хочу сюда!
 

Тетяна

38 лет, стрелец, познакомится с парнем в возрасте 30-57 лет

Давно не чули про Поплавського?

Десь у далеких глибинах супутникового телебачення, між ДТВ і сектанський каналом "Охуєнная весть", є канал "Київ". Цей канал настільки відстійний і настільки глибоко запхнутий у сраку вищеозначеного супутникового телебачення, що там постійно транслюють концерти Поплавського. Принаймні, так здається, бо скільки я не потрапляю на цей типу канал, там постійно бачу однакове дійство: величезний заповнений молоддю зал, декорації, світло, звук, танцівниці з довгими ногами і в центрі цього скаче пиріжок у блискучому костюмі, який безголосо паскудить вокальну творчість. Це той самий Поплавський - одіозний безголосий ректор КНУКіМ. Певний час він був культурним мемом, його безголосість та пирожкоподібну статуру обігравали в різних кавеенах, але потім ці меми кудись зникли, увага змістились до Павла Зіброва, котрий зараз на повну котушку обіграється у різних розважальних шоу. Тим часом, у пана Поплавського нічого не змінились - він зі свого образу не вийшов, от тільки сміятись над цим не хочеться. Як ми, тобто я, бачимо, він досі дає свої "концерти" на ручних каналах, для зігнаної за залік аудиторії і, здається, буде це робити все своє життя. Жарти в культурному середовищі, які в певний час набули масштабів нещадного форсу і лунали мало чи не з кожної праски, можливо, були красномовною спробою натякнути, чи то пак, уже прямо сказати Поплавському, щоб той схаменувся і не псував людям апетит своєю відстійною творчістю. Натомість нічого суттєвого не змінилось. Поплавський переконаний, що маючи гроші і зв`язки, він може робити все, що завгодно. Ні сорому, ні честі. Найбільший прикол у цій ситуації полягає в тому, що ця одіозна фігура репрезентує найбільший культурний вуз України і завдяки своїй поведінці дискредитує - як вуз, так і культуру. Після Майдану, в період війни та утвердження національної свідомості українців як європейської нації, де кожен має займатись своїм, причому професійно і найкраще, "творчість" пана Поплавського виглядає жалюгідно і викликає багато запитань до тих, хто це санкціонує.


4

Комментарии

Гость: сім на вісім

129.08.17, 10:24

і шо не посаділи

  229.08.17, 10:56

  поплавским сейчас наказувают в ролевых играх похлеще чем плетью в БДСМе

   329.08.17, 11:55

   ...а він, між іншим, ще й куховарить....

    429.08.17, 13:42

    та він задрав. на вашому "тонісі" по півдня його мармизу крутять. і ще один харьківский шедевр телебачення - канал "триолан". цілодобово, без перерв на рекламу крутять кремлядь-шоу. якийсь "концерт", куди нагнали силу силенну дітей для видавлювання "сльоз умиления". і все це під купу української символіки. одна біда вуха пуйла із-за лаштунків так і стирчать.

     59.03.18, 17:08

     Поплавський організував і провів Марафон української пісні, співали безперервно українські артисти українських пісень впротяг майже ЧОТИРЬОХ ДІБ. Марафон внесений до Книги рекордів. А про те що голосу красивого та звучного він особисто не має так то є не гріх. Бо красивий голос то від Бога. А коли мені щось у телепередачі не подобається я ПРОСТО перемикаю канал. До речі в театрі де проходять концерти Поплавського( що транслюють до ефіру)я бачив повні ряди любителів його творчості(аншлаг, як кажуть).