хочу сюди!
 

Александра

46 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

StopKor

попередня
наступна

Тотальна корупція в Чернігівській прокуратурі і ДБРНаприкінці липня цього року Генеральний прокурор України Ірина Венедиктова відвідала Чернігівську область аби заслухати здобутки Чернігівської обласної прокуратури на чолі з Сергієм Василиною.


Під час звіту перед генпрокуроркою, пан Василина повідомив, що обласною прокуратурою вживаються заходи спрямовані на виявлення та притягнення до відповідальності осіб, які вчинили злочини проти довкілля, незаконно заволодівають природними ресурсами та інше.
Крім того, не відходячи від заюзаної сухої СССРовської статистики, Сергій Василина розповідав за здобутки підлеглих по типу «за позовом прокурорів з лісокористувачів або порушників стягнуто ЕНну кількість млн. грн. збитків, завданих незаконною вирубкою дерев», «притягнуто до відповідальності порушників, які незаконно здійснили вирубку дерев» тощо.


Також щодо потужних здобутків, обласний прокурор згадав про те, що «Прокуратурою зупинено незаконне видобування піску в Чернігівському районі» (назва статті, які міститься на офіційному сайті Чернігівської обласної прокуратури від 04.06.2021).


Тут варто зазначити, що незаконним видобутком піску поблизу с.Неданчичі Чернігівського району, займалися ряд мешканців м.Чернігів та м.Київ, серед яких також є колишні співробітники правоохоронних органів. Вказаний пісок доставлявся до м.Чернігів для будівництва.


Тому, у один з прекрасних моментів, пан Василина вирішив, «а чого б це мені не підняти таксу з піску». Пішли переговори. Тут собі «копачі піску» порахували і вирішили, що «тому дай, тому дай, витрати на видобуток та логістику, і в кінці в кармані нічого не приклеїлося».


Врешті решт, прокуратура арештувала земельні ділянки, на яких знаходиться пісок у с.Неданчичі. Будівництво та ремонти у м.Чернігів призупиняються. Чернігівська міська рада та Чернігівська обласна державна адміністрація проводить ряд засідань по вирішенню вказаного питання.


Але, на початку серпня пісок з с. Неданчичі знову поїхав на будівництво граду Чернігів.


Як з’ясувалося, пан Василина спільно з паном Денисом Керманом, саме так – директором Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Київ, налагодили прибутковий бізнес – торгівлю піском.
Здавалося б, ДБР має боротися з корупціонерами, у т.ч. з нечесними прокурорами. Але не все так просто. Прокурор Василина і ДБРівець Керман є давніми знайомими, які тривалий час були колегами працюючи у ЗАПОРІЗЬСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ПРОКУРАТУРІ.


Тепер далі. У зв’язку з появою нового актора на сцені – Дениса Кермана, Сергій Василина розпочав «обілечувати» державні лісгоспи подвійним тарифом. Для цього, Василина викликав на поклон начальника лісників Сергія Аніщенка, і говорить «Хочете працювати, то платіть 12 зелені в місяць».
Ось такі «чесні» і «порядні» люди працюють у славній прокуратурі і ДРБ (до речі, там у них зарплата по 100 тис. грн., а їм на новий Лєксус як завжди не вистачає). Таким чином, як говорить народна мудрість – «з цього роя не буде ні х..».


Хочеться сподіватись, що ні громадськість, ні керівництво правоохоронних органів не залишиться байдужим до «талантів» шановного паньства.
0

Коментарі