Евро 2012...мрії здійснюються!


Рівно місяць тому ми зробили крок до здійснення мрії мого брата Влада.
Саме 8 червня було відкриття Евро 2012.
Саме цього дня ми їхали до Львову не знаючи чого чекати, але сподіваючись на найкраще.
Приводом нашої поїздки була довгоочікувана перемога у конкурсі від Макдональдс "Супроводжуй футболістів на поле Евро 2012", де Влад Ефімов, футболіст ФК Полісся Житомир 2001, мав супроводжувати футболістів у матчі Німеччина-Португалія
Чесно кажучи, навіть не сподівались на такий високий рівень організації конкурсу. 
Сівши в потяг ми відразу відчули, що по переду буде багато нового та цікавого. З нами в одному купе їхало два чоловіка з Америки, з якими ми дуже весело спілкувалися на українсько - англійський мові. З першої хвилини нашої зустрічі я тільки й чула "Роналдо-Роналдо", але не відразу зрозуміла, що ж вони мають на увазі. Згодом, розговорившись, виявилось що вони помітили у Влада схожість з К. Роналдо, та називали його українським Роналдо) Приємна несподіванка для нас, адже Роналдо це улюблений футболіст Влада і саме його він мріяв побачити та вивести на поле. Розповівши з якою метою ми їдемо до Львову американці були приємно здивовані та відразу дістали фотоапарати і почали з нами фотографуватися)
До Львову ми приїхали о 6-40 і нас вже чекав на пероні наш організатор Артур. Він взяв наші речі та відвіз до готелю та заселив нас до номеру.
Проживали ми у готелі "НТОН". Умови там дуже хороші, обслуговування та харчування потягне і на "5 зірок"! 

 Крім того протягом всього часу перебування у Львові до дітей ставилися як до vip-персон, приділяли багато уваги. Нам виділили окремий автобус, а також супровід міліції, яка супроводжувала дітей протягом дня.
 
Окрім українських дітей були і діти з Німеччини та Португалії. Якщо з німцями українці не змогли знайти спільної мови, то з португальськими хлопчиками дуже потоваришували! 

Після зборів у Макдональдсі, де діти отримали подарунки, їх відвезли на стадіон "Львів-Арена", де вони мали репетирувати вечірні події!
А в цей час батьки та близькі дітей мали можливість оцінити визначні місця Львову разом з екскурсоводом. Атмосфера була дивовижна! Німці та португальці весь час співали, раділи, а зустрічаючи українців вигукували "Україна-Україна". Це було так приємно спостерігати. Але не зважаючи на це всі чекали вечора...
І ось залишалось буквально декілька хвилин до початку...кожен чекав виходу діточок, адже це така відповідальність та честь! Мрія збулась!
Влад, який так живе футболом, змалечку захоплюється Роналдо, і чимось навіть схожий на нього, нарешті побачив свого кумира! У підтрибунному приміщенні перед виходом на поле Влад протягнув руку до Кріштіана, і тей з посмішкою на вустах потис її! Здається це така дрібниця, але ж зовсім нещодавно про це могли тільки мріяти!

На поле Влад йшов разом з 21 номером збірної Португалії, разом з Перейрою! Емоції не передати словами! Дитина була переповнена радістю! 


В ході гри ми підтримували збірну Португалії. Але всеж перемогу одержали німці.

Після матчу дітей відвезли до Макдональдсу де вручили подарунки м'яч, медалі, 2 форми, і найнеобхідніше для Влада...сороконожки Предатори)
Наступного дня нам та португаляцям влаштували екскурсію до львівської шоколадної майстерні, де діти готували шоколад.

Після цього Влад довго прощався з португальськими дітьми, адже за цей час вони справді подружились навіть не зважаючи на мовний бар'єр.


Дякуємо Макдональдсу за те, що вони здійснюють дитячі мрії!
Дякуємо кожному, хто голосував за Влада у конкурсі, а це 4000 чоловік!

Евро 2012...поможем ребёнку вывести футболистов)

С новым годом всех! Пусть в новом году все ваши желания исполнятся!

А так же прошу пару секунд чтоб помочь исполнить желание одного талантливого мальчика...

Влад Ефимов не может и дня прожить без футбола. Каждый день он посещает тренировки команды Полесья, а также преодолевал 2-3 часовые поездки в Киев ради обучения новым навыкам игры.

Активно поддерживает свою любимую команду Динамо Киев на матчах. Его любимые игроки Андрей Шевченко и Криштиану Роналду, мечтает сыграть с ними. Сейчас он принимает участие в футбольной акции, и мечтает вывести футболистов на Евро 2012.Давайте поможем ему в осуществлении мечты! Для этого необходимо лишь несколько секунд. Перейти на страницу

http://www.mcdonaldseurokids2012.com.ua/works/5737 и проголосовать за его команду. Тем самым вы сделать его на шаг ближе к осуществлению мечты.

10 декабря Всемирный день футбола!!! футболиты и любители с праз

10 декабря

Всемирный день футбола (World Football Day) отмечается по решению ООН. Таким образом, международное сообщество отдает дань этому виду спорта, который для многих миллионов не просто игра, а стиль жизни. Первое упоминание о футболе как «об игре в мяч ногами» историки нашли в китайских источниках, датируемых вторым тысячелетием до нашей эры. Называлась игра Цу Чю, что означает «толкать ногой». Игра в футбол позволяла китайским воинам поддерживать хорошую физическую форму. Когда впервые появилась эта игра, точно никто не знает. Некоторые утверждают, что предшественником футбола была дикая игра саксонцев, которые жили в Англии в 8 веке. На поле битвы, после сражений, они пинали отрубленные головы противника. Об этой игре известно очень мало — то, что были ворота и вратарь, то, что игра была частью физической подготовки солдат, и что она была известна уже три тысячи лет назад. А сетка на футбольных воротах впервые была использована в марте 1891 года во время матча между сборными Севера и Юга Англии. В футбол играли и в Древней Греции, и в Риме около двух с половиной тысяч лет назад. В Греции эта игра называлась «битва за мяч», из чего можно предположить, что играли в нее соответственно — применяя всевозможные приемы боевых искусств.

наболевшее...о дружбе пожалуйста коментируем!

Были мы с тобой нерозлей-вода
Всё прошли с тобой
Вместе ты и я...
Говорила ты:"Всё прощу тебе!
Ближе для меня нету на земле!"
Но прошли года...
повзрослели мы...
Развела с тобой нас полоса судьбы!
Я просила же "Ты прости меня!"
Но сказала ты:"Больше НИКОГДА!!!"
Режиш ты ножом по моей душе!;(
Как теперь прожить...без тебя...мне...
Пролетают дни...я забуду всё!
Но слова твои...больше НИКОГДА не забуду я!
Прожеву...я и без тебя!
Ну а ты живи,радуйся теперь!
Может и поймёшь,как ты неправа ...
но буду помнить я,те твои слова...

 

мой первый стих,написан на паре от безделия,и от пережитых емоций!

Интересно мнение по этому поваду! Прошу отпишитись как он вам,иой стишок...