хочу сюда!
 

Ольга

41 год, телец, познакомится с парнем в возрасте 38-48 лет

Міністр Степанов: акція протесту під Кабміном “велика небезпека"

На думку міністра охорони здоров’я Максима Степанова, протестувальники, які виходять на мітинги під Кабінетом Міністрів України проти карантину, піддають своє здоров’я ризику. Про це під час брифінгу 29 квітня заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Сьогоднішня акція протесту під стінами Кабміну — є великою небезпекою не лише для всіх її учасників, а й для членів їх сімей. Якщо серед протестувальників була хоча б одна хвора на коронавірус людинва, то ризик захворіти є у всіх без винятку людей, які були поряд”, — сказав він. Максим Степанов закликав українців дотримуватися правил карантину та традиційно — залишатися вдома. Він нагадав, що чим більше суспільство буде дотримуватися обмежувальних заходів, тим швидше буде змога повернутися до нормального життя.

“Ніхто не буде тримати обмежувальні заходи на тому рівні, на якому вони зараз є, якщо не буде для цього підстав”, — додав міністр.


0

Комментарии

130.04.20, 16:06

Ага, типа "запрещаю протестовать"...! Обломайтесь, погань ЗЕленая! Так вы и до нового Майдана дорулитесь! И на карантины тогда плевать всем будет!

    230.04.20, 22:20

    нахуй мне мнение этого выблядка? и....твое?

      330.04.20, 23:11Ответ на 2 от смайL

      Тогда какого хуйца ты тут находишься и это читаешь?