хочу сюда!
 

Ольга

39 лет, весы, познакомится с парнем в возрасте 35-48 лет

Хамство в лікарнях переходить всі межі!

Я, можна сказати, звик до радянського "сервісу" в наших поліклініках. Бо це норма (с). Крик і безцеремонне "тикання" давно не напрягає, але нещодавно знову довелось відвідати, з дозволу сказати, лікарняний заклад, після якої вийшов з таким відчуттям, ніби мене облили відром з помиями.

Куди не зайдеш - на тебе гиркають: то вони, "лікарі", зайняті обговоренням дачних справ, то в мене карточка обшарпана. Пошаставши по кабінетам, пішов здавати аналізи - добре, що контейнер самі знаєте з чим був закритий, бо його вміст міг вилитись на огрядну, колобкоподібну мадам, яка сказала, що приймати мої аналізи вона "не хоче"... Ідіоти. Звісно, 50 грн. на лапу вирішили б ситуацію, але я пішов на принцип.

І ось насамкінець, все зробивши, сиджу біля останнього кабінету. Десять хвилин, двадцять... Черга більшає, двері закриті. Аж ось з кабінету вивалюються дві "лікарки" і одна з них, глянувши на чергу, каже: "О, дивись (Маша, до колеги), опять яке стадо собралось".
Не хворійте, люди, бо з нашими лікарями ви або здохнете від неправильного лікування, або опинитесь за гратами ... через нанесення котомусь із "лікарів" "кілька колотих ударів тупим предметом" )

6

Комментарии

127.06.14, 12:17

Не бери близко к сердцу, у них тоже бывают плохие дни

  Гость: аноним

  227.06.14, 12:18

  "О, дивись (Маша, до колеги), опять яке стадо собралось".
  - за такие слова можно слегонца об бетонную холодную стену прижать - и греха не будет....
  но иногда встречаются и неплохие....

   327.06.14, 12:21Ответ на 1 от Slesar5r

   Це суть бидло-натури, яка, відчуває себе начальником, нехай і незначним. Я тут головний, а ти - гівно. Плати або вали. Це все в комплексі: хамство, хабарництво, нерозбірливий почерк. Тобі ж треба лікуватись, тож розбирай мої каракулі.

    427.06.14, 12:24Ответ на 3 от Ratzinger

    Це суть бидло-натури, яка, відчуває себе начальником, нехай і незначним. Я тут головний, а ти - гівно. Плати або вали. Це все в комплексі: хамство, хабарництво, нерозбірливий почерк. Тобі ж треба лікуватись, тож розбирай мої каракулі.Знаете ли, вообще критиковать каждый может (я их не оправдываю, нет), а вот возьмите и попытайтесь понять, почему они себя так ведут

     527.06.14, 12:30Ответ на 4 от Slesar5r

     Мені складно це зрозуміти. Але, судячи з їхніх задоволених морд, коли лікарі хамлять, здається, це їм навіть подобається. Можуть бути проблеми в сімйі, невиспаність, критичні дні, все може бути, але відвідувачам лікарні це нафіг не потрібно!

      627.06.14, 12:39Ответ на 5 от Ratzinger

      Мені складно це зрозуміти. Але, судячи з їхніх задоволених морд, коли лікарі хамлять, здається, це їм навіть подобається. Можуть бути проблеми в сімйі, невиспаність, критичні дні, все може бути, але відвідувачам лікарні це нафіг не потрібно!Что сказать, вот так вот поливать здесь людей грязью за глаза, тоже хамство. Если так задевает ихнее поведение, так вы им об этом и говорите

       727.06.14, 12:44Ответ на 6 от Slesar5r

       Зуб за зуб. Не я почав. Були спроби говорити з ними нормально, але вони самі ніби виманюють тебе на сварку. І чому це "поливати брудом"? Це громадський контроль, відсутність якої стимулює хамство

        827.06.14, 12:48

        балеть нынча дарагое удавольствиё

         927.06.14, 13:28

         не все врачи плохие, иногда, если повезет, попадаются и хорошие