хочу сюди!
 

Оксана

47 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 42-47 років

Роздуми про свідомість

Дорогі друзі! Бажаю обговорити з Вами важливі світоглядні положення. Долучайтесь!
Люди не підозрюють, якою колосальною силою і енергією вони володіють. І витрачають цю енергію на створення у своєму житті болю і страждань. Насправді Ви є маги і чарівники, хоча цього і не підозрюєте. Знання законів магії, сили думки і наміру дає можливість створити свою модель світу цікавою і діяти в житті дуже ефективно.
Ми живемо в справедливому, гармонійному і чистому світі, де кожному воздається по думкам його. Кожна людина сама своїми думками створює свій світ, своє життя і всі ситуації в житті. Думка, як форма енергії зароджується в нашій душі і, згідно закону збереження енергії, нікуди не зникає. Будь-яка думка, послана у зовнішній світ, здійснює визначені форми і події в нашому житті, і повертається до насв тому чи іншому вигляді. Якщо Ваша думка агресивна, то і події створюються неприємні. Якщо думки творчі і носятьв собі доброі любов, то вони втілюються в реальність, яка приносить Вам тільки приємні переживання.
Ми живемо в унікальній моделі реальності, побудованій нами на основі індивідуального досвіду, чи досвіду предків. Навколишній світ неосяжний і ми змушені його спрощувати.
Все в цьому світі: душевний і фізичний стан нашого тіла, стан здоровя, відносини в сімї, з близькими і не дуже людьми, з навколишнім світом,, робота, фінансовий стан — все це відображення і трансформація наших думок, почуттів і емоцій. Тобто зовнішнє відображає внутрішнє. Якщо в житті чогось не вистачає, або є якась несправедливість, то не поспішайте звинувачувати зовнішні обставини, а загляньте всередину себе. Причина там.
Раз ми самі створюємо свій світ, то можемо його змінювати. Все, що навколо Вас — це Ваше відображення. Коли Ви зміните себе, зміняться і навколишні люди і події. Подібне притягує подібне.
Якщо щось не подобається в інших людях, то це обовязково є в середині Вас, у Вашій підсвідомості. Відмовтесь від бажання змінити навколишній світ, людей, близьких. Приймайте їх такими, які вони є. Змінюйтесь самі і світ зміниться.
Якщо чогось уникаєте, то за цим приховується страх чи біль, тобто те, через що Ви маєте пройти і отримати позитивний урок. 
А які у Вас думки по цій темі?
Далі буде.

25%, 1 голос

0%, 0 голосів

25%, 1 голос

25%, 1 голос

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

25%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
2

Коментарі

113.07.21, 22:21

це лиш в тому випадку коли ви потрібні.

  213.07.21, 22:34Відповідь на 1 від WalKing

  це лиш в тому випадку коли ви потрібні.Раз Ви появились на світ, то Ви тут потрібні для виконання покладеної на Вас місії

   313.07.21, 22:42

   трансерфінг реальності
   Вадим Зеланд
   ...
   так, із цим треба попрацювати
   і це не просто так останні кілька днів мені трапляється інформація на цю тему - мабуть настав час

    413.07.21, 22:57Відповідь на 3 від яНат

    Так таки так

     513.07.21, 23:06Відповідь на 4 від Влас48

     What a wonderful world

      613.07.21, 23:19Відповідь на 5 від яНат

      What a wonderful worldІ цей світ побудований Вами!

       713.07.21, 23:25Відповідь на 6 від Влас48

       What a wonderful worldІ цей світ побудований Вами!

        814.07.21, 02:14

        не, у меня самой себе не получается, а вот в планетном масштабе, таки да - рисую

         914.07.21, 08:51

         Сознание определяет бытие. Очень хорошая статья. Только тех, кто задумывается на эти темы и может контролировать свои мысли очень мало (дай Бог, чтобы 15%). Слишком много людей еще подключены к эгрегорам религий (христианские, иудаизм, ислам) и боятся мыслить нешаблонно. Навязанное христианство призывает в этой жизни все терпеть, ничего не менять, подставлять другую щеку и не сопротивляться. А надеяться только на загробную жизнь. Авраамические религии (христианство, ислам, иудаизм) призывают не бороться со злом, а потакать ему. Грешить, типа, можно, главное - потом поякаться. А искоренять свои плохие привычки, меняться внутренне, типа, не надо.
         Человек- вольное существо, которое своими мыслями определяет свои поступки, а затем и саму жизнь. Только большинство людей загнали в страх

          1014.07.21, 13:53Відповідь на 9 від Аня84

          пожалуй соглашусь со многим, но одно из религий таки должно остаться - нельзя грешить! Это очень важно, моральный облик общества, нельзя создавать из жизни Ад

           Сторінки:
           1
           2
           3
           попередня
           наступна