хочу сюда!
 

Наталия

48 лет, близнецы, познакомится с парнем в возрасте 40-53 лет

Брехня як стратегія розвитку країни

Helgi Sharp

Є такий міністр закордонних справ на прізвище Кулеба. Раніше був дуже непоганим дипломатом. Але, як писав ще Карл Маркс, «бытиё определяет сознание». Якщо зрозуміліше, то «з ким поведешся, від того і наберешся». Так от, цей міністр давно вже приєднався до хору співаючих панегірики на адресу Зеленського, які останній так полюбляє. Зокрема, згадуючи спіч презЕдента перед пустим залом у Нью-Йорку, Кулеба в ефірі Г+Г (хто б сумнівався) заявив (дослівно):

«Його промова справила величне враження. Я можу без перебільшення сказати, що це була одна з найсильніших промов у стінах Генасамблеї ООН».

Твою ж дивізію! У Єрмака та Мендель Володимирсанич був «найвеличнішим політиком» сучасності, тепер от весь світ нібито у захваті від його (якщо чесно, досить хамської та примітивної) промови. Завтра його посіпаки називатимуть Президентом Землі, Сонця та зірки Альдебаран?

А тепер невеличкий аналіз того, де промови Зеленського, а де його справи…

Беремо останній візит Найвеличнішого до США. Чомусь там, а не у рідній країні, він представив «План трансформації України». Із залученням мільярдних інвестицій, черговим подоланням бідності та виходом України у політичні та економічні лідери сучасності.

ОК, це чудово, якщо є амбітні плани. А чи є вони насправді, чи це чергове окозамилювання від зеленої команди?

Зокрема, видання «Українські новини» надіслало запит в основні державні структури про цей «план». Підсумок: ОПУ, РНБО, а також Верховна Рада та Кабінет Міністрів не мають у своєму розпорядженні ніякого Плану трансформації України! Копії відповідей від цих поважних структур можете подивитись нижче. Тобто це був пшик, гра на публіку та сцяння в очі нашим американським партнерам.

Як тут не пригадати «5 запитань від Зеленського», які він виніс від час виборів. Там і пожиттєвий тюремний термін для корупціонерів, і вільна економічна зона на Донбасі, і скорочення депутатського корпусу до 300 обранців, і ще щось про Будапештський меморандум. Де всі ці обіцянки та прожекти? Немає. Головне, щоб костюмчик сидів та локшина не переводилась на вухах електорату.

Я навів лише два приклади того, як слова цієї влади розходяться з ділом, бо про закінчення епохи бідності, зарплатню вчителям по $4000, польоти на Місяць, подолання корупції, звільнення Донбасу тощо вже ніхто і не згадує.

Але у цієї команди є один великий плюс – вона дуже креативна. І щоб ви не згадували про попередні обіцянки, вони весь час вкидають в інформаційний простір все нову й нову, вибачте, фуйню. Про перейменування країни, про АТО як курорт для хлопчиків, про перехід на латиницю тощо. В мене б на це все фантазії не вистачило, але досвід роботи у 95 кварталі не проп’єш – ці люди будуть дивувати нас новими й новими прожектами, креативними знахідками та карколомними пропозиціями. Одне залишиться незмінним – ніякого відношення до розвитку України цей словесний креатив не має.

Є одна істина: той, хто бреше, не розуміє труднощі свого завдання, бо йому потрібно надалі ще сотні раз разів збрехати, щоб підтримати першу брехню. Першою брехнею було те, що комік, якого для свого профіту створив одіозний олігарх, може стати державником та патріотом. Все інше – похідне від першої брехні.

Вимкніть телевізор та увімкніть розум – все інше похідне.

4

Комментарии

128.09.21, 20:45

не увс' чітав как і узавжди

  228.09.21, 20:54

  Якщо навіть Мінекономіки не в темі, то де ж той план?
  - Містер Фікс, у вас є план?
  - Так, містер Фікс, у нас є план.

   328.09.21, 20:58Ответ на 2 от nasinynka

   еслі пазакромах напрятано і це хуйло пережівем

    428.09.21, 21:03Ответ на 3 от микола 78

    Щоб у закромах було напрятано, з них треба не тільки брати, а й поповнювати. А щоб поповнювати, треба, щоб економіка працювала. А в наших закромах одні миші. Де ти бачив, щоб з позиченого хтось забагатів?

     528.09.21, 21:16Ответ на 1 от микола 78

     не увс' чітав как і узавждиТо нічого...

      628.09.21, 21:17Ответ на 2 от nasinynka

      Якщо навіть Мінекономіки не в темі, то де ж той план?
      - Містер Фікс, у вас є план?
      - Так, містер Фікс, у нас є план.
      - Хароший у Вас план, таварищ Жюков!

       728.09.21, 21:18Ответ на 3 от микола 78

       еслі пазакромах напрятаноі це хуйло пережівемТа вже 73% полізли по закромах

        828.09.21, 21:20Ответ на 4 от nasinynka

        Щоб у закромах було напрятано, з них треба не тільки брати, а й поповнювати. А щоб поповнювати, треба, щоб економіка працювала. А в наших закромах одні миші. Де ти бачив, щоб з позиченого хтось забагатів?З поповнюванням зараз погано. Дай боже, щоб розійтися по нулях.

         928.09.21, 22:48Ответ на 8 от БезЛица

         Ага, комусь нулі ще з якимись цифрами, а комусь без. В Пенсійного фонду мінус 12 млрд. Позичить МВФ - поповнять фонд. І де ті податки від економіки, яка все краще і краще йде вгору?

          1029.09.21, 08:29Ответ на 9 от nasinynka

          Ага, комусь нулі ще з якимись цифрами, а комусь без. В Пенсійного фонду мінус 12 млрд. Позичить МВФ - поповнять фонд. І де ті податки від економіки, яка все краще і краще йде вгору?А велике крадівництво йде зі швидкістю 2 млрд гривень на день.
          Там і податки.

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая