хочу сюда!
 

Алёна

45 лет, скорпион, познакомится с парнем в возрасте 40-52 лет

Формула Штайнмаєра - що саме підписано Україною

 • 03.10.19, 19:28


В мережі, після брифінгу Президента України Володимира Зеленського щодо погодження українською стороною тексту так званої "формули Штайнмаєра"  поширюються повідомлення про зраду, повну капітуляцію України і т.д. Хоча всі хто кричить троща клавіатуру про зраду навіть не розібрались про що ця формула говорить. А зводиться вона до одного - проведення виборів на окупованих територіях згідно з українським законодавством і під наглядом Організації з безпеки та співробітництва в Європі та до повного українського контролю над кордоном.

На відміну від "Мінського протоколу" 2014 року, під яким підписалися і представник України у ТКГ Леонід Кучма, і лідери проросійських бойовиків Захарченко з Плотницьким, нині згоду України на "формулу Штайнмаєра" оформили інакше: окремими особистими листами на адресу ОБСЄ від представника України та від "республік" про те, що вони погоджуються із імплементацією "формули".

Як зауважив Президент  — «Після проведення виборів, які відбудуться лише після виведення військових і за українським законодавством, а також якщо ОБСЄ їх визнає вільними – Україна надає особливий режим місцевого самоврядування територіям Донбасу, які на сьогодні є окупованими. При цьому Київ отримує повний контроль над кордоном»

І тільки після цього, буде розроблено новий закон про особливий статус Донбасу, який буде обговорено з суспільством і куди будуть включені основні положення "формули Штайнмаєра".

0

Комментарии

13.10.19, 19:54

Если и дальше так будете чудить то сами в скорее окажитесь на месте педро.Ну а твоє місце- це прямо дороговказ

  23.10.19, 19:57

  Короче шаг вперед и два назад..Пусть едет на встречу Нормандской четверки и попробует впихнуть этот бред..За попытку успокоить порохососню вам +а за попытку прогнуться и прогнуть страну под 8% -ми процентных большой минус..Если и дальше так будете чудить то сами в скорее окажитесь на месте педро.троль

   33.10.19, 19:59

   формула зводиться до особливого статусу......чим він особливий той регіон
   тим шо ми через них в лайні????
   вибори....ТАК!!! скільки завгодно..
   превілегії порівняно з іншими????
   з якого такого ХУЯ!??????
   кстаті..по чом щас башляють за таку хуйню як ти пишеш?
   я б тож підзаробив

    43.10.19, 20:15

    бог мой...та просто запость видео брифинга или сегодняшнее видео Зеленского из его телеграмма...и не надо будет стока текста

     53.10.19, 20:41Ответ на 4 от Маммамия

     бог мой...та просто запость видео брифинга или сегодняшнее видео Зеленского из его телеграмма...и не надо будет стока текстаі що там?

      Гость: _ _vs __

      63.10.19, 20:46Ответ на 4 от Маммамия

      бог мой...та просто запость видео брифинга или сегодняшнее видео Зеленского из его телеграмма...и не надо будет стока текстаи что там?
      и что там?
      и что там?

       73.10.19, 22:18Ответ на 6 от Гость: _ _vs __

       /cit]и что там?
       и что там?
       и что там?
       сто грамм

        83.10.19, 22:44

        слова...слова...слова...хоч хтось бачив текст того документу?

         93.10.19, 23:25

         В підписаному Кучмою листі нема нічого про контроль над кордоном ні в день виборів, ні в подальшому. Лише про вибори і особливий статус (хз, що це - в листі теж нічого)

          104.10.19, 06:58

          ОБСЄ піздєц яка серйозна і нещалежна організація Є хоч один конфлікт котрий вони вирішили? Все так і висить в повітрі. Про кількість російських офіцерів (читай агентів) в ній взагалі мовчу. Вони ж ні озброєшня ні обстрілі на Донбасі не бачили. Короче гідрант вкотре не хоче брати на себе відповідальльність, перекладаючи її знову на когось іншого, а самий то "к дєтям", то ще десь, бо бідняжка стомився. Це ж не пісюном на роялі тринькати.