хочу сюда!
 

Ксения

45 лет, козерог, познакомится с парнем в возрасте 40-65 лет

Несите рояль!Дмитро "Калинчук" Вовнянко

ДО НОВИХ ПЕРЕМОГ

Головний висновок цих виборів – зміна парадигми в мисленні людей, від готовності іти за дивовижним хлопчиком з дудочкою в країну вічного блага (не буду уточнювати хто ходив за таким хлопчиком), до старого, надійного принципу, відомого всім програмістам: «Працює – не ремонтуй». Саме цим пояснюються те, що у всіх крупних містах більшість взяли чинні мери. Звісно не скрізь мені подобається такий вибір, але столиця відверто порадувала.

Взагалі, якщо на те пішло – я прибічник дуже нудних виборів, коли з чинним міським головою змагається керівник департаменту, міський голова міста поменше, або керівник ОДА (тобто професіонал) – як це відбувається у Львові. Але – не з нашим щастям і не нашим тяжінням вірити у солодкі казочки популістів.

Другий висновок – теза «нових облич» уходить у минуле. Це помітно не тільки по зелених, а й по інших політсилах, які намагалися використати образ «хорошого хлопця» патріотично чи помірковано проросійського штибу. Все. Не працює. Зеленським дискредитовано повністю. І буде дискредитуватися ще дужче, тим більше чим довше Зеленський лишатиметься президентом. Що саме собою – дивовижно. Я повторю те, що не раз писав – зелене щеплення від популізму мусить бути таке, аби діяло після ЗЕ ще років 20.

По-третє уходить в минуле фактор «свинарчуків». Порошенка повалити вдалося, створивши 100500 байок про якусь неймовірну корупцію, докази якої зелена генпрокуратура і ДБР Бабікова знайти не можуть вже 1,5 роки. Те саме намагалися задіяти проти Кличка та Філатова, залучивши всіх «кращих людей» - від Бігуса до Лероса. Результат – проліт як у Верещук з парасолькою.

ОПЗЖ і його молодіжка – Шарій. І що? Я не збагну, через що істерика? Для когось відкриття, що медведчукчі мають на півдні і сході чималу підтримку і що вони там спекулюють на темах війни і «розірваних економічних зв’язків з Росією»? Так ця тема – надовго. Я 1001 раз писав, що ОПЗЖ відскубає собі частину електорату зелених – тих хто коливався між зеленими і ОПЗЖ. Навпаки. Результати ОПЗЖ відкривають дивовижні перспективи – зеленим на місцях доведеться обирати з ким створювати коаліцію – з ЄС чи з ОПЗЖ? Зелених анігілює обидва варіанти.

Повторюю те, що писав не раз. Будь-яка паніка через результати медведчукчів – деструктивна. ОПЗЖ і Шарій – проблема, але не лихо. Якби бодай потенційно в Україні була критична маса людей готових голосувати за Медведчука, фронт проходив би не по околиці Донецька, а по околиці Києва. Так, псувати життя медведчукчі нам будуть, але не більше. І так, сепаратистських шабашів в наших регіонах не буде, по-перше через ці результати виборів, по-друге тому, що зараз ми всі уже знаємо що робити з сепарами – і без коливань.

До речі – останнім часом сильнішають чутки, що сама ОПЗЖ на межі розколу. Медведчук сильно не знаходить порозуміння з парою Бойко-Льовочкін. Побажаємо успіхів їм всім.

Що тепер? Тепер не нити. І не розслаблятися. Позасукувати рукави – і за роботу. Ми класно попрацювали ці півтора роки – коли виходили на акції, коли допомагали своїй політичній силі. У першу чергу – коли ми говорили. Без агресії, без звинувачень – коли ми просто пояснювали тим, хто був готовий слухати чому наш вибір саме такий. І ще – коли злили впертістю в своїх переконаннях тих, хто слухати нас категорично не хотів. Злили – і примушували замислитися. Завжди так. Що робила УПА коли не могла вести відкриті бої? Вона займалася агітацією.

Те саме зараз мусимо робити всі ми. Доти – доки більшість українців не скаже з гордістю: «Армія! Мова! Віра!»

Петро Порошенко:
Україну захопив небезпечний вірус некомпетентності, дилетантства і корупції – “Зе-19”.

Yes! Dopeless:
До речі, на цих виборах знов вибір був виключно між:
- Європейською Солідарністю
- Росією.
Якщо ти цього не розумієш, і думаєш, що є ще якісь варіанти – то мені тебе шкода.
Кіт Вчений:
Шановний Кастутуційний суд! Оскільки ме&зенні шмарклі втратили довіру, прошу оголосити вибори до ВРУ, а також вибори голови держави. Негайно. Просто завтра.

Карл Волох:
Півтора роки тому один зухвалий піньок абсолютно беззаконно розігнав Верховну Раду, мотивуючи це «низькою довірою» до неї.
Враховуючи вчорашній героїчний результат Слуги Народу, настав час вимагати в Янелоха дострокових виборів.
Для початку - парламентських...
Helgi Sharp:
Общие же результаты, учитывая менталитет нашего нарида, ожидаемые и относительно нормальные - не гневите Бога.
ЕС во многих городах получила больше, чем "слуги".
С ОПЗЖ и подтанцовкой всё понятно, но они взяли даже скромнее, чем я ожидал, а Пальчевский так и не догнал Трампа.
Загадкой остаются бронезадые децибелы, голосовавшие за виртуального Шмария, но это был пик его славы - больше он не наберёт.

- Воскресенье для Зе явно не задалось. День начался с того, что "феменка" показала ему зеленую манюрку. А кончился тем,что народ показал зелёному "фак"

- А ведь полтора года назад депутатом мог стать даже бомж в зеленой футболке идущий мимо участка.

Herman Akson:
Европейська Солідарність в більшості міст отримала більше ніж Слуги. Зеленьский, ми не твої опоненти, ми твій вирок.

Helgi:
ОЗЖП второе место на мера столицы! От представить Германию на выборах 1946, и нацистскую партию не запретили... так они б и первое место набрали и засели в Бундестаге намертво. Так шо у нас ще неплохо все.

Herman Aksom:
Якби не пінчуківський Притула - другого туру в Києві вдалось би уникнути. Який же у...

Hellis:
можно попросить Притулу, "Голос", Д7 и Аскольда еще раз повторить, как они приглашают "ЕС" присоединиться к их "сильным" партиям? Я бы даже попросила эту ком.
 "Опитуванням" від Зеленського керував музичний редактор студії "Квартал 95"

Vital:
Тот случай, когда строили "страну в смартфоне", а построили "страну в мусорном мешке"

Rozenko Pavlo:
ЗАДАЧКА
Слуги Народу виділяють на кожного «волонтера» з опитування Президента - 1200 грн. Волонтери на руки отримують - 800.
Питання: ви ще вірите, що об‘єкти на «Великому будівництві» імені Зеленського вони за інакшою схемою будують??
ВЕЛИКЕ КРАДІВНИЦТВО... І нічого більше!
Тарас Березовец:
Что-то мне подсказывает, что несмотря на все шутки по поводу проваленного «опроса Зеленского», завтра мы услышим, что в нем приняли участие не менее 3 млн избирателей и все цифры уже давно подсчитаны. Даже больше, никто ничего подсчитывать не станет, не зря по всей Украине ящики для голосования стоят в чёрных мусорных мешках. В мусор всё это без разбора и отправится. А цифры подсчитают как на «народных референдумах» в Крыму и ЛДНР в 2014 году. Т.е. попросту «нарисуют». Собственно, технология проведения всё та же.
vasily_maximov:
А помните, когда-то в Донецке был аэропорт, банки разные, автосалоны, "Вольво-центр" тот же еще не был просто боевой позицией?
И стадион красивый тоже был. И много чего еще.
Как повезло, что прекрасный добрй Русский Мир своим кокошником спас город от этого материального зла.
Каменяр:
А можна спитать чого ця проффесійна каманда Притули, яка називала мости залізяками, атакувала Кличка, а не Пальчевського, не Верещук
Тобто, не кандидатів, з якими вони мали змагатись за 2-ге місце?
В чому тут бл..дь була логіка?

Taras Olegovy:
Напевно у Пінчука труби "горять." Не виконав наказу пуйла.

«Опитування Зеленського» це найбільша виборча фальсифікація за всю історію України – Порошенко на виборчій дільниці.

Еспресо:
"Це ще огидніше, ніж гречка". Денісову, Кулебу та Олену Зеленську просять дати негайну оцінку використанню дітей у президентському опитуванні.

Тищенко заявил, что если СН возьмет меньше 18% по Киеву (рейтинг на начало выборов), он сложит мандат и вернеться в ресторанный бизнес.
Тарас Березовец:
Титаник под названием «Слуга народа» сегодня встретился со своим айсбергом. Шлюпок на всех не хватило. Паника добралась до пассажиров второго и третьего классов. Но на палубе первого класса оркестр играл веселый марш. А капитан задумчиво мусолил айкос
.

Андрій Смолій:
Узагальнюючи результати - партія Зеленського з тріском провалює вибори. Провалює практично по всіх регіонах України.
Від Львова, де вони ймовірно взагалі не проходять до Києва, де «слуги» мають нищівні 9%. Від Вінниці, де ті д 9% до Харкова, де заледве отримують 12%.

Кандидат на посаду міського голови Києва Андрій Пальчевський є громадянином Російської Федерації
Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

13

Комментарии

126.10.20, 20:22

Фраєр, толстий фраєр, на роялє нам іграєт...

  226.10.20, 20:42

   326.10.20, 20:43

    426.10.20, 20:47Ответ на 1 от rutzit

    Фраєр, толстий фраєр, на роялє нам іграєт...Він дограється....

     526.10.20, 20:48Ответ на 2 от Андрій1961

      626.10.20, 20:48Ответ на 3 от WalКing

       726.10.20, 21:00

        826.10.20, 21:02Ответ на 7 от Стрийко Зеник

         926.10.20, 21:20

         саме зараз мусимо робити всі ми. Доти – доки більшість українців не скаже з гордістю: «Армія! Мова! Віра!»а шо тут для Гордости «Армія! Мова! Віра!» якшо поеднання Армія!- Віра! це бред собачий...но дуракам усё по-барабану

          1026.10.20, 21:30Ответ на 9 от atttonikam

          саме зараз мусимо робити всі ми. Доти – доки більшість українців не скаже з гордістю: «Армія! Мова! Віра!»а шо тут для Гордости «Армія! Мова! Віра!» якшо поеднання Армія!- Віра! це бред собачий...но дуракам усё по-барабануКак раз дураки этот лозунг и не понимают. И голосуют хер знает за кого:
          верещук, претулу, пальчевского, штепу...

           Страницы:
           1
           2
           3
           предыдущая
           следующая