Допоможи Павліченко! Підпиши ПЕТИЦІЮ!

  • 07.02.13, 08:44

 Шановна громада допоможіть сімї Павліченко! На їх місці може бути коженз нас!

 Суть допомоги – підписати петицію на сайті Білого дому (https://petitions.whitehouse.gov/petition/free-wrongfully-convicted-pavlichenkos-life-imprisonment-and-extend-scope-magnitsky-bill-ukraine/T50jlRLp)

 Для цього потрібно:

  зареєструвати аккаунт на сайті ;

  зайти на сайт під своїм аккаунтом та підписати петицію. (пошук петиції по слову pavlichenkos)

Це   Справа 5-10-ти хвилин! Не відриваючись від Вашого тепленькогокрісла! А якщо у вас гул хором, який дозволяє перекладати сторінку то це ще швидшезробити!

        Наслідки:

      американська влада розгляне ПИТИЦІЮ та надастьофіційну відповідь;

      можливі санкції проти ганебних чиновниківУкраїни! 

 В Інтернеті  вже є досить багато фактів по справіПавліченко з яких чітко зрозуміло, що обвинувачення проти Павліченків це відвертабрехня!

Є опубліковані документи по справіПавліченко які свідчать, що це все СФАБРИКОВАНЕ!!!

Всі свідки, які бачили вбивць зрізних ракурсів– кажуть, що Павліченки це НЕВОНИ!!!!

Українська національна ідея ?????

  • 25.08.11, 16:59
Українська національна ідея --- її НЕМАЄ! Влада навіть не в спромозі промовити якісь шляхи до створення національної української ідеї. Влада боїться створити українську національну ідею, бо це її могила! Українська національна ідея згуртує народ України, ось чого боїться влада, дуже боїться, аж тремтить. До чого ж зводиться існування української нації ???
А сьогодення відображає, що існування звичайного українця зводиться до того:
-    отримати копійки за свою роботу;
-    заплатити податки за рахунок яких, живе та звеличується юрба ганебних зрадників України;
-    ганебне існування на залишок копійок.
Звичайний українець не живе, він існує як раб влади. Розрізненні,  зневірені українці існують – моя хата з краю. І якщо цей українець потрапляє до влади, майже в усіх випадках, система його перемелює і він стає таким як вони – зрадником українського народу. Помирає українець, який поважає іншого українця, помирає українська культура.
Рік за роком влада поступово знищує українську культуру, без якої не можливе існування українського народу. Це йде по всіх напрямках української культури. Особливо це стосується усіх заходів пов’язаних з глибоким українським культурним корінням, або заходів, щодо підтримки та розвитку української культури. Немає культури – немає народу. Йде цілеспрямоване створення нації рабів, які працюють на збагачення рабів системи «влада».
Пропоную, щоб кожен українець відтворював, розвивав та підтримував українську культуру. Не треба чекати, ось нас стане 2,3-100 і тоді почнемо. Ні, треба вже зараз, особисто з себе почати відродження!!! Хоча б почати читати українські книжки (особливо письменників минулого), відвідувати заходи пов’язані з українською культурою. Відродити хоч якусь маленьку частку української культури в своїй особистості.
Як висновок пропоную:
Українська національна ідея – відродження української культури в особистості українця.