідеї, які живуть в їхніх головах, а ідею розстрілами не вб`єш

      626.02.19, 12:11Ответ на 5 от Ratzinger

      т.е. людей, которые вышли на майдан...на них тоже надо было не обращать внимания? В нашей стране люди и их мнение ни к чему? Ибо их идеи никто предварительно не взвешивал? А может выборы президента отменим???? Ну что бы не дай бог, не проголосовали как-то не так!
      простите, а за кого вы голосовали в этом отборе? можно узнать?

       726.02.19, 12:12Ответ на 6 от Taly

       ужас! Как много вопросов!!!!!
       Это вредно!
       Расстрелять!

        826.02.19, 12:18

        Так голосують же ж не за ідеологічні погляди, а за тих, хто має найбільші шанси на успіх.

        А найголовніше, що Maruv отримала зайвий піар, Росія - додатковий привід для пропаганди, УТ-1 і нацкомісія зганьбились. Ну і, звісно, країна втратила шанс якщо не перемогти, то хоча б потрапити в першу десятку на конкурсі. В решті — в програші все одно.

         926.02.19, 12:26Ответ на 6 от Taly

         [т.е. людей, которые вышли на майдан...на них тоже надо было не обращать внимания? - люди вийшли на Майдан за здорові ідеї, одна з яких полягає в тому, про що я писав раніше, тому відповідь - ні, треба звертати увагу
         В нашей стране люди и их мнение ни к чему? Ибо их идеи никто предварительно не взвешивал? - якщо ідеї суперечать національній ідеї, то так, на думку таких людей зважати не треба
         А может выборы президента отменим???? - а що замість них
         Ну что бы не дай бог, не проголосовали как-то не так!
         простите, а за кого вы голосовали в этом отборе? можно узнать? - не голосував взагалі

          1026.02.19, 12:33Ответ на 7 от Taly

          ужас! Как много вопросов!!!!!
          Это вредно!
          Расстрелять!
          Москалів повісити, жидів втопити, Марув розстріляти!

           Страницы:
           1
           2
           3
           предыдущая
           следующая