История про яйца

Зашла проведать соседку. 
А она кроссворд решает. 
Жалуется, что ничего не сходится, просит глянуть. 
Смотрю и сразу вижу, что 4 по вертикали, «Прибор для просвечивания яиц», она написала «рентген». 
Показываю: здесь не «рентген», а «овоскоп».
- Милочка, - удивляется она, - что за овоскоп такой?
- Именно то, что написано. Прибор, которым проверяют качество яиц светом (я Плехановку заканчивала если что).
- Милочка, - еще больше удивляется она, — это ж какой мощности источник света нужен? Так ведь и кожу обжечь недолго, а она там такая нежная.
Соседке 72 года, кандидат физико-математических наук.Ось тепер вже точно – з новим ЛОХОМ!

Ось тепер вже точно – з новим ЛОХОМ!

Олексій Гончаренко:
“Неймовірну за своєю комічністю історію, яка трапилася на Банковій, розповідають у своєму розслідуванні журналісти «Watchdogs».

Напередодні інавгурації Байдена Офіс Президента найняв в Америці лобістів. І для цієї цілі залучили нікому невідому компанію West Capital Inc. Взаємовідносини Офісу Президента та лобістської фірми відобразились в офіційних американських реєстрах. Але що цікаво, лобістом виявився дехто містер Олександр Гавришук, чинний заступник голови Служби судової охорони. А сама компанія West Capital Inc. виявилася фейковою. Тепер питання: а скільки коштів Держбюджету пішло на цей фейковий лобізм?

Нагадаю, що лобізм в США - легальний вид діяльності і регламентується низкою нормативних актів, а лобісти-професіонали повинні в обов'язковому порядку реєструватися і подавати звіти про свою діяльність. Значить все чітко і прозоро. І саме цього не врахували на Банковій”.


#зрадатижня_перемогатижня.

#зрадатижня_перемогатижня.

 

Розглянемо події 8 – 14 січня 2021 р.

ЗрадаЗРАДАЗрада

ЗРАДА


 Президент України Володимир Зеленський провів відпустку на гірськолижному курорті в Карпатах. Це п'ята відпустку глави держави за рік. На фото викладених і інтернет президент без маски і не дотримується соціальної дистанції.

 На магістральному газопроводі Уренгой - Помари - Ужгород на Полтавщині стався сильний вибух. АТ "Лубнигаз" просить у поліції перевірити факт причетності до вибуху на газопроводі колишнього депутата Ігоря Мосійчука. Екс-депутат Мосійчук всі звинувачення в свій бік заперечує.

 Лоукост Ryanair припинить польоти по 70% маршрутів з Києва до кінця березня, коли авіація перейде на літній сезон роботи. Причина – пандемія КОВІД.

 Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом пошкодження меморіалу воїнам АТО в Умані. Зараз поліція разом із громадськими активістами встановлюють особи зловмисників.

 Жителі низки міст України в понеділок вийшли на акції протесту через підняття тарифів на комунальні послуги. Водночас Кабмін на засіданні прийняв рішення про збільшення мінімального посадового окладу в державних органах на рівні 4540 грн.

 Уточнені дані щодо ефективності вакцини від коронавірусу китайської компанії Sinovac, яку хоче закупити Україна, свідчать, що її ефективність становить всього близько 50,4%. Про це повідомила бразильська газета Folha de S. Paulo з посиланням на нові дані Інституту Бутантан. Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов заявив, що МОЗ при укладенні договору про постачання китайської вакцини проти коронавірусу від Sinovac заклало вимогу до її ефективності на рівні не менше 70%. Якщо ж ця вимога не буде виконана, Україні компенсують всі витрачені кошти на закупівлю вакцини.

 Загальний товарообіг в Україні в 2020 році склав 103,4 млрд доларів. При цьому істотно скоротився імпорт - на 10,3% проти показника 2019 року. У порівнянні з 2019 роком загальний товарообіг скоротився на 6,4%.


ПЕРЕМОГАПЕРЕМОГА

 

Верховна Рада за минулий рік зекономила для державного бюджету України 30 мільйонів гривень. Ці кошти – штрафи для народних депутатів, котрі пропустили більшість засідань або ігнорували роботу в комітетах.

 Сполучені Штати Америки ввели економічні санкції проти семи українських громадян, повідомили в Міністерстві фінансів США. Санкції запровадили через втручання в президентські вибори серед фігурантів – екс-нардеп Онищенко і діючий нардеп Дубінський.

 Українська дзюдоїстка Дар'я Білодід завоювала бронзову нагороду на турнірі серії Мастерс, який проходить у Катарі.

 Станом на початок року чисті міжнародні резерви (ЧМР) України склали $18,1 млрд. Це на 19% більше, ніж місяцем раніше - на 1 грудня 2020 року показник був на рівні $15,2 млрд.

 З 2017 року в Україну не дали ввезти майже 1,5 млн антиукраїнських книг.

 Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) більшістю голосів визнав скаргу України на Російську Федерацію про порушення прав людини в окупованому Криму частково прийнятною до розгляду по суті. ЄСПЛ визнав, що РФ з 27 лютого 2014 року здійснює ефективний контроль над Кримом і Севастополем і здійснює юрисдикцію над ситуацією, яка призвела до численних порушень прав людини.

 Російський "Газпром" повністю заплатив "Нафтогазу" за бронювання потужностей української газотранспортної системи в 2020 році. Згідно з контрактом вартість бронювання за транзит 65 млрд куб. м газу становить 2,1 млрд доларів.

  Успішних вихідних! І до зустрічі на зраді/перемозі за тиждень.

История про производство, потребление и ценообразование.

АК

Моя дочка с детства мечтала стать учительницей. Она с 12 лет бэбиситила детей, подрабатывала репетиторством, позже волонтёрила в школах.
Наконец её мечта сбылась и после окончания учительской програмы Торонтского Университета её взяли в школу, преподавать в 12 классе экономику. Через пару месяцев у неё был открытый урок, куда заявились директрисса, люди из борда (аналог Гороно), методисты, чтобы определить оставлять её или нет.
Она очень нервничала и попросила меня помочь составить план урока. Что мы и сделали.
Тема урока была производство, потребление и ценообразование.
Начали мы с инвестиции в 15 долларов. В классе было 30 человек и она купила 30 жвачек, по 50 центов каждая.
Прийдя в класс она сразу же заявила, что у неё есть жвачка. Сейчас будет аукцион, и тот кто выиграет, должен будет реально заплатить деньги. И так:
"Кто согласен взять жвачку бесплатно?"
Поднялось 30 рук и на графике на доске была поставлена первая точка: (30,0).
После каждого увеличения цены, количество желающих уменьшалось, график пополнялся новыми точками, пока один парень, Джонатан, скорее из принципа, купил её за 7 баксов, торжественно вручил их, забрал покупку и последняя точка (1,7) украсила график.
"Так вот, это называется кривая потребления (Demand)." - объяснила молодая училка.
"А теперь у меня есть хорошая новость для всех, кроме Джонатана. На самом деле я купила жвачки для всех!" - добавила она, раздала всем жвачки и тут же картинно об этом пожалела.
"Ой, а себе то я не оставила! Придётся устроить ещё один аукцион. Кто согласен продать мне жвачку за 10 долларов?". Опять поднялось 30 рук, и точка (30, 10) появилась на графике. Цена падала, количество желающих уменьшалось, пока точка (0,0) не закончила картину.
"Так вот, а это называется кривая производства (Supply)."- пояснила она.

"А теперь скажите, где они пересекаются?"
"В точке (10,0.5)" - хором сказали дети, директрисса и методисты борда, следящие за всем этим действом с полным вниманием.
"Правильно! Это означает, что за 50 центов, количество желающих купить жвачку равно количеству желающих её продать. Так образуется рыночная цена. Кстати, именно столько она и стоит!"

После урока к ней подошли расчувствующиеся директрисса и методисты и признались:
"Если честно, то мы сами только сейчас поняли, как образуется цена!"


А що, так можна було?

Тамара Горіха Зерня

Джон Байден звернувся до нації з двоетапним планом виходу з короно- та економічної кризи. Заздрість – негідне почуття, тому ми не заздримо, ні.

Ми спостерігаємо із щирим замилуванням, як за різдвяним дивом. А що, так можна було? Глава держави, який не показує мавпочок, не кривляється, не випинає рахітні груди у маєчці, не пускає слину – мамо, де я?
Стриманий, компетентний, підкріплений нормальною професійною командою. Такі призабуті для України слова: системне бачення, комплексні заходи, оперативне реагування, статистична достовірність, довгостроковий прогноз…

Канєєєєшно, - скажуть особливо обдаровані зе-таланти, - їм легко говорити, вони самі свої долари друкують. От якби у мене був доларовий станок, я б зразу всім надрукував по мільйону. Нє, спочатку собі мільярд. А тоді всім по мільйону, і стали б ми доларовими мільйонерами. Круто, ага?

Ну, ви і так стали доларовими мільйонерами, без станка. Але напрямок думки зрозумілий. «14 січня. Ось тепер вже точно – З НОВИМ РОКОМ!!!»

Тим часом найкрупніша економіка світу заявляє про безпрецедентну кризу: 18 мільйонів американців виживають тільки за рахунок допомоги з безробіття; закрилося 400 тисяч малих підприємств, 400 тисяч смертей від корона вірусу і так далі.
Метушаться, плани порятунку спішно впроваджують. Там теж буде 100 днів, уявляєте? Сто мільйонів вакцин за перших сто днів президентства, називається.

А знаєте який пріоритетний напрямок заходів? Куди вони закопають свої гроші. Правильно, у дороги…. Або ні. У освіту, школи, вузи, підготовку і перекваліфікацію працівників з метою підвищення конкурентоздатності американців на ринку праці. «Інвестиції в економіку, а також набуття навичок та знань, необхідних нашим працівникам, щоб конкурувати і завойовувати світову економіку майбутнього.»

Хороша новина для українців полягає у тому, що хоч хтось думає про майбутнє. Тобто є шанс, що воно таки настане.
Погана новина для українців полягає у тому, що вони власними руками вигнали компетентну і толкову владу, замінивши її клоуном – раз, і бабушкою клоуна – два. І ні про який розвиток і вихід з кризи не може бути мови, доки вони самі, власними руками, не приберуть це сміття і не зроблять усе як було.


История про биткоины и 2 попытки.

В 2011 году рядовой немецкий программист Штефан Томас, проживающий в Сан-Франциско, получил небольшой заказ сделать обзорный видеоматериал о криптовалютах. 
За этот заказ ему перевели 7002 биткоина, причём цена одного биткоина составляла примерно $ 2-6 на тот момент. 
Штефан сделал электронный кошелёк, создал пароль, сохранил кошелёк на жёстком диске и... больше никогда к нему не возвращался.
В декабре 2020 года цена биткоина перевалила за $ 30 000 и суммарное содержимое кошелька стало равняться $ 220 миллионам. 
И вот тут выяснилось, что Штефан за прошедшии почти 10 лет совершенно забыл свой пароль к кошельку. 
От слова "совсем".
Кошелёк разрешает сделать максимум 10 запросов по паролю. 
Если ни одна из попыток не завершится успешно, то кошелёк никогда не будет открыт. 
На данный момент (январь 2021 года) Штефан сделал уже 8 безуспешных попыток. 
У него осталось только две.

Вечірня пандочка від Олександра Дедюхіна

Доброго вам вечора, Божих благословень, здоровя та радісних новин, парафіяни!
Сьогодні нас вітає товстенька, упітана пандочка-важковаговик, зовні дуже схожа на борця сумо, але з замашками боксера. Наша пандочка вже міцно схопила мокшанію своїми товстенькими лапками, готується кинути її на землю, сісти зверху, охопити міцними ягодицями, та лупцювати ерефію до тих пір, поки не відправить її до єйної свнособачої матері.
Як ви вже здогадалися, в нас сьогодні теж пандочка-міжнародниця, і махає вона своєю товстою симпотною лапкою зі Стасбургу, прямо з красивезної будівлі Європейського Суду з Прав Людини (ЄСПЛ).
Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) вважає обґрунтованим позов України проти Росії щодо порушення росіянами прав людини у Криму і розгладатиме його по суті.
Велика Палата Європейського суду з прав людини у Страсбурзі визнала прийнятною скаргу на порушення прав людини у окупованому Криму. На підставі ухваленого рішення ЄСПЛ має у подальшому розглянути по суті всі пункти звинувачень України проти РФ. Суд також визнав, що Росія здійснювала фактичний контроль на території Криму з 27 лютого 2014 року, тобто ще до ухвалення РФ формального рішення про незаконну анексію окупованого півострова.
Під час розгляду справи, українська сторона наполягала, що 27 лютого в Криму стався "військовий переворот", російська - що події в Криму стали результатом "антиконституційного перевороту" в Києві.

За версією Росії, прямих доказів порушень Україна не надала, а до моменту офіційного приєднання Криму за підсумками "референдуму" 18 березня 2014 року відповідальність за події на півострові мала нести українська влада.
У цей момент я згадую як 7 березня 2014 року отримав прикладом автомата під ребра у Перевальному від мокшанського солдата, та їхню кулеметну точку навпроти української військової частини у Феодосії.

Україна переконувала суд, що доказів масового порушення прав противників переходу Криму під російську юрисдикцію вистачає, а влада Росії їх не розслідувала і перешкоджали доступу на півострів міжнародних моніторингових місій.
Суд погодився з версією Києва, що півострів перейшов під фактичний контроль Росії 27 лютого 2014 року. Тобто до "кримського референдуму".

Йдеться про зміну місцевої влади в Криму після штурму будівлі парламенту і Ради міністрів Криму 27 лютого.

Після цього російські військові встановили контроль над пунктами в'їзду і виїзду в Криму по суші, морю і повітрю, а також за допомогою диверсійних операцій, скаржиться Україна.
Тепер справу починають розглядати по суті.
Влада України звинувачує Росію в порушенні 12 статей Конвенції про захист прав людини:

право на життя (стаття 2)
заборона катувань, нелюдського або такого, що принижує гідність, поводження (стаття 3)
право на свободу і безпеку (стаття 5)
право на справедливий судовий розгляд (стаття 6)
право на повагу до приватного життя (стаття 8)
свобода віросповідання (стаття 9)
свобода вираження думок (стаття 10)
свобода зібрань та об'єднань (стаття 11)
право на ефективний засіб правового захисту (стаття 13)
заборона дискримінації (стаття 14)
захист власності (стаття 1 Першого протоколу №1 до Конвенції)
свобода пересування (стаття 2 Протоколу №4)
Так, подібні справи у ЕСПЛ як правило продовжуються не один рік, але початок гарний і перемога України в суді має обов
язково відбутися.
Годуємо пандочок і душимо снсбак.
З вами був протоієрей Олександр Дедюхін.

І нагадаю, ваш репост зробить пандочку гладшою і красивішою, а на свнсбк нашле паршу та бліх.


История про духи и ковид.

История про духи и ковид.

На день рождения жены пошли мы покупать подарок - дорогие духи. 
Я ей давно обещал. 
Сказал вести в самый солидный магазин, чтобы фейк не впарили. 
Она и так на взводе была, а тут просто полетела. 
Пришли. 
Жена перенюхала, наверное, флаконов двадцать – не могла выбрать. 
Наконец остановилась. 
Протягивает мне: «Нравятся?». 
А мне что? Я в духах как свинья в апельсинах. 
Я на ценник смотрю. Выходит, что не самые дорогие, но близко. 
Оттянул маску, поднес к носу – нюхаю, поднес ближе – снова нюхаю. 
«Слышь, жена, - говорю, - я никакого запаха не чувствую, наверное, у меня ковид. Пошли домой». 
Жена побледнела, продавщица побледнела еще больше. 
«Нет, - говорит, - вы купить должны. Что мне с этим флаконом теперь делать? Вы же его разве что в нос не совали». 
Другой бы в моем положении развернулся и ушел, а я ей вежливо объясняю: «Ошибаетесь, милая, никому я ничего не должен». 
Девушка поняла, что на испуг меня не возьмешь, растерялась, но сумела взять себя в руки и стала вызванивать менеджера.

Пришел менеджер. 
Стал думать. 
Подумавши, выдавил из себя: 
«Давайте ни нашим, ни вашим. За полцены заберете?» 
За полцены, думаю, можно. 
Забрали. 
Выходим из магазина. 
Жена в шоке: с одной стороны, мечта исполнилась, с другой, – у мужа ковид. 
Стоит, молчит. 
А я ее обнял, поцеловал и на ушко шепчу: 
«Дай еще раз понюхать. Очень хорошо пахнут!»
Хто підставив Зе?

  • 13.01.21, 19:30
  • зе


Хто підставив Зе?

Дмитро “Калинчук” Вовнянко

Ой як негарно вийшло! Невже ролик “Зеленський і діти” на Новий рік в інтернет виклали політтехнологи Банкової?

Дивіться самі.

Вже кілька днів ЗМІ намагаються перебити відпустку буковельського лижника новинами, мовляв, Петро Порошенко відпочиває десь в Еквадорі на приватній яхті. Уявіть на мить, що ви показуєте фото наркоманських притонів на околиці Кривого Рогу і підписуєте їх “Тепер ми знаємо, де проводить вільний час президент Зеленський”.

Вам смішно? А от відомі ЗМІ виставляли такі новини, з посиланням на анонімний (!) телеграм-канал, на якому виклали фото яхт, але ніде не виклали фото власне Петра Порошенка на яхті. Слабо?

Політтехнологічні партачі з Офісу президента навіть не потурбувалися, аби перевірити, фото якої власне яхти вони викладають? Бо яхта “Archimedes” на тому фото справді коштує захмарні $100 мільйонів. Але в оренду вона НЕ ЗДАЄТЬСЯ. Це приватна яхта мільярдера Джеймса Саймонса (статки – $23,5 мільярдів), власника компанії “Renaissance Technologies”. Серед іншого Саймонс відомий своїм непублічним способом життя, очевидно, ця яхта – його персональна зона комфорту.

Облом згаданого анонімного ТГ-каналу був такий, що там терміново виклали фото Петра Порошенка з родичами в якомусь магазині за кордоном, мовляв, от він доказ того, що Петро Порошенко був в Еквадорі. У мене одне питання – а чому лише в Еквадорі? Чому не в Монтевідео або у Тегусігальпі? Там що, магазинів нема? Чи кримінал полягає в тому, що Порошенко відпочиває НЕ на курорті Коломойського, височайшею волею звільненому від карантинних обмежень?

До чого тут новорічний ролик “Зеленський і діти”? А до того, що джерелом всіх цих дивовижних новин став анонімний телеграм-канал “Карточный офис”.

Це унікальний канал! Лише вдумайтеся, це канал, на який посилаються відомі ЗМІ як на реальне джерело новини! Якщо завтра ці ЗМІ пошлються на напис на паркані, я не здивуюся, я знаю, за порадами якої установи ЗМІ йдуть на такі кричущі іміджеві збитки.

А ще цей канал за період від 29 грудня по 12 січня наростив кількість підписників від 8200 до 40300. Якщо маєте знайомих фахівців з реклами на телеграмі, спитайте їх, як взагалі реально зробити таке? Всі, з ким говорив я, відповіли стандартно: “Накрутка ботами”. Є такий спосіб наростити “відвідуваність”, аби надати собі більшої значущості.

Але прикол у тому, що саме цей канал зараз видає цікаві деталі відпочинку судді Тупицького (позбутися якого – блакитна мрія ОПУ), цей канал публікує казочки про родину Порошенка (до якого ОПУ повністю байдужий – він це по 3-4 рази на день повторює), і цей же канал першим оприлюднив новорічний ролик “Зеленський і діти”.

Очевидно, ролик “Зеленський і діти” за кілька годин до Нового року в мережу злили самі ж політтехнологи ОПУ, аби популяризувати свій зливний бачок. Чим (як довелося почути) вони до нестями розізлили президента Зеленського – той навіть наказав дізнатися, хто це зробив?

Я радив би Володимиру Олександровичу просто озирнутися. Дивне поруч. Його ролики, схоже, в мережу зливають ті самі люди, які додумалися попіарити відпочинок Зеленського в Буковелі прямо на початку локдауну, з усіма його обмеженнями. Таку неоковирність не сплутати ні з чим.

І ще. Хотів би порадити Володимиру Омано-Буковельському. Якщо на якомусь анонімному телеграм-каналі раптом викладуть його хоум-порно, не треба шукати винуватців серед опозиції.


Откровения разочаровавшегося глупца

Nick Vest:
Откровения разочаровавшегося глупца

Президент Украины Владимир Зеленский не осуществляет реформ в Украине поскольку у кого-то на него есть компромат.
Об этом заявил известный педиатр и телеведущий Евгений Комаровский.

"Владимир Александрович ведет себя так не потому, что ему так хочется себя вести, а потому что у кого-то в руках кощеево яйцо", – сказал Комаровский.
Журналистка уточнила, правильно ли она поняла, что речь идет о компромате. "Да, вне всякого сомнения", – ответил Комаровский.

Журналистка переспросила, какой может быть компромат на Зеленского, который до избрания на пост президента не занимался политикой и не был на государственной службе.

"Ты не знаешь, и я не знаю", – сказал Комаровский и предположил, что такой компромат может быть у спецслужб, например у Службы безопасности Украины. Журналистка возразила, что СБУ подконтрольна президенту – ведомство возглавляет друг Зеленского Иван Баканов.

"Я не готов эти темы обсуждать – я не знаю. Но просто это единственное логическое построение, как я могу объяснить метаморфозы, которые случились (с Зеленским). Иначе я объяснить это не могу. Мои представления о логике и здравом смысле дальше этого объяснения не заходят. Потому что cложно представить себе, что человек, который готов был действительно менять страну, сохранил в этой стране все, что ее разрушает: тотальную коррупцию везде, где только можно, медицину нищенскую, постоянное вливание денег в дебильную пропаганду и так далее… Это ужас, я вообще этого не понимаю", – отметил доктор.

- Весь компромат мы видели по 1+1 в программе "Квартал".

- Его уровень понимания политики был ясен после "рыбалки с Путиным". А так чего бы и Лозу не спросить?

- По-моему в данном случае Комаровский - говорящая Петрушка. Он придумывает отмазки Зе. Чтобы Зе-лохи пожалели Зе-чм@.

- Зеленский ни разу не был "готов менять страну", разменивая свой рейтинг на необходимые, но болезненные решения. Он вынырнул на протестном голосовании. Причём не на осознанном протесте "этот рулит не туда, надо рулить в другую сторону", а на инфантильном протесте "ой, мне плохо, пусть будет хорошо". Кучка простых лозунгообразных решений - я знаю, как закончить войну, я знаю, как поднять пенсии и снизить цены, я знаю, как сделать, чтоб у всех всё было и никому за это ничего не было...
Это, в общем, не страшно, но момент для клоунов-популистов у власти был откровенно нехороший.

- Ну конечно же, это не он дуралей выбрал недоразумение на нашу голову. Кто угодно виноват, только не я. Критическое мышление отсутствует, а гонору на десятерых.