хочу сюда!
 

Оля

50 лет, лев, познакомится с парнем в возрасте 40-55 лет

Минуло два роки

 Ви бачте як все цікаво стається? Був президент Порошенко. І працювали за Порошенка у міністертвах і відомствах молоді, перспективні прозахідні менеджери. А поруч були активісти і антикорупціонери, які волали що за Порошенка - корупція і тому треба аби владою стали молоді перспективні прозахідні менеджери і нові обличчя.

 Чудово. Порошенка прибрали. Молоді перспективні прозахідні менеджери з антикорупціонерами та активістами - залишилися. Разом з новими обличчями вони всі стали владою.

 Минуло два роки.

 Активісти і антикорупціонери в безкомпромісній боротьбі з корупцією добилися... зростання корупції проти часів Порошенка. Нові обличчя все більше починають нагадувати до болі знайомих Кучму, Януковича й Табачника. А молоді й перспективні прозахідні менеджери...

 Один молодий перспективний прем'єр Гончарук - обвалив виробництво і створив бардак в енергетиці. Другий молодий перспективний Мілованов усій країні довів, що він дебіл. Нарешті молодий перспективний Вітренко заговорив про купівлю газу у Росії - про "експорт з країн Азії та купівлю у комерційних постачальників не пов'язаних з Газпромом".

 Фокус у тому що НІКОЛИ не було ніякого експорту газу - нам казки розповідали. Були домовленості з Москвою, що газ нам вона рахувала по ціні не свого уренгойського, а туркменського або казахського, яким Газпром забезпечуе власні Сибір і Далекий Схід. Чим ми платили за таку милість - здогадатися не складно. Комерційні постачальники не пов'язані з Газпромом - теж були: Ітера, Єврал Транс Газ, РосУкрЕнерго... Ви пам'ятаєте ці славетні імена? Юлія Тимошенко, Семен Могілевич, Дмитро Фірташ?.. Які бабки там крутилися?!!

 От саме це нам зараз і пропонує повернути "молодий, перспективний і прозахідний". Те від чого за Порошенка ми насилу відскіпалися. Передаю щирий привіт полум'яним патріотам України, які мали "питання до Порошенка" і тому голосували за зелених. Задоволені?

 Ви за це голосували? За зростання корупції? За зростання тарифів в той час як в Європі ціни на газ упали? За те щоби голова Генштабу в загибелі солдата звингувачував самого солдата? За відновлення торгівлі газом з Росією, за схемами часів Януковича?

 Можна по різному ставитися до ролі особистості в історії. Але факт такий, що Франція з Бонапартом - це не Франція з Робеспьєром. Британія з Черчилем - це не Британія з Іденом. США з Рейганом - це не США з Обамою. Тож якщо одні й ті самі люди примудряються з Порошенком бути молодими перспективними й прозахідними, а без нього ставати неробами і янучарами, справа не в молодих і прозахідних - справа у Порошенко.

 Не зрозуміло? Тоді скажіть самі собі. Ви готові платити за газ Москві чи платити за тарифами Зеленського? Чи може краще повернути Порошенка?


14

Комментарии

115.01.21, 20:24

НЕт

  215.01.21, 20:37Ответ на 1 от DANAH

  НЕт ДА!

   315.01.21, 20:51Ответ на 1 от DANAH

   НЕтВремя покажет.

    415.01.21, 20:51Ответ на 2 от Геннадий М

    НЕт ДА!

     515.01.21, 21:02Ответ на 3 от БезЛица

     НЕтВремя покажет.В любом случае Огласите весь список пожалуйста

      615.01.21, 21:03Ответ на 2 от Геннадий М

      НЕт ДА! Геночка, ты сказал мне ДА !!!!

       715.01.21, 21:20Ответ на 6 от DANAH

       НЕт ДА! Геночка, ты сказал мне ДА !!!!Стыдись, ты ему в матери годишься!

        815.01.21, 21:21Ответ на 5 от DANAH

        НЕтВремя покажет.В любом случае Огласите весь список пожалуйстаНикакого списка нет. Есть всего один человек.

         915.01.21, 21:21Ответ на 7 от БезЛица

         НЕт ДА! Геночка, ты сказал мне ДА !!!!Стыдись, ты ему в матери годишься! покоя от тебя нет

          1015.01.21, 21:21Ответ на 8 от БезЛица

          НЕтВремя покажет.В любом случае Огласите весь список пожалуйстаНикакого списка нет. Есть всего один человек. Демократия

           Страницы:
           1
           2
           3
           предыдущая
           следующая