хочу сюда!
 

Natalie

37 лет, весы, познакомится с парнем в возрасте 36-46 лет

trastman

предыдущая
следующая

Зеленський відмінив парад на день незалежності. Повзучий реванш?

День за днем з офісу нового президента ЗЕ надходить інформацію яка тримає всю країну в тонусі, вже й не зрозуміло чи це все насправді чи нова серія "Слуги народу".

З останьої заяви стає відомо що президент рішуче відміняє в цьому році парад військової техніки на день незалежності, ссилаючись на те, що це дуже дорого і краще і кошти розпреділити воїнам на премії.

Щто? Нє не це пізд*єц, вибачте. Ну скільки той воїн отримає тої премії 500 гривень, то дуже велика допомога - один раз сходити в АТБ? 

Зато в цей час по Росєї двацять4 будуть крутить новини- тож посматрите у них там жопа жопная, всю технику в данбасие просрали и парада нед поєтому.

А чи не вирішить потім пан ЗЕ що нам треба відмінити зовсім день незалежності бо ж то тоже дорого, тож можна учітєлям зарплату підняти (до 4к єуро...) ?

ТОЖЖЖ зачекайте то може нам і армая не потрібна? нема парадів, війну треба закінчувати, вроді і розведення війск ініційоване , то може нах та армія, то дорого краще пєнсіонєрам гречкі купить 2 кіло.0%, 0 голосов

100%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
0

Комментарии