хочу сюда!
 

Женя

38 лет, рак, познакомится с парнем в возрасте 33-40 лет

Вступайте до лав сепаратисів

Типу листівка

Товаріщь! Проамериканська, проєврейська, прогейська хунта наступає! Тільки ти можеш це зупинити! Ставай до лав Великої і Непереможної, чергової стабільної, тривалоіснуючої, ні разу не маріонеточної республіки із трьох літер і ти зможеш:

— відчувати себе в безпеці. Ходити і кричати з повною віддачею, що ти думаєш, бо «майдануті», «укропи» зазвичай вислухають твою точку зору. У ситуації навпаки, тобто коли «майданутий» намагається розпочати діалог, то отримає в морду. У нашій державі досить толерантно ставляться до тих, хто обсирає, зневажає і відверто ненавидить державу, яка його годує. Мітинг? Збір «колег»? Отримання продукції? Будь-ласка, це все можна зробити, хоч і проблематично, бо в тебе сотні однодумців серед правоохоронців, суддів, юристів.

— стати на сторону тих, хто робить те, чого не вистачає українській владі — швидко і фізично прибирати проблему, не церемонитись з ворогами, якщо треба, то розстріляти дезертирів, а не віддавати їх під суд, а потім відпускати. Жодних «припинень вогню», ворогу — смерть! «Ворогом» може стати брат, а ти сам може отримати кулю в п’яній сварці, але про це намагаються не думати, забуттю чудово допомагають наркотики та алкоголь, від якого теж, до речі, можна здохнути. Бережись озброєних «укропів», вони прицільно стріляють, але не все так погано — на твоє місце прийдуть десятки алкашів та гопників, а тебе поховають у кращих канавах та посадках Великої Республіки, назву якої ми знову змінили!

— отримувати сотню баксів на день і закрити кредити, що «висять» вже кілька років. Щоправда, грошей часто бракує, але ти маєш автомат і може отримати все, що хочеш. Так патрони шукай сам, як знайдеш, пильнуй їх, — ти не один такий без набоїв.

— набути військових навичок. Для служби в добровольчих батальйонах потрібно мати військовий досвід, гарну фізичну форму, потрібне *бало. До наших лав беруть всіх, достатньо лише бажання. Кілька днів базової підготовки, автомат у зуби і в бій під мінометні снаряди, авіабомби. Часто по тобі будуть стріляти свої, підтримки населення дедалі менше, але це не має зламати твій бойовий дух!

— грабувати, а вірніше брати своє, бо ти заслужив на гарне життя, але тобі кидають шмат хліба — щоб не здох... Ну і що як немає кебети вчитись у ВНЗ, а роботу шукати ліньки? Ти, Вася Пупкін, чи Саньок Пальоний, що три дні пропрацював вантажником в АТБ поки не вигнали за п’янку, мать твою, вибраний! Грабуй усе — від магазинів аудіотехніки до шкіл і дитсадочків, бо це все твоє, ти — заслужив.

— втекти від реальності і жити в казочках, які вигадує мій Царь-Батюшка. Швидко і недорого.

Вступай до наших лав і проживи своє яскраве і недовге життя в республіці, яка за місяць розвалиться! Для нас головне не потрапити в пропахлі гамбургерами лапи бендерів, Хунти й Дарта Вейдера! Поспішай!
4

Комментарии

Гость: taraXtino

124.06.14, 16:14

Дарт Вейдет - зло в чистом виде!

Коорадский стешочег:

Солнышко сияет,зеленеет луг,
По полю гуляет колорадский жук.

Он идет,не знает ничего о том,
Что его поймает дядя агроном.

Он его поймает,лапки оборвет,
В баночку посадит,и жучок умрет.

Жучка будет плакать,слезы проливать,
А жучата будут папу вспоминать:

Где ты,милый папа,ты куда ушел,
Без тебя нам,папа,так нехорошо.

Маленькой котлетки нету на обед,--
Плачут горько детки:папы дома нет.

    Гость: Учкудук

    224.06.14, 16:15

    http://media.cackle.me/718f9dbdfec43d0ff75f6eb6279c7308.jpg