хочу сюди!
 

Марина

36 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-45 років

«Подвиги» Краснова

Історія боротьби українських патріотів за свою державність у ХХ сторіччі насичена героїчним протистоянням з ворожими спецслужбами, насамперед – ОДПУ-НКВС-МДБ-КДБ. В свою чергу радянські каральні органи вбачали (і не даремно) в організованому українському русі за свободу своєї батьківщині одного з заклятих ворогів Кремля.

Найбільш яскравою ілюстрацією знищення прагнення українців до волі є підступність та лють московських катів по відношенню до лідерів Організації українських націоналістів, а також воїнів Української Повстанської Армії, які боронили свою землю від чужинських загарбників. Чекісти протягом 30-50 років минулого століття добре вивчили діяльність націоналістичного підпілля з метою подальшого його придушення. У цій роботі співробітники органів радянської держбезпеки не гребували ніякими методами, головним з яких було занурення у добровольчі рухи досвідченої агентури чекістів і відповідно, як результат-українських патріотів захлиснула хвиля підступних політичних вбивств.

У 1938 році в Роттердамі (Нідерланди) внаслідок вибуху вбито лідера ОУН Євгена Коновальця. Вчинив цей теракт майбутній генерал НКВС Павло Судоплатов, замаскувавши вибухівку під виглядом коробки шоколадних цукерок з українським декором. Уродженець південноукраїнського Мелітополя з 14 років занурився у вир секретної роботи НКВС. Молодий чекіст під виглядом учасника підпільної української організації декілька років спілкувався з провідником УПА, доки з Москви не надійшов наказ на ліквідацію Є.Коновальця.

У 1959 році у Мюнхені (Німеччина) застрелено іншого провідника української нації Степана Бандеру. Вбивцею виявився Богдан Сташинський, який у 1950 році ще студентом Львівського педінституту за завданням радянського ГДБ вступив до лав ОУН, що було для нього не складно, оскільки три рідні сестри підтримували оунівське підпілля.

Найжорстокіші дії гебешні карателі вчиняли на Західній Україні протягом 1944-1952 років, коли переодягнуті в однострої УПА  т.зв. «яструбки» (від назви спецзагонів НКВС «истребительные батальоны») тероризували села Західної України. Від їх рук потерпало мирне населення незалежно від соціального походження та національності, викликаючи таким чином лють до націоналістів та дискредитуючи саму ідею вільної та незалежної України.

Але, залишимо історію нащадкам і подивимось на реалії сьогодення, а саме на агентурну роботу тих самих нащадків НКВС (ОГПУ, КДБ) — ФСБ та розвідувального управління Генштабу армії Росії у оточенні українських патріотів через призму подій, що передували Революції Гідності.

Збройну агресію по відношенню до України керівництво Росії готувало ще до 2010 року, це вже не секрет навіть для самих маленьких українців.

У влітку 2013 року російські спецслужби вирішили показати усьому світу, хто ж такі справжні звірі «бэндеровцы». У самісінькій Москві співробітники військової розвідки РФ влаштували показовий спектакль, який полягав у нібито штурмі «бендеровцами» редакції газети «Московський комсомолець» під виглядом претензій справжніх українських націоналістів до головного редактора видання  Павла Гусєва за нібито причетність до залучення українок до проституції.
Далі читати за посиланням: 
http://layno.in.ua/2021/04/09/podvigi-krasnova/

4

Коментарі