Розпочни рік з реалізації власних мрій з DINERO!

Кожен новий рік ми символічно розпочинаємо з планування досягнення цілей і мрій. Хтось мріє про високу посаду, хтось — про сучасний гаджет, а хтось - про дорогоцінний подарунок до свят.

А мрії, якими б недосяжними вони не здавалися, потрібно реалізовувати - переконані у фінансовій компанії DINERO. Тому компанія надає фінансову можливість, пропонуючи клієнтам унікальний продукт — позики під 0% на 45 днів. Можливо ви здивуєтеся, але можливість взяти миттєву позику дійсно допомагає здійснювати мрії.

Навіть така глобальна мрія як «мир у всьому світі» має прості складові. Щоб здійснити її, спершу запишіться на онлайн-курс по міжнародному праву. Бажаєте заробляти мільйони? Навчіться аналізувати big data або програмувати. Хочете змінити стиль? Почніть з нового костюму або дорогого брендового взуття.

Відсутність вільних коштів не стане на заваді здійсненню вашої мрії: за допомогою DINERO кожен українець може взяти позику онлайн за лічені хвилини та використати кошти на власні потреби. Тисячі клієнтів вже пересвідчилися в надійності компанії. Споживачі шукають просте та зручне мікрокредитування на прозорих умовах і без бюрократії. У ФК DINERO надають саме такі послуги. Безкоштовні моментальні позики можна оформити онлайн, або в численних офлайн-представництвах компанії - без перевірок і зайвого клопоту.

DINERO веде свою діяльність на українському ринку МФО відкрито й прозоро, у чому можна персвідчитись на сайті надійних сервісів онлайн кредитування. Швидкі гроші тут можна отримати абсолютно безкоштовно - для того, щоб усі клієнти DINERO могли відчути переваги продукту та використати його для здійснення своїх мрій.

Звичайно, завжди можна сказати, що реалізувати мрію можна і пізніше, бо зараз цьому заважають невідкладні витрати, затримки зарплати тощо. Але ніщо не може зрівнятися з емоціями та відчуттями, що переповнюють нас, коли бажання здійснилося!

Тому не відкладайте на потім: DINERO допоможе реалізувати ваші особисті мрії. Звертайтеся на  https://www.dinero.ua/, оформлюйте швидку позику та отримуйте гроші на карту миттєво у будь-якому куточку України.


Покращ своє «фінансове здоров’я» з DINERO

Що робити, якщо роботодавець не видав святкову премію, а більша частина зарплати пішла на подарунки та святковий стіл? Майже кожен українець після свят відчуває обґрунтовану потребу в додаткових фінансах. Для таких випадків ФК DINERO пропонує покращити своє «фінансове здоров’я». Компанія подовжує дію акції «гроші під 0% на 45 днів», аби всі бажаючі встигли взяти гроші на найкращих умовах.


Клієнторієнтованість є головним пріоритетом компанії. Клієнти ФК DINERO постійно отримують найвигідніші пропозиції, такі як можливість користуватися фінансами абсолютно безкоштовно протягом подовженого терміну 45 днів. До цього на українському мікрофінансовому ринку не було подібних пропозицій. МФО пропонували гроші хоча б під мінімальний відсоток, а на такий довгий термін і взагалі — під величезну ставку по мікрокредиту. 


Але часи змінюються. DINERO вже два роки залишається лідером ринку, не дивлячись на те, що на ньому майже щодня з’являються нові гравці. Для цього компанія пропонує своїм клієнтам більше, ніж усі інші. Наприклад, безкоштовно скористатися своїми послугами, щоби познайомитися з продуктом і відчути всі його переваги без переплат.


Немає жодного приводу для того, щоб обмежувати свої фінансові можливості. Нові клієнти ФК DINERO отримали додатковий час на те, щоб покращити своє «фінансове здоров’я» після свят за допомогою безкоштовної позики. І пам’ятайте, що завдяки подовженому терміну користування кошти можна повернути з двох зарплат, без збитків для бюджету! Безкоштовні позики — це реально. Оформлюйте заявку онлайн на https://www.dinero.ua/ і пересвідчиться в цьому самі.


DINERO вітає з прийдешнім Новим роком!

Час підвести підсумки 2019 і розказати, чого ми досягли за цей насичений рік!

Але перш за все, дякуємо нашим клієнтам, які допомагають нам розвиватися і виходити на новий рівень якості в роботі.

У 2019 році ми отримали більше 1 000 000 заявок і обслужили в 6 разів більше клієнтів, ніж торік! Розіграли й подарували більше ніж 1,5 мільйона гривень!

У новому році буде ще більше вигідних пропозицій. Ми ще більше покращимо наш сервіс.

Друзі, бажаємо реалізувати всі свої цілі в 2020! А суперсила від DINERO допоможе вам досягти найбільших висот.

Щасливого нового року!


ФК DINERO підтримала всеукраїнський тур Віктора Павліка

У грудні народний артист України Віктор Павлік здійснив концертний тур по українських містах. Партнером співака на всіх заходах стала фінансова компанія DINERO.

Ще навесні 2019 року Віктор Павлік став амбасадором бренду DINERO. Зірковий співак представляє лідера на ринку мікрофінансових послуг. Вже два роки ФК DINERO випереджає конкурентів у своєму сегменті. Не останню роль у цьому зіграла масштабна промо-кампанія за участю співака. Яскрава особистість і харизма Павліка збільшують впізнаваність і довіру до бренду DINERO серед клієнтів.

Звісно, компанія зі свого боку теж підтримує амбасадора. У грудні відбувся його тур по українських містах за підтримки ФК DINERO. Віктор Павлік відіграв концерт у Полтаві, відвідав Слов’янськ, Краматорськ і Дніпро, а завершив тур у Луцьку.

І фанати, і сам співак задоволені концертами. Окрім улюблених хітів Віктора Павліка, зал в кожному місті підспівував і рекламному хіту, створеному у колаборації з DINERO.

«Дінеро, Дінеро, Дінеро!» — скандували на концертних майданчиках. Схоже, що окрім таланта артиста, фанати встигли оцінити і переваги лідера українських МФО. 

А тим, хто ще не встиг скористатися послугами компанії, радимо взяти швидкі гроші в DINERO на найвигідніших на ринку умовах і, можливо, придбати квитки на наступний концерт Віктора Павліка або іншої улюбленої зірки.

Отримуйте позику під 0% на 45 днів на сайті https://www.dinero.ua/.


Швидкі та зручні позики від ФК DINERO приваблюють клієнтів

  • 23.12.19, 15:26

У листопаді 2019 приріст клієнтів DINERO склав 160% у порівнянні з листопадом 2018 року. Щомісяця кількість клієнтів компанії збільшується на десятки відсотків, зростають відповідно і суми коштів, які DINERO видає на їхні потреби. 


На думку менеджменту, запорукою успіху є клієнтоорієнтованість і адаптивність компанії до запитів часу. 

Конкурентні умови та потреби споживачів постійно змінюються, отже виграє той, хто оперативно реагує на коливання ринку. У DINERO не бояться змін, а навпаки, чекають від них позитивного результату. Нещодавно на економічному форумі FinRetail2019 СЕО ФК DINERO Ілля Веселий відзначив важливість вимог нового регулятору ринку МФО — Національного Банку України у частині прозорості комунікацій компаній з кліжнтом. Він впевнений, що це дозволить ринку МФО піднятися на якісно новий рівень.

Він наголосив на тому, що рекламні слогани компанії абсолютно чесно відтворюють реальну пропозицію – «позику під 0». Це задовольняє потреби українців у швидких та доступних коштах. І клієнти, у свою чергу, це цінують.
Тільки в листопаді цього року об’єм виданих DINERO коштів був на 155% більше, ніж у минулому.

ФК DINERO — це компанія, яка розуміє своїх споживачів. Незважаючи на розвинені банківські сервіси, українці потребують спрощеного й прозорого мікрокредитування. DINERO надає саме такі послуги. У компанії прагнуть максимально виключити бюрократичну тяганину і надати клієнтам можливість отримати швидкі гроші без прив’язки до місця проживання, доходу, віку чи будь-яких інших обмежень.

Наразі DINERO пропонує новим клієнтам скористатися спеціальною пропозицією — оформити позику під 0% на 45 днів. Клієнти хочуть більше часу на погашення боргу, не переплачувати й отримувати гроші миттєво, а DINERO дає таку можливість.

Постійне збільшення кількості клієнтів підтверджує, що ті, хто обирає DINERO, обирають лідера в сегменті МФО.

Страницы:
1
2
3
предыдущая
следующая