хочу сюда!
 

Наталия

37 лет, стрелец, познакомится с парнем в возрасте 30-45 лет

Мудрість дня. М.Ньютон-Духовна медитація з використанням кольоруДуховна медитація з використанням кольору

У минулому розділі я згадував про цілющі властивості багатокольорових вогнів, що застосовуються для вирівнювання енергії душ в зоні відновлення. Про них повідомив мені Суб'єкт на ім’я  Бейн. Багато хто читав мою роботу про Світ Душ, запитував мене, чи може такого роду інформація про колір душі використовуватися для фізичного зцілення. Духовна медитація як засіб встановлення контакту з нашим внутрішнім Я дуже сприятлива для зцілення тіла. Існує багато хороших допоміжних посібників, в яких роз'яснюються різні форми медитації. Оскільки передача кольору є виразом енергії душі і енергії наших Гідів, то, можливо, мені також слід навести один варіант медитації з використанням кольору.
Шестисходинкова медитативна вправа, яку я вибрав, являє собою поєднання моїх власних засобів візуалізації і візуалізації однієї мужньої п'ятдесятчотирирічної жінки, з якою я працював.
У багатьох моїх пацієнтів виникає відчуття духовної сили завдяки медитації з кольором. Ті, у кого є серйозні проблеми зі здоров'ям, розповідають мені про поліпшення після занять медитацією, яке вони роблять раз на день по тридцять хвилин або двічі на день по п'ятнадцять-двадцять хвилин. Будь ласка, майте на увазі, що я не пропоную цю медитативну вправу як засіб зцілення фізичних хвороб. Сила розуму кожної людини і здатність людей до концентрації різна, так само як і природа їх захворювання. Проте, мені здається, що наша імунна система тільки виграє від контакту з нашим вищим Я.
1. Почніть з того, що заспокойте свій розум. Вибачте людей за всі їх реальні і уявні помилки, які заподіяли Вам біль. Присвятіть п'ять хвилин очищенню: візуалізуйте всю негативну розумову енергію, в тому числі страхи про Ваші хвороби, як чорну. Уявіть пилосос, що переміщається з верхівки Вашої голови до ступнів, що всмоктує в себе і видаляє з Вашого тіла темну енергію болю і Вашої хвороби.
2. Тепер створіть блакитне гало-сяйво над Вашою головою, уявіть Вашого духовного Гіда, якого Ви закликаєте на допомогу, посилаючи йому думки любові. Потім наступні п'ять хвилин зосередьтеся на своєму диханні, рахуючи вдихи і видихи. Уважно відраховуйте своє дихання, разом із вдихом відчуваючи приємне розслаблення, а з видихом - звільнення від напруги. Ви хочете гармонізувати своє дихання з ритмом тіла.
3. В цей момент почніть думати про свою вищу свідомість як про біло-золотистий балон котрий розширюється, який захистить Ваше тіло. Подумки скажіть: «Я хочу, щоб безсмертна частина мене захистила мою смертну частину». Тепер увійдіть в глибоку медитацію. Ви повинні взяти чистоту білого світла з балона і послати її як силовий промінь в органи Вашого тіла. Оскільки Ваші білі кров'яні клітини представляють силу Вашої імунної системи, візуалізуйте їх як бульбашки і почніть переміщати їх по всьому тілу. Подумки уявіть, як білі бульбашки атакують чорні хворобливі клітини і розчиняють їх силою світла.
4. Якщо Ви проходите хіміотерапію, підтримайте цей курс лікування, відправляючи блідо-ліловий колір, як у інфрачервоної лампи, в різні частини свого тіла. Це божественний колір мудрості і духовної сили.
5. Тепер пошліть зелений колір для зцілення клітин, пошкоджених хворобою. Час від часу, протягом особливо важких періодів, Ви можете змішувати цей колір з синім кольором Вашого духовного Гіда. Виберіть свій власний відтінок і уявляйте зелений як рідину, що омиває і зцілює Вас зсередини.
6. Останній крок - ще раз створити блакитне сяйво навколо своєї голови, щоб підтримати ментальну силу і мужність над, ослабленим тілом. Розповсюдьте його навколо зовнішніх частин Вашого тіла як щит. Відчуйте цілющу силу цього світла любові як всередині, так і навколо себе. Уявіть себе в підвішеному стані і завершіть сеанс повторенням такої мантри як: «зцілююсь, зцілююсь, зцілююсь».
Щоденна медитація це важка робота, яка приносить великі дивіденди. Немає якогось одного правильного способу медитації. Кожна людина повинна сама знайти собі програму, яка б зв'язала її інтелектуальну та емоційну системи в одну структуру, відповідну до її потреб. Глибока медитація вводить нас у стан божественної свідомості і тимчасового відсторонення душі від фізичної особи. Разом з цим вивільненням ми можемо перейти в іншу, непросторову реальність, де все, що є в нашому сфальшованому розумі, об'єднується в єдине ціле.
Коли розум перебуває з центром в чистому стані, ми можемо побачити, ким ми насправді є: тією самою сутністю, яку ми, можливо, втратили десь на дорозі життя. Щоденна медитація сприятлива також як засіб встановлення контакту з люблячими духами.


5

Последние статьи

Комментарии

115.04.20, 17:05

И?
Практикуете уже?

  215.04.20, 17:30

  вот теперь надо находить время и энтузиазм...

   315.04.20, 17:37

   Мені більше подобається медитація перед монітором, коли я читаю блоги.
   Привіт.

    415.04.20, 19:21

    Розширяємо варіанти згаювання часу на карантині?

    Вечір добрий!
    )

     515.04.20, 20:46Ответ на 1 от Вал-на

     И?
     Практикуете уже?
     Добрий вечір
     Ні, я здорова

      615.04.20, 20:48Ответ на 2 от kettlebell

      вот теперь надо находить время и энтузиазм...Та то ж таке діло... Якщо сердце до нього лежить

       715.04.20, 20:48Ответ на 3 от сказо4ник

       Мені більше подобається медитація перед монітором, коли я читаю блоги.
       Привіт.
       Теж варіант

        815.04.20, 20:46Ответ на 3 от сказо4ник

        Добрий вечір

         915.04.20, 20:54Ответ на 4 от Sisyphus

         Розширяємо варіанти згаювання часу на карантині?

         Вечір добрий!
         )
         Привііііііііт
         Я знайшла це у старих записках на ноуті.
         Сьогодні той день, котрий перед тиииииииим Днем... Ну в мене не завжди у такий день настрій добрий. І я вирішила що якщо і напишу щось сьогодні, то щось світле... Весь ранок такі дипресивні пісні в голову лізли... Повно... Одна за одною. Але я сконцентрувалась та переклала на українську ось це

          1015.04.20, 21:01Ответ на 4 от Sisyphus

          Розширяємо варіанти згаювання часу на карантині?Що зазвичай читають жінки коли у дикретній відпустці?
          А я тоді перечитала багато розповідей Майкла Ньютона, навіщось мені тоді це потрібно було.
          Багато води у його текстах, але було і цікаве.
          А ще я тоді слухала аудиокнижку Грозовий перевал, від того він ще страшніший був, ніж якщо би я його читала

           Страницы:
           1
           2
           3
           4
           6
           предыдущая
           следующая