Baraka (документальний фільм)

Фільм створювався протягом 14 місяців у 24 країнах світу. 
У картині відсутні діалоги, закадровий голос, звичний сюжет. 
Послідовність кадрів у поєднанні із спеціально написаною для фільму музикою створюють безперервний оповідальний ланцюжок, занурюють глядача в нього, розкриваючи на екрані цілий світ, 
Тут є кадри найвіддаленіших місць на планеті та промислових об'єктів, смисли, що народжуються на стику культур, думки, висловлені виключно кінематографічними засобами.

Жанр: документальний 
Країна: США 
Режисер: Рон Фріке 
Музика: Майкл Стернс

Цікавий факт: 
Цей фільм знятий супер-дорогою широкоформатною камерою TODD-AO 70mm, для якої Рон Фріке створив спеціальну комп'ютерну систему, що дозволяє знімати дивовижні кадри. 

Тривалість: 96 хв.«Барака» – документальний історичний фільм, який вражає уяву глядача своїм розмахом, достовірністю та красою.

Рон Фріке – режисер, сценарист, монтажер та оператор кінокартини відкриває глядачеві цілий новий світ, показуючи чудові краєвиди, загублені кутки планети Земля, витвори мистецтва, рукотворні та нерукотворні чудеса, про багатьох з яких більшість людей і не чула.

Спеціально для покращення передачі своїх вражень Фріке винайшов унікальну камеру, що дозволяє чіткіше та яскравіше передавати зображення. 
20 років тому світ був зовсім іншим. Сумніваєтесь? Вважаєте, що за такий короткий проміжок часу мало що змінилося? Творці цього фільму доведуть вам, що ви помиляєтесь. Цього світу більше немає, він залишився лише в пам'яті очевидців і на плівці Рона Фріке, але ви все ще можете доторкнутися до нього.

У цьому фільмі немає сюжету, такого, яким він зазвичай буває у фільмах. Все, що відбувається на екрані, відбувається в реальності, а сюжет обмежується лише виразними засобами екрану, що доводять до глядача те виняткове за своєю силою враження, яке справив на творців фільму навколишній світ. 

Якщо ви шукаєте кіно, здатне потрясти і спонукати до тривалих роздумів, рекомендуємо дивитися онлайн Барака.

...на сім замків....

Ви завжди маєте Вибір: вірити в Це чи ні...

Віруючі люди говорять, що молитва для захисту від усіх бід закриває негаразди на сім замків. Буває така ситуація в житті, що хочеться закрити всі двері, щоб сховатися від напастей. Але, мабуть, немає такого способу, щоб в одну мить все так і сталося. Допоможе хіба що молитва, звернена до Бога. 

Не поспішайте, дихайте глибоко і розмірено. Уявіть, що вас і ваш будинок накриває прозорий кокон, що переливається від надлишку енергії. Направте всі сили на те, щоб розтягнути його над кожним членом сім’ї, а також укутати своє житло. Сім разів прочитайте текст молитви, хрестячи простір навколо себе:

"Сім хрестів захисту накладу на себе, свою сім’ю і будинок-вогнище. Від Духа Святого; від Господа нашого; від сина його Ісуса; від Богородиці Великої, яка життя непорочно дала; від Ангела-Хранителя свого, який невідступно йде за мною; від заходу до світанку хрест накладаю; від землі до небес.

Закрили хрести всі входи від нечистого, приховали нас від лукавого. Сім замків на будинок накладу, від горя його закрию, сили захисні дам для спокою і комфорту нашого.

Перший замок від біди; другий – від напасті бідності і бездолля; третій – від сліз пролитих гірких; четвертий – від злодійства чорного; п’ятий – від бідності; шостим замком закриюся від хвороб; сьомим – весь простір замкну. Замки поєдную, ключ єдиний Богу довіряю. Вищі сили нас охороняють, несправедливість виганяють. Вірую в справедливість, в помисли добрі, душу відкриваю. Амінь".

Віруючі люди говорять, що молитва для захисту від усіх бід закриває негаразди на сім замків, якщо вона йде від самого серця. Тому, звертаючись до вищих сил за допомогою, відкрийте його для Бога.


01.- 00:00:00 - Nikolya - Bright infinity. 02.- 00:11:16 - Oleg Byonic - Equivocal Symptom. 03.- 00:18:53 - Twins in Mind Feat Venes - Love Is a Sin. 04.- 00:22:50 - Diane Arkenstone - Aquaria. 05.- 00:27:14 - Messiah Project - My Usual Thought. 06.- 00:32:07 - De Breathe - Night. 07.- 00:36:52 - Karunesh - Punjab. 08.- 00:44:06 - Jjos · Toni Ocanya - Enigmatic World. 09.- 00:49:52 - Diane Arkenstone - World Of Light. 10.- 00:59:06 - Twins In Mind - Fallacy Of Faith. 11.- 01:04:12 - Valefim Planet - Last Love On Earth. 12.- 01:11:31 - Rhythm of Mankind & Nature - French Girl. 13.- 01:15:46 - Te Vaka - Manatu. 14.- 01:20:44 - Rhythm Of Mankind & Nature - From The Very Far.

для відволіктись (коли лунає тривога)

I bet you've never seen a hand dance before

Б'юсь об заклад, ви ніколи раніше не бачили, як танцює рука  💕


Про Щастя. Підслухана історія...

Один професор під час своїх занять подарував по повітряній кульці кожному студенту, хто був присутній на його лекції. Потім попросив цю кульку надути,  написати на ній своє ім’я та кинути в коридор. Коли всі подаровані та надуті кулі були в коридорі, вони, звичайно, перемішались між собою. Студенти отримали нове завдання - знайти кульку з власним ім'ям. У них було п'ять хвилин на ці пошуки.

Незважаючи на гарячкову метушню і бажання виконати завдання, ніхто не знайшов свою повітряну кульку за п'ять хвилин. 

Тоді професор сказав студентам взяти будь-яку одну повітряну кульку і передати її тій людині, чиє ім’я буде написано на ній. Через п'ять хвилин у кожного в руках була повітряна кулька з власним ім'ям...

*   *   *

Ці кулі – як щастя. Ми ніколи не знайдемо його, якщо кожен шукатиме тільки своє. Але якщо ми будемо дбати про чуже щастя… ми знайдемо і своє також.


про мрії

Думка номер два.
(відповідь на питання в одному блозі)

Мрії це дуже особисте. Це ще не реалізоване.
Хіба можна кричати про це на весь світ?

Є така приказка - хочеш насмішити Бога, поділись своїми планами..
А мрії це і є наші плани на майбутнє)


спогади

Я дуже добре знаюся, що таке інтернет.
Тому що є користувачем з досвідом. Як тут прийнято казати - ще до нашої ери.

Перше знайомство відбулося, ще коли була аська. Така собі квітка на могилі робочого часу.
Спілкуватися і знаходити один одного методом випадковості було цікаво і весело.
Так у мене з'явилося перше віртуальне спілкування, перший досвід і перший друг.
Взагалі, віртуальний світ це примара. Ти вигадуєш собі те, чого нема. Уявляєш людину з того боку екрану за якимись тобі одній відомими ознаками.

Потім були різні ресурси, кожному я подарувала значну частину свого часу і життя. Так так, саме життя. Бо знаходження у віртуальному світі забирало забагато часу. І створювало ілюзію реального світу, Частково задовольняючи прогалини і власні потреби.

Тепер я розумію і знаю, чого прагнула, для чого приходила у цей несправжній світ майже кожного вечора.
Так. Є багато позитивного. Спілкування дозволило оточити себе певною кількістю різних людей, розкиданих по всьому світу, яких вважала друзями.
Та чи може віртуальне спілкування замінити реальність? 
Мабуть, ні. 

Плине час. Він змінює нас. Те, що повинно втратитись, втрачається. Те, що повинно залишитись - залишається.
Кажуть, неможливо пізнати людину до кінця. Навіть знаходячись поряд з нею...
Тому з плином часу відкриваються очі??? і ти починаєш інакше дивитися на світ й сприймати його....

Це все ніч. Нічні думки. Спогади. Налетіли вихором, здійняли лемент, кожна тягне мою увагу до себе.
Ану, шикуйсь! По черзі. Чекайте свого часу.

Здається я вже писала таке. Раніше. В іншому місці. Іншою мовою...

*  *  *

Почала читати книжку.
На тему, як бути собою і досягти у цьому успіху.
Поради, що даються в ній, схожі на ті, що я вже отримувала колись в скрутні для мене часи.
Вести Щоденник, бути відвертою з собою, знаходити кожного дня ї записувати десять причин, за що можна бути вдячним цьому життю....ну і так далі.
Скажу - так. Це діє. 
Мої щоденники, що вела на протязі кількох років, дуже змінили мене і допомогли вийти з кризи, що звалилася на мене раптово у той час.....

Далі буде. 
Далі буде?
Хіба я знаю....Ах,так! Десять подяк дню сьогоднішньому:
- дякую, я прокинулась!
- дякую, настрій чудовий!
- дякую. самопочуття чудове!
- дякую, сьогодні було пречудово сонячно!
- дякую, виконала все, що запланувала на сьогодні.
- дякую, борщ виявився дуже смачним. смачнючішим ніж завжди!
- прогрес у навчанні і вивченні мови, дякую!
- дякую, книжці, що привернула мою увагу і наштовхнула на певні думки.
- дякую. фільм сподобався!
- дякую за час спілкування з родиною)

Все, десять!

Madis - Sail (Full Album 2022)

Світ може бути хаосом, якщо ви самі хаос. 
Світ може бути космосом, якщо космос ви самі. 
Світ може бути мертвим, якщо ви внутрішньо мертві, 
і може бути живим, напрочуд живим, якщо ви живі. 
Це залежить від вас. Ви – це світ. 
Тільки ви реально існуєте, нічого більше. 
Все інше це лише дзеркало. 
Ошо01. 00:00 Leave the Land 02. 05:57 Sailor`s Sonata 03. 17:55 Baltic Spirit 04. 28:46 Meduza 05. 35:29 Gust of Wind 06. 38:46 Between the Waves 07. 44:30 Seagulls Soar 08. 49:10 Red Lighthouse 09. 52:19 New Horizons 10. 58:35 Siren's Symphony ALL TRACKS COMPOSED AND PRODUCED BY: AMADEUSZ MAKOWSKI (MADIS)

Я дякую. Я вірю. Я люблю.

Не спАлося мені цієї ночі,
І темрява, здавалось, не мине.
Аж десь під ранок, чую, хтось шепоче:
"Ти будеш часом слухати мене?!"

[ Читати далі ]
Сторінки:
1
2
3
4
5
6
7
8
29
попередня
наступна