Профіль

Лінкольн

Лінкольн

Україна, Київ

Рейтинг в розділі:

Важливі замітки

Останні статті

Хто що думає

  • 23.11.12, 10:46
Їду сьогодні на роботу. Товариш запитав чи купив я свічок. ???????? Я спочатку не вдуплив. Він сам працює в оптовій торгівлі. Каже люди подуріли, скуповують свічки неймовірними темпами. Я запитую чого? Кінець світу 21 числа, пропаде світло по всій землі, а потім через 3 дні повинно знову з"явитись. ??????? Кажу в мене станція бензинова є, а він, вона працює від свічки запалювання, тіпа теж капець, і фонарикам і т.д. ))))))))))))) Млять, кажу, і ти справді думаєш, якщо таке трапиться то когось врятує 2 десятки свічок, спічки і мішок солі з концервами?)))))))
Ну стосовно жрачки погоджусь, купуйте як найбільше, незнаю як 21 число, а те що все буде скоро дорожчати факт.
А що ви думаєте з цього приводу? Моя думка, потрібно їхати і купувати оптом як найбільше свічок і швидко, щоб встигнути їх продати до 21 числа))
Я не скептик, але думаю, що люди які витрачають гроші на такі заходи і збагачують іньших просто подуріли.

Незрозумілі дії жінок

  • 27.09.12, 13:48
Нещодавно виникла ситуація в знайомого, що наштовхнула мене на певні роздуми. Тобто схожу ситуації я наблюдав ще 3 рази в різні роки з іншими знайомими, і складується якась тенденція з цього приводу.
Ситуація наступна. Є чьотири чоловіки (було це все в проміжок 10 років), які одружились в яких родились діти, повноцінні сімейні пари. Потім жінки кидають своїх чоловіків через 5 років, в середньому, сумісного життя, одній: не сподобалось жити в чоловіка, поїхала до батьків, відстань 10 км лише. Чоловік туди їздив, ночуваві там і вдома (робота була в протилежному напрямку), у неї там тісно, вона повертатись не хотіла. На цій почві почались певні роздори і за певний час дружина подала на розлучення, пізніше почала з кимось зустрічатись.
В іньших двох, жінки просто знайшли когось на роботі, пішли від чоловіків подавши на розлучення. В четвертого дві описані вище ситуації одночасно. Всі сім"ї індивідуальні і відносини також. Спільне одне, дані чоловіки нормальні адекватні люди, не скандалісти, своїх дружин поважали і при розлученнях ні матюків ні криків не було, ідеш іди. Жінки всі подали на аліменти, чоловіки їх справно платять, а дітям ще купляють що їм потрібно. Двоє з цих жінок не дають щоб дитина гуляла з батьком , мотивуючи, що її там накрутять проти неї. але я не про це. Кожен знайшов і почав жити з новою жінкою. Проживши рік два, запланували одружитись офіційно. Ось тут і саме цікаве. Кожна дізнавшись (повторюсь це все було в різні роки, і в кожного після розлучення пройшов не один рік) про такі речі, зустрічаються чи випадково, але думаю що ні, і пропонують заради дітей почати все знову. Остання взагалі почала надзвонювати нареченій погрожувати і т.д, потім щей образилась що на весілля не позвали. ну це палата №9, ті іньші адекватніші. Але всі як одна, дізнавшись, перед цим роками не спілкувавшись, кидає такі пропозиції. І жінки я б не сказав, що чимось схожі між собою.
Сам смисл, я не пойму, ти кидаєш чоловіка, проходять роки і так просто в лоб, давай. Я розумію якщо повільно налагоджує контакт, а так просто, дізнавшись про весілля, хоч він живе з іньшою 2 роки, прийти і сказать давай все повернем. Цього я зрозуміти не можу. Але згадався радянський фільм "Екіпаж". Там головний герой розвівся з дружиною, хоч і його ініціатива, але ситуація дещо нагадує, коли в кінці вона запропонувала, будучи вже з іньшим, щоб все повернути, він погодився, а вона розсміялась і сказала, що пожартувала. Це що якийсь спосіб самозадоволення у жінок чи як?

Хто знає?

Що за фігня з Фокусом, тільки що зайшов, не комент залишить, при перегляді профіля на фейсбук посилає, чи можливо якось переналаштувать?