хочу сюда!
 

Sweetlana

44 года, дева, познакомится с парнем в возрасте 33-45 лет

Україна може стати причиною імпічменту Дональда Трампа

Політичний експерт Віктор Прошкін прокоментував гучний скандал із телефонною розмовою Зеленського і Трампа, а також розказав, чи відіграє Україна фатальну роль в історії США:

– З одного боку, вся ця історія не має поки свого логічного завершення. Так, Міністерство юстиції сказало, що нічого кримінального по сути в цій розмові не було. Це перше. А, по-друге, у Трампа зараз шалейний рейтинг і економіка США рухається вперед. 

Американці – дуже прагматична нація, і вони, на відміну від українців, голосують свої гаманцем. Тобто якщо вони бачать, що добробут їх покращився, то вони звичайно будуть дуже консервативними і є велика вирогідність того, що вони знову проголосують за Трампа. 

Навіть при тих умовах, що у демократів є свої аргументи, але ці аргументи можуть і не спрацювати. Звісно, вони будуть намагатися представляти ці аргументи далі і робити так, щоб цей імпічмент відбувся. Але, я думаю, що ця історія не матиме свого логічного завершення в першу чергу через те, що передвиборча кампанія душе швидкоплиннна і до виборів залишилося вже не так багато часу. 

Повний випуск із політичними експертами Ігорем Петренком та Віктором Прошкіним:

2

Комментарии

127.09.19, 12:18

  227.09.19, 12:24

  подсунуть трампу монику-2 и дело сделано

   327.09.19, 13:55

   Чомусь цей рудий сцикло ні Узбекам ні Казахам ні Білорусам війни не оголошував за своє царювання...

    42.10.19, 22:09

    Трамп цілеспрямовано "видав на гора" телефонну розмову з Президентом України "Зє". Йому це додасть очок у передвиборчому марафоні(а вибори Президента у Штатах це дійсно марафон). Ця значуща подія(відмивання грошей синком його Противника в Україні) буде довго, не менше пів року, намилювати сторінки газет і телеекрани.

     Гость: AзазeLLо

     59.10.19, 08:17

     Чепуха, импичмент Трамп может получить не из за Украины тем более такого ничтожества как ВАзелин. Трамп нанес и наносит мощный ущерб своей стране. Доиграться в свои грязные игры до импичмента и до житься до публичной сдачи своих союзников – надо уметь. Штаты ожидают от Ирана иск о возмещении ущерба, нанесенного им американскими санкциями вследствие расторжения договоренности по ядерной программе Ирана. Догадайтесь с первого раза как это могло такое произойти и кого будут иметь в США и в какие дырочки