хочу сюда!
 

Інна

32 года, дева, познакомится с парнем в возрасте 25-45 лет

Представники окупантів заявили про блокування переговорів.


Росія не припиняє спроб налагодити двосторонній діалог між Україною та представниками псевдореспублік. Після сьогоднішніх переговорів делегацій ТКГ підконтрольні РФ представники окупаційної «влади» висунули нові умови для подальшого «спілкування».

Про це заявила представниця так званого «МЗС ДНР» Наталія Ніконорова.

Вона прокоментувала заклики Києва провести позачергові зустрічі групи з питань безпеки та політичної групи.

«Представники України на Мінському майданчику сьогодні дуже активно закликали за допомогою засобів масової інформації провести позачергове засідання робочої групи з питань безпеки. Однак, наше прохання направити конкретний порядок зустрічі та попередній проєкт рішень, які передбачається обговорити й узгодити на цьому позачерговому засіданні, українські переговорники проігнорували – нічого на нашу адресу не надіслали, просто припинивши листування», – заявила вона, натякаючи на необхідність переписки саме з бойовиками.

Крім того, кремлівська маріонетка додала, що Київ не надіслав «офіційний запит» щодо скликання позачергової зустрічі й не коментував російський проєкт дорожньої карти, який представила окупаційна «влада» ОРДЛО.

Ніконорова додала, що відтепер, якщо українські представники дійсно зацікавлені «у продуктивній роботі», то вони мають все ж таки надіслати на їхню адресу «офіційні документи».
«Нехай для початку підтвердять свій конструктивний намір розблокувати переговорний процес шляхом направлення на нашу адресу конкретних позицій з цього приводу. Тільки після отримання від Києва таких документів ми можемо зробити висновки щодо доцільності проведення позачергових засідань», – заявила представниця кремлівської влади на окупованій частині Донбасу.

0

Комментарии

125.11.20, 19:08

Чому Юлія Володимирівна не вимагає у Путіна фінансування?