хочу сюда!
 

Nata

36 лет, телец, познакомится с парнем в возрасте 40-52 лет

Як жити в кайф?

Нормальне життя. Мета - вибитись в люди, заробити грошей, виростити, посадити дерево дитину (потрібне підкреслити). У голові - ідеальні картинки ідеальних срак з Інсти, за картинкою - думка "Оце б собі таку дівчину з такою сракою", "Оце б собі таку сраку" (залежно від статі того, хто думає). А тут ще й комуналку піднімають. І на зиму немає тематичного одягу. Отак і виходить, що "нормальне життя" - це постійна біганина, нєрви і шлункові розлади. Тому нормальне життя - повний відстій. Натомість є на цій планеті місця, де панує затишок і гармонія. Це спеціальні будинки з добрими санітарами. Там, замість біганини, ти цілий день ліпиш коробочки і спілкуєшся з видатними умами світу цього - Наполеоном, Ейнштейном, Віктором Павліком (приїхав з концертом). У тебе в палаті живе сам Віктор Янукович, причому не один. Тобі не треба готувати, бо за тебе це роблять добрі жіночки з коров`ячими очима, нехай у твоєму раціоні ніколи не буває м`яса, але готувати тобі самому не треба. Після обіду - прогулянка в парку, під високим забором. Потім - знову коробочки. Тільки в цьому місці ти зможеш дізнатись від сусіда по палаті тонкощі метробудівництва, це цікаво і пізнавально, нехай сусід і гундить про це цілими днями. Ходи коридорами, діставай медперсонал питаннями, але не підходь до Івасика - він кусається. Увечері - перегляд телевізора, якогось серіалу про кохання чи мультики, ніяких тсн і битви екстрасенсів - твою психіку тут бережуть. Рай на землі, щоб у нього потрапити треба просто взяти і з`їхати з глузду.


3

Комментарии

123.08.18, 11:27

так це теж спосіб гроші заробити.
раніше таке і такі на печі сиділи, і їх нікуди не пускали.

  223.08.18, 11:35

  Прям "Полет над гнездом кукушки". Мы и так все зашоренные живем, ни капли свободы. Живем, чтобы ходить на работу. А заработанное в лучшем случае спускаем в отпуске за 2 недели. На будущее (чтобы не работать) откладывают единицы.

   323.08.18, 12:07

   Как посмотреть на неё- если сверху то, да таки есть схожесть с описанным, а если изнутри, то может случиться и по другому- смотря кем ты родился. Имею ввиду здравый смысл и способности.Хотя думаю способности есть у всех, в том числе и у автора этой заметки. Способности открыть шире глаза и увидеть, что ты создан не просто так, а по причине. Каждый чел после своего рождения должен понять: что он может сделать выдающегося для других людей, причем лучше чем другие люди.Когда поймешь, жизнь налаживается.

    423.08.18, 12:10Ответ на 2 от Катерина14

    Прям "Полет над гнездом кукушки". Мы и так все зашоренные живем, ни капли свободы. Живем, чтобы ходить на работу. А заработанное в лучшем случае спускаем в отпуске за 2 недели. На будущее (чтобы не работать) откладывают единицы. Это способ эксплуатации людей. Если почитать историю начиная от первобытного строя, то можно увидеть какие изощренные способы эксплуатации придумано людьми (хотя людьми их назвать можно с большой натяжкой).

     Гость: Ordinary

     523.08.18, 12:27

     про вид на Эйфелеву башню забыл рассказать а так ничё

      623.08.18, 16:18

      спроси у Кайфи

       76.09.18, 10:58

       Чому про це написали?