хочу сюда!
 

Алинка

28 лет, телец, познакомится с парнем в возрасте 27-40 лет

Ліга сміху та Ліпецька фабрика

ЛІГА СМІХУ І ЛІПЕЦЬКА ФАБРИКА

Дмитро "Калинчук" Вовнянко

В історії продажу шоу «Ліга сміху» російському каналу СТС – дивовижно все. Продали шоу створене чинним президентом Володимиром Зеленським російському каналу СТС медіа-холдінгу «СТС Медиа», яке в Україні під санкціями і власники якого - це «Национальная медиагруппа» (голова ради директорів Кабаєва Аліна Маратівна – та сама) і банк «ВТБ» (61% акцій належать уряду Росії). Канал СТС уже заявив, що на російській «Лізі сміху» виступатимуть команди з окупованих Донецька і Криму, разом з командами з України…

Депутат від «ЄвроСолідарності» Олексій Гончаренко цілком слушно запитує – якщо це не бізнес на крові, то що таке бізнес на крові взагалі?

 Офіційно студія «Квартал-95» ім. президента Зеленського до продажу шоу стосунку не має – його продав їхній шведський дистриб’ютор «Eccho Rights», на стратегію якого «Квартал-95» мовляв, не впливає. Але – де тоді вибачення перед п’ятим президентом Порошенко за всі потоки бруду вилиті на нього за кондитерську фабрику у російському Ліпецьку? Від 2016 р. вся корпорація «Рошен» перебувала в управлінні фонду Ротшильдів. А якщо на те пішло, то до керівництва «Рошеном» Петро Порошенко стосунку не мав з кінця 90-х, відколи він вийшов з усіх посад в керівництві концерну і лишився просто акціонером – законом це дозволено. Відтоді розвитком бізнесу Порошенка керує менеджмент «Рошен» та інших його компаній.

І що? Когось цікавили ці деталі? Та де там! А зараз? У 2019 р. Зеленський отримав 4,88 мільйони грн. роялті від «Кварталу-95» і 104 тис. грн. компенсації за користування торгівельною маркою. Скільки упало на рахунки офшорів на кшталт Green Family Ltd (через яку крали гроші з банку «Приват») і буде передано у вигляді кешу – історія мовчить. Очевидно тепер сума буде побільше – оточення Путіна накине президенту ще й за «Лігу сміху».

Ви бачите акції протесту?

Бачите Найємів, Лещенків, Сироїд та Ліза-Богуцьких, що скликають людей на Банкову?

Ви бачите Саакашвілі на даху?

Я теж не бачу. Хоча між продажем «Ліги сміху» і історією Ліпецької фабрики, різниця - принципова.

 Фабрика у Ліпецьку корпорацією «Рошен» була куплена у 2001 р. – задовго до війни. Навіщо «Рошену» фабрика в Росії? Та тому, що через наявність там виробництва, «Рошен» добряче спростив доступ своєї продукції на російський ринок. В інтерв’ю ВВС працівники російської фабрики розповіли, що шоколад і цукерки в коробках в Росію прибували з України і саме вони приносили найбільший прибуток. Тобто пересічний росіянин оплачував роботу українських працівників... Правда, зрада?

Проблеми у Ліпецької фабрики почалися задовго до Революції Гідності – у 2013 р. Одна з причин – російські виробники (на кшталт «Концерн Бабаевский» та «Красний октябрь») лікті гризли від того що ринок Росії захоплював український виробник – «Рошен» перебивав їх якістю. На Ліпецькій фабриці з’явилися податкова і санслужби. Ну а після перемоги Революції Гідності у березні 2014 р. Ліпецька фабрика була змушена взагалі призупинити виробництво. Працівника фабрики в інтерв’ю ВВС розповіли, що з початком війни «Рошен» повністю згорнув інвестиції. Виправити ситуацію не вдалося навіть фонду Ротшильдів.

Але як би там не було. «Рошен» згорнув виробництво у Ліпецьку у 2017 р., і фактично покинув дороге обладнання на розграбування вандалам. Петро Порошенко вже скоро 2 роки як не президент – виробництво так і не відновлено. Тим часом Володимир Зеленський отримав непогане джерело прибутку прямо від оточення Путіна під час війни, як раз тоді, коли він – президент. Ви різницю відчуваєте?

Різниця – в обуренні мас.

Нині – її нема.

Про що це говорить?

Про те що масам, насправді – до лампочки. Обурення «Ліпецькою фабрикою» було штучною кампанією проти президента Порошенка, організованою на гроші олігархів, яким підняли ціни на енергоносії і примушували їх інвестувати в їхні виробництва. І ще – на гроші російських конкурентів «Рошен», які мріяли вибити його з російського ринку. Росіяни свого добрилися – руками українських ідіо… «патріотів».


10

Комментарии

122.01.21, 20:33

  222.01.21, 20:40Ответ на 1 от Стрийко Зеник

   322.01.21, 20:43

    422.01.21, 20:47

    Гарна листівка наприкінці блогу

     522.01.21, 21:03Ответ на 3 от Merovingian

      622.01.21, 21:04Ответ на 4 от Геннадий М

      Гарна листівка наприкінці блогуТак. Мені теж сподобалась ця думка.

       722.01.21, 22:07

       а парасюк зелю під сраку теж бити не збирається)))

        822.01.21, 23:06

         923.01.21, 05:24

          1023.01.21, 10:27Ответ на 7 от Лъйошкин_Кот

          а парасюк зелю під сраку теж бити не збирається)))Та де там той Парасюк? І хто він взагалі зараз такий?

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая