хочу сюди!
 

Олександра

47 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 45-50 років

Незрозумілі дії жінок

 • 27.09.12, 13:48
Нещодавно виникла ситуація в знайомого, що наштовхнула мене на певні роздуми. Тобто схожу ситуації я наблюдав ще 3 рази в різні роки з іншими знайомими, і складується якась тенденція з цього приводу.
Ситуація наступна. Є чьотири чоловіки (було це все в проміжок 10 років), які одружились в яких родились діти, повноцінні сімейні пари. Потім жінки кидають своїх чоловіків через 5 років, в середньому, сумісного життя, одній: не сподобалось жити в чоловіка, поїхала до батьків, відстань 10 км лише. Чоловік туди їздив, ночуваві там і вдома (робота була в протилежному напрямку), у неї там тісно, вона повертатись не хотіла. На цій почві почались певні роздори і за певний час дружина подала на розлучення, пізніше почала з кимось зустрічатись.
В іньших двох, жінки просто знайшли когось на роботі, пішли від чоловіків подавши на розлучення. В четвертого дві описані вище ситуації одночасно. Всі сім"ї індивідуальні і відносини також. Спільне одне, дані чоловіки нормальні адекватні люди, не скандалісти, своїх дружин поважали і при розлученнях ні матюків ні криків не було, ідеш іди. Жінки всі подали на аліменти, чоловіки їх справно платять, а дітям ще купляють що їм потрібно. Двоє з цих жінок не дають щоб дитина гуляла з батьком , мотивуючи, що її там накрутять проти неї. але я не про це. Кожен знайшов і почав жити з новою жінкою. Проживши рік два, запланували одружитись офіційно. Ось тут і саме цікаве. Кожна дізнавшись (повторюсь це все було в різні роки, і в кожного після розлучення пройшов не один рік) про такі речі, зустрічаються чи випадково, але думаю що ні, і пропонують заради дітей почати все знову. Остання взагалі почала надзвонювати нареченій погрожувати і т.д, потім щей образилась що на весілля не позвали. ну це палата №9, ті іньші адекватніші. Але всі як одна, дізнавшись, перед цим роками не спілкувавшись, кидає такі пропозиції. І жінки я б не сказав, що чимось схожі між собою.
Сам смисл, я не пойму, ти кидаєш чоловіка, проходять роки і так просто в лоб, давай. Я розумію якщо повільно налагоджує контакт, а так просто, дізнавшись про весілля, хоч він живе з іньшою 2 роки, прийти і сказать давай все повернем. Цього я зрозуміти не можу. Але згадався радянський фільм "Екіпаж". Там головний герой розвівся з дружиною, хоч і його ініціатива, але ситуація дещо нагадує, коли в кінці вона запропонувала, будучи вже з іньшим, щоб все повернути, він погодився, а вона розсміялась і сказала, що пожартувала. Це що якийсь спосіб самозадоволення у жінок чи як?
2

Останні статті

Коментарі

127.09.12, 14:50

таку ж ситуацію спостерігаю: розлучаються зі скандалом чи без. знаходять інших. Але щойно жінка зібралася заміж - у екса починається: "давай почнемо все спочатку. ми маємо бути разом. ти - найкраще, що було у моєму житті", хоча на данний момент вже може мати іншу сім"ю.
це - почуття власності. у кого в парі воно більше розвинене - той і починає заважати.

  227.09.12, 14:56Відповідь на 1 від все_буде_так

  Якщо просить почати знову ініціатор, а іньший погодиться, яка далі реакція ініціатора?

   анонім

   327.09.12, 14:58

   "дані чоловіки нормальні адекватні люди, не скандалісти, своїх дружин поважали і при розлученнях ні матюків ні криків не було, ідеш іди"

   Это и была их проблема. Бабы им попались «балованные», а они их дальше продолжали баловать.

   А на счет тенденции, есть еще один радянський фильм «Собака на сене» называется.

    427.09.12, 15:02Відповідь на 2 від Лінкольн

    якийсь час триває "медовий місяць", а потім все повертається на круги своя. Ніхто не винен - просто так люди влаштовані. Потрібно пам"ятати, що двічі в одну річку не ввійдеш.

     527.09.12, 15:02Відповідь на 3 від анонім

     віктими, короче кажучи.

      627.09.12, 15:08Відповідь на 3 від анонім

      Може жінки коло таких чоловіків і розбаловуються. Може якби проявляли жорсткість, дав раз в тик, може двоє з чьотирьох би й не розлучились.

       727.09.12, 15:09Відповідь на 4 від все_буде_так

       Думаю нічого б не було. Може медовий разок

        827.09.12, 15:12Відповідь на 7 від Лінкольн

        ну це нікому не шкодить, якщо за бажанням

         927.09.12, 15:13Відповідь на 6 від Лінкольн

         про втик: як немає що поважати, то хай поважає за силу???
         отак тепер сім"ї рятуються??

          анонім

          1027.09.12, 15:20Відповідь на 6 від Лінкольн

          Може жінки коло таких чоловіків і розбаловуються. Може якби проявляли жорсткість, дав раз в тик, може двоє з чьотирьох би й не розлучились.В тык не обязательно, а выполнять все капризы, как например та, что уехала к родителям, поощрять не стоит. Вопрос о разводе на том этапе уже поднимать, нужно было. Жена – значит, живи с мужем или улепетывай. А не бегать за ней ни-ни.

           Сторінки:
           1
           2
           3
           5
           попередня
           наступна