хочу сюда!
 

LINA

34 года, лев, познакомится с парнем в возрасте 30-43 лет

В историю можно войти. А можно вляпаться...

Дмитрий Чекалкин

Цитата года:
«А ви ніколи не думали про те, що наш теперішній президент - один з найвеличніших лідерів цього світу...»
(с) Андрій Ермак вчора в Офісі президента на зустрічі з блогерами.

Alex Noinets
Никто до вчерашнего дня в Украине не задумывался, что у нас величайший президент в истории человечества. В России задумывались. В Беларуси задумывались. В Германии в 30-х особенно сильно задумались. А в Украине не задумывались. Вот со вчерашнего дня начали задумываться. Может, немного подумаем и поймём чо.

Ермак - это не хрен с горы, не заморыш плюгавый, это - официальный переговорщик от Зеленского. Личный помощник Зеленского. Близкий ему человек. Уполномоченный решать самые важные вопросы. Переговорщик с Сурковым. Не зря говорят, что зелёные - это недозревшие красные или коричневые.Павло Казарін 
Зеленський може увійти в історію як людина, яка програла війну.

Я можу зрозуміти, навіщо це Москві. Тому що імперія, колонії і фантомні болі. Я можу зрозуміти, навіщо це Європі. Тому що ринки, витрати й торгівля. Але я ніяк не можу зрозуміти, навіщо це Україні. Володимир Зеленський може бути впевнений, що він увійде в історію як людина, яка закінчила війну.

Але він може увійти в неї як людина, яка її програла.

- А у зєлі є галстук, який він буде жувати? Чи він побіжить з розпростертими обіймами?

Офіційна позиція колишньої української влади була проста. Ні про яке виконання угод не може йтися доти, поки Росія не виведе свої війська з української території. Цю позицію МЗС транслювало на всіх можливих дипломатичних майданчиках. Європейські дипломати намагалися пропонувати альтернативи (однією з них і стала «формула Штайнмаєра»), але, загалом, з українською позицією готові були погоджуватися. Санкції проти Росії зберігалися.
А потім в Україні сталися президентські вибори. Ймовірно, Європа побачила в них для себе вікно можливостей. Зрештою, до 2014 року Російська Федерація жила за формулою «продаємо на Захід нафту й газ, а на виручені гроші купуємо все інше». І ця схема цілком була вигідна для європейського бізнесу.

Повернення російської делегації в ПАРЄ. Заяви Володимира Зеленського про нові переговори. Перший обмін. Підготовка зустрічі в «нормандському форматі». Причому Москва давала зрозуміти, що ця зустріч можлива лише в тому випадку, якщо Київ письмово погодиться на «формулу Штайнмаєра». Про це, зокрема, говорив помічник президента Росії Юрій Ушаков.

Все, що ми спостерігаємо, це російський сценарій виконання «Мінська». Відповідальність за який нова українська влада, до того ж, намагається перекласти на своїх попередників. При цьому Володимир Зеленський вголос говорить про те, що ніякі вибори на Донбасі до виведення військ неможливі. Але що може бути гарантією того, що ці слова не залишаться просто словами?

Україна послідовно виконує всі вимоги Москви. Розводить війська. Веде прямі переговори з Кремлем. Якщо минула влада прагнула до того, щоб дружити з Європою проти Москви, то нова охоче йде на те, щоб Москва та Європа почали дружити проти Києва.

Олексадр Михельсон
Агентура Кривавого Бариги Порошенка продовжує руйнувати всі світлі устремління Народного Президента Зеленського.

Щоб підставити істинного Слугу Народу, вони змусили його погодитися на вибори в ОРДЛО (на які сам Порошенко підступно не погоджувався чотири з половиною роки, бо вже тоді бажав Зеленському зла).

Щоб дискредитувати чинного Главу Держави, зняли й запустили ролик із "привітанням" до дня народження Його Мами (нічого святого в негідників!).

Підкуповують депутатів від президентської партії, щоб вони кнопкодавили і лаялися з журналістами...

А оце ось навіть змусили президентського помічника Андрія Єрмака видати ту саму фразу про "одного з найвидатніших президентів планети" - теж для дискредитації, само собою.

Но нічо в них не вийде! Рейтинг росте, і мощно возрастає процент жиров у маслі (с)! Всьо буде "Квартал"!

@goloborodyko
Схоже на те, що я знайшов спосіб уникнути обстрілів на сході країни. Для цього ми заберемо свої війська з наших позицій. На тій стороні сидять не зовсім ідіоти, щоб стріляти по порожніх місцях, тому вони перестануть відкривати вогонь. По-моєму, геніальний вихід. Я це зроблю сам!

Volodymyr Ariev
Час чудових історій безупинний. Один молодий президент придумав державу в смартфоні, щоб зменшити кількість всяких чиновників, які мучать громадян наданням послуг. Послуги в телефон засунути. Ок, намір супер, взялися виконувати. Але, видно, пороблено, і щоб тут не створювали, все одно виходить КПСС. Спочатку цілого віце-прем‘єра по темі призначили. Потім державне агентство з питань елекронного урядування підняли до статусу міністерства цифрової трансформації.

Тут якраз всує згадати колегу Пинзеника, який казав - хочете щоб зникли яблука, створіть міністерство яблук. Але на тому не кінець. Сьогодні боротьбу з бюрократією добили потужним рішенням: новостворене цифрове міністерство на новий бюджетний рік запросило додаткові 26 мільйонів гривень, через збільшення штату міністерства з 75 чиновників до 225.

Вловили? Деталізую: нова влада щоб зменшити кількість чиновників, створила ціле міністерство, в якому кількість чиновників помножила на три. Такий тут турборежим з діджиталізацією намалювались. Нє ржать!

Mason Lemberg
Україна відновить виплату пенсій жителям окупованого Донбасу - Пристайко
Тобто, вони заганяють малий бізнес в ж.пу, збираються здерти з них останню шкуру.
Тобто, вони проводять тотальну перевірку пенсій і соціальних виплат на всій території України.
І тим часом, без будь-яких перевірок віддають бабло хрін знає кому, в тому числі чувакам з автоматами в руках, які вбивають наших військових.

Карл Волох
Навіть якщо на місці Зеленського була людина екстрадосвідчена, з чавунними яйцями і блискучим розумом (тобто, повна його протилежність), я щиро сумнівався б, чи він розв‘яже чотири основні політичні вузли.

1. Газ. Судячи з усього, росіяни готуються-таки припинити його транзит з нового року (тимчасово чи назавжди - питання інше). Вірогідність досягнути згоди до завершення актуального контракту невисока. Крім усього іншого, ми не відмовимося від стягнення майже тримільярдного боргу і позову щодо Чорноморнафтогазу, вони без цього домовлятися з нами не готові. Це зробить таку проріху в держбюджеті, яку неможливо закрити без серйозних потрясінь. Щоправда, тут є певна надія на підтримку європейських партнерів (частково вона вже реалізована в рішенні суду по Опалу), але й «прагматизм» їхній нам також відомий.

2. Трамп. На відміну від більшості коментаторів, я абсолютно не схильний малювати його суто чорною фарбою, а відзначаю й мало властивий традиційним політикам здоровий глузд, і рішучість у розв‘язанні деяких найскладніших проблем, і значні досягнення в економіці. Однак, не можу не визнавати, що за характером він-таки придурок: надміру самовпевнений і самолюбивий, примхливий і вередливий. І він щиро вважає (не без підстав), що наша країна перед ним завинила. По-перше, на минулих виборах певні українські посадові особи підтримали його суперницю. По-друге, він (а з ним і чимало республіканців) упевнений, що його нинішній головний суперник - Байден - через свого сина отримав в Україні свого часу корупційні доходи від компанії Бурісма. І розслідування цього факту цілком може вирішити долю майбутніх виборів у США. Саме цього він і вимагає від Зеленського. Підтримати Трампа і дати йому бажані докази означає зіпсувати стосунки не просто з Байденом і демократами, але й значною частиною істеблішменту взагалі. Не підтримати - нажити собі ворога в особі президента США. І - так, не можна забувати про Конгрес, котрий сильно врівноважує позицію Трампа, але можливості його все одно дуже великі, а мстивість відома.

3. Коломойський. Американці і європейці не готові миритися з посиленням позицій українського олігарха, якого вважають відвертим злодієм і ворогом. Вони стовідсотково будуть тиснути на Зеленського щодо зменшення впливу Бені на владу, продовження його переслідування в судах з боку державного Привату тощо. Зробити це практично Зеленський, я думаю, не може. Він не просто втрачає свій головний ресурс підтримки (фінансової, організаційної), а й, напевно, більшість у Раді. До того ж, медійні можливості Коломойського здатні знищити рейтинг президента набагато швидше, ніж вони його створили.

4. Мир. Три перші проблеми можна вважати, до певної міри, об‘єктивними, бо склалися вони не з вини Зеленського. А от ситуацію на мирних переговорах із Путіним він сильно ускладнив сам - через недосвідченість, недолугість і дилетантську поспішність. Слово тут - точно не горобець, тому після пристайківських заяв відійти від формули Штайнмайєра (в її російській трактовці) нашим уже ніхто не дозволить. Відтак - або вести країну до неминучої катастрофи (що навряд чи дозволить суспільство), або повернутися до жорсткого протистояння порошенківського періоду без надії на прогрес, чого явно намагається уникнути Зеленський.
Тут слід відзначити, що серйозні поступки Росії у врегулюванні на Донбасі можуть дозволити підв‘язати під неї проблему з пункту 1. Але, як на мене, застосування «формули Штайнмайєра» призведе (і швидко) до таких наслідків, коли нам буде не до транзиту чи корупційних схем Коломойського. Бо почнеться справжня повноцінна громадянська війна.

 

 

 

13

Комментарии

122.09.19, 20:21

"Тут якраз всує згадати колегу Пинзеника, який казав - хочете щоб зникли яблука, створіть міністерство яблук" - Треба створити міністерство підтримки Бєні.

  222.09.19, 20:25Ответ на 1 от Геннадий М

  "Тут якраз всує згадати колегу Пинзеника, який казав - хочете щоб зникли яблука, створіть міністерство яблук" - Треба створити міністерство підтримки Бєні.Очень своевременное предложение.
  Можно создать также министерство зекоМанды.

   322.09.19, 20:31

   нарк тупий...

    422.09.19, 20:32

     522.09.19, 20:34Ответ на 2 от БезЛица

     "Тут якраз всує згадати колегу Пинзеника, який казав - хочете щоб зникли яблука, створіть міністерство яблук" - Треба створити міністерство підтримки Бєні.Очень своевременное предложение.
     Можно создать также министерство зекоМанды.
     Тоже вариант))

      622.09.19, 20:35Ответ на 3 от Merovingian

      нарк тупий...Он, наверное, до сих пор не понял куда вляпался...

       722.09.19, 20:36Ответ на 4 от atttonikam

        822.09.19, 20:36Ответ на 5 от Геннадий М

        "Тут якраз всує згадати колегу Пинзеника, який казав - хочете щоб зникли яблука, створіть міністерство яблук" - Треба створити міністерство підтримки Бєні.Очень своевременное предложение.
        Можно создать также министерство зекоМанды.
        Тоже вариант))

         923.09.19, 10:10

          1023.09.19, 11:29Ответ на 9 от Андрій1961