хочу сюда!
 

Оксана

45 лет, козерог, познакомится с парнем в возрасте 40-45 лет

Ostap Pisar

предыдущая
следующая

СБУ на порозі кардинальних змін

 • 03.02.20, 18:24
31 січня відбулася, на перший погляд, малопомітна, проте знакова подія. Чи не вперше в історії центральний офіс СБУ поінформував суспільство про проведення підсумкової за минулий рік колегії української спецслужби.

Серед головних досягнень СБУ-шників було відзначено попередження низки терактів, викриття агентурних мереж іноземних спецслужб та попередження кібератак на органи влади.

Втім, неординарність події обумовлена не стільки результатами та досить розгорнутим звітом на офіційному порталі СБУ (хоча й це раніше було складно уявити). Скільки заявою очільника відомства Івана Баканова про старт реформування спецслужби: «Ми підготували новий проект закону «Про СБУ». Наразі документ знаходиться в Офісі президента. І задасть вектор перезапуску роботи Служби. Це фундамент, на якому зводиться будівля оновленої СБУ. Йдеться про зміну підходів у роботі – від реактивного до проактивного. Служба має зосередитись на нейтралізації загроз, а не боротися з їхніми наслідками».

Фактично вказана заява означає невідворотність початку реформи вже найближчим часом. Саме цього, як мінімум останні 7 років, очікує не лише українське суспільство, бізнес, інвестори, а і міжнародні партнери. І саме зволікання з реформою називалося громадянським суспільством головною перешкодою на шляху євроінтеграції Києва.

Наразі дуже важливо, щоб спецслужба нарешті позбулася невластивих їй економічних функцій та зосередилася на антитерористичній та контррозвідувальній діяльності.

Цього очікує суспільство. Цього очікують міжнародні партнери. І це, зрештою, має відбутися вже у найближчій перспективі.

4

Комментарии

13.02.20, 18:34

Ну все, пистець сбу....

  23.02.20, 18:52

  ню ню

   33.02.20, 19:38

   за що тепер сбуцівці будут купляти яхти ленд ровери, елітну нерухомість і відпочивати на елітних курортах, піздець їм так я і повірив

    43.02.20, 21:18Ответ на 3 от Rob de Nier

    за що тепер сбуцівці будут купляти яхти ленд ровери, елітну нерухомість і відпочивати на елітних курортах, піздець їм так я і повірив

     54.02.20, 08:10

     суспільство очікує одного - коли всі ті баканови та інші зелені паскуди підуть нах!