хочу сюда!
 

Алёна

45 лет, скорпион, познакомится с парнем в возрасте 40-52 лет

У МЗС пояснили, про що каже "формула Штайнмайєра"

 • 11.10.19, 14:52
Проведення виборів на окупованій території Донбасу прописане в мінських домовленостях, а "формула Штайнмаєра" каже лише про те, коли має запрацювати так званий закон про особливий статус Донбасу. Про це заявив заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар під час зустрічі з громадою Херсонщини, повідомили у департаменті з питань внутрішньої та інформаційної політики Херсонської ОДА.

"Проведення виборів на окупованій території Донбасу прописане в мінських домовленостях. Саме вони є підставою для накладення санкцій на Росію. А "формула Штайнмаєра" каже лише про одне - коли має запрацювати так званий закон про особливий статус Донбасу, а саме: після проведення там місцевих виборів, які відбудуться за Конституцією України", – запевнив заступник голови МЗС.

Боднар наголосив, що на дипломатичному фронті докладають максимум зусиль, аби перемогти військового агресора.

Своєю чергою, присутній на зустрічі заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос зазначив, що "зараз йдуть заходи по розведенню військ у трьох населених пунктах на лінії розмежування – у Станиці Луганський, Золотому та Петрівському".

0

Комментарии

111.10.19, 15:43

В МЗС розказали, що формула кацапів, це - формула Штанмаєра, а в РНБО повідомили, що відають кацапам територію, за яку сплачено високу ціну і лишають на поталу рашистам людей, які жили в Україні, а тепер житимуть в сірій зоні. Особливо класно тим, які не піддались кацапській пропаганді і допомагали ЗСУ

  211.10.19, 17:12

  Текст формули з підписами в студію!
  Хтось щось каже...

   311.10.19, 17:19

   По цій формулі Росія хто? А її там не згадують взагалі. Отже після реалізації цієї формули Росія не причом. Вивезені заводи. Розгралене майно то не Росія. Це хохли між собою воювали. Так як Україна виконує всі умови то це програвша сторона. Лугандон переможець. З цього виходить що все розграбили і знищили воїни АТО. Після формули їх всіх посудять і пошлють відбудовувати Донбас. Іменами ветеранів Лугандонії будуть називати вулиці українських міст. Ми їм будемо плати виплати тощо. Ну і ще багато чого.
   73% ви цього з своїм вождем хочете?

    411.10.19, 19:57

    по чьом за таку хуйню башляють?