хочу сюда!
 

Ольга

39 лет, весы, познакомится с парнем в возрасте 35-48 лет

Днiпропетровський вовк-довгожитель.

Вовк-довгожитель
 Рекорд довголіття побив найстаріший мешканець Дніпропетровської зоозони. Сіроманцю Діку виповнюється …18! У той час коли його родичі в природі живуть максимум 12. Якщо один вовчій рік прирівнюється до сімох людських, то виходить, що братику нашому меншому щось близько ста тридцяти. Його біографія як життя зоопарку: переселення цирку-шапіто, надання йому статусу звіринцю, декілька директорів, ветеринарів, сотні тисяч відвідувачів і …одна-єдина кохана.

Це він приходить вночі та хапає малят за бочок, це він з’їв Червону Шапочку та її бабцю, вчиняв замах на трьох поросят і зайченя. Це він «витворив» найкращого друга людини — собаку. Це його поважали, боялися, вклонялися та винищували. І без нього важко уявити небезпечний ліс, а тепер ще й скромний звіринець у Дніпропетровську, де вдалося так надовго зберегти вовче життя. Звичайно, зараз Дік втратив природну силу, агресію та завзяття і більше походить на собаку. Він уже ніколи не дожене зайця та не завалить оленя.

Він ледь їсть добуте для нього м`ясо, не виє на місяць і ліниво реагує на відвідувачів. Даються взнаки хвороби та самотність. Він набагато пережив єдину дружину. Хоча вона не подарувала йому синів, іншої не забажав, так і живучи наодинці зі своїми спогадами. За прогнозами ветеринара, вовк-старець іще поживе, може, не один рік. Принаймні як і раніше для цього все зроблять, аби якомога довше радувати око відвідувачів ось таким живим пам’ятником цілій історії Дніпропетровської зоозони.

Ірина Заєць

© 34-tv.com

5

Комментарии

112.08.09, 06:07

Интересная заметка! А нашему,Николаевскому зоопарку более 100 лет!!!!!!!

  212.08.09, 17:25

  хотите нового -изловлю и продам .

   314.08.09, 16:09Ответ на 1 от Пандорка

   Пасиб
   100 лет?! ого! Наверное один из первых зоопарков на территории Украины

    414.08.09, 16:13Ответ на 2 от Кирения

    Агрессивные, нынче Красные Шапочки стали.. Я бы сказал, садистки)) волков свободы лишать))
    Ну.. как бы волков люблю, но на свободе, а на "свободных волков" предпочитаю смотреть с экрана телевизора)))