Профиль

БджЫлка

БджЫлка

Украина, Киев

Рейтинг в разделе:

Свежие фотографии

Самолет в Тегеране

  • 08.01.20, 16:04
Смотрела сегодня списки погибших. 
Если честно не понятны постики скорбящих, которым по большому счету пофигу, лишь бы постики попостить.

RIP

  • 26.12.19, 21:40


Знаю сейчас это не модно, но... 
Одна из очень немногих кто мне нравился 
Есть еще Басилашвили и Ахиджакова и нет уже Рязанова.
Жаль
Великая женщины была, мощь, глыба :(
RIP

Пристрасті по ДФС

  • 24.12.19, 10:34
Цитирую :"никогда не было а тут опять"
Податкові хакери: викрито схему втручання в інформаційну базу ДПС

Податкові хакери: викрито схему втручання в інформаційну базу ДПС
Державне бюро розслідувань Києва спільно з Головним управлінням внутрішньої безпеки ДФС України, Департаментом стратегічних розробок Національної поліції України та Службою безпеки України викрили протиправну схему незаконного втручання до інформаційної бази даних ДПС України.

Зловмисники вносили недостовірну інформацію та перекручували податкову звітність. Далі незаконні конвертаційні групи створювали штучний податковий кредит та крали гроші в держави. Причому мова йде про мільярди, які не надійшли до бюджету України.

Починаючи з 19 грудня цього року і дотепер проводяться близько 20 обшуків у посадових осіб в їх службових кабінетах та квартирах за адресами реєстрації та мешкання. Підозрювані у злочині займають топові посади в Департаменті обслуговування платників та інформаційних технологій ДПС України та в Департаменті моніторингу ризикових операцій та доходів. Ось деякі посади тих, ким «зацікавились» ДФС, СБУ та інші органи: помічник Голови ДПС України, в.о. директора Департаменту моніторингу ризикових операцій та доходів ДПС України, заступник директора департаменту, начальник управління координації визначення ризиків Департаменту моніторингу ризикових операцій ДПС України, директор Департаменту обслуговування платників ДПС України.

Ймовірно, що вказана протиправна діяльність здійснюється з мовчазної згоди Голови ДПС України. Усі працівники, причетні до протиправної діяльності виявленої схеми, перепризначені із ДФС України на рівнозначні та вищі посади в ДПС України саме за його керівництва.

И пока там обшуки, никому не регют ННstena

Работа работа перейди на Федота...

  • 23.12.19, 16:50
Шел уже 23 день декабря,работать  сил нет.