Заправка картриджей Киев всех видов катриджей

  • 08.07.19, 12:41
Корпорація Кьосера або Кіосера  (англ.Kyocera, яп. ) — провідний виробник високотехнологічної продукції з головним офісом в японському місті Кіото. Компанія була заснована у 1959 році доктором Кацуо Інаморі як Kyoto Ceramic Co., Ltd. (назва «Кьосера» — скорочення, яке буквально означає «кіотська кераміка»). Сьогодні корпорація володіє представництвами в 68 країнах світу, в яких працює понад 60 000 працівників.

Наразі компанія є світовим лідером з виробництва високотехнологічної кераміки, електронних компонентів, сонячних батарей, стільникових телефонів і офісного обладнання. Стратегічними напрямками діяльності корпорації є: інформація і комунікації, захист навколишнього середовища, покращення рівня життя.

ІсторіяРедагувати

Компанія KYOCERA була заснована у 1959році доктором Кацуо Інаморі. Спочатку компанія мала назву «Kyoto Ceramic Co., Ltd» і зосереджувалася на виробництві тонкої кераміки.

У 1983 році Kyoto Ceramic Co., Ltd придбала японську компанію Yashica і розпочала виробництво фотоапаратів під торговими марками Yashica і Contax.

У 1985 році було представлено портативний компьютер Kyotronic 85 оснащений ЖК-монітором.

У січні 2000 року KYOCERA придбала виробництво фотокопіювальної техніки компанії Mita Industrial, на основі чого було засновано корпорацію KYOCERA Mita.

У лютому 2000 року KYOCERA придбала виробництво мобільних телефонів компанії Qualcomm і створила корпорацію Kyocera Wireless в США.

У 2003 році було створено дочірню компанію Kyocera Wireless India (KWI) у Індії

У 2005 році компанія KYOCERA припинила виробництво фотоапаратів.

У січні 2008 року KYOCERA придбала виробництво мобільних телефонів компанії Sanyo.

Продукція компанії KyoceraРедагувати

Високотехнологічні вироби з кераміки

Тонка кераміка

Сонячні батареї

Ножі

Продукція для медицини та стоматології (зубні імплантати, штучні кістки)

Ювелірні вироби

Електронні вироби

Телекомунікаційне обладнання (стільникові телефони CDMA)

Оргтехніка (принтери, копіювальні апарати, багатофункціональні пристрої)

Напівпровідники

Корпорація Kyocera MitaРедагувати

Корпорація Kyocera Mita утворилася у 2000 році в результаті злиття компанії Kyocera з Mita Industrial, відомим світовим виробником копіювальної техніки. Сьогодні Kyocera Mita займається виробництвом монохромних та повнокольорових мережевих лазерних принтерів, багатофункціональних пристроїв (БФП), широкоформатних інженерних систем та розробкою портфелю програмних рішень для оптимізації документообігу на підприємствах. Головною відмінністю техніки Kyocera є «безкартриджна» технологія друку, основана на використанні фоторецептора підвищеної міцності, який виробляється з аморфного кремнію і характеризується ресурсом до 4 800 000 сторінок для деяких моделей та туби з тонером з ресурсом до 55 000 сторінок. Завдяки високим ресурсам витратних матеріалів та використанню надійних компонентів, техніка Kyocera орієнтована в першу чергу на корпоративний сегмент з високим обсягом друку.

Головний офіс корпорації Kyocera Mita знаходиться в японському місті Осака, а філії, що відповідають за продаж і сервісне обслуговування, розташовані в Америці, Азії та Європі. Крім того, компанія володіє широкою мережею дистриб'юторів та дилерів в усьому світі

XEROX

Xerox Corporation ( [zrks]  ; NYSE: XRX XRX ) — американська корпорація, один зі світових лідерів в області технологій друку і управління документами, піонер масового випуску копіювальних апаратів.

Штаб-квартира компанії розташована в місті Норуак, штат Коннектикут, але більшість співробітників продовжує перебувати в місті Рочестер (Нью-Йорк), де фірма була заснована в 1906 році.

Головним виконавчим директором до 31 грудня 2016 року була Урсула Бернс (англ.Ursula Burns).[2] З 1 січня 2017 року цю посаду обіймає Джеф Джейкобсон (англ.Jeff Jacobson). Перестановка відбулась після виділення в окрему компанію Conduent підрозділу з управління бізнес-процесами.

ІсторіяРедагувати

Корпорація Xerox була заснована в місті Рочестер (штат Нью-Йорк) в США в 1906 році під назвою Haloid Company і спочатку займалася виробництвом фотопаперу. У 1958 році компанія була перейменована в Haloid Xerox, а в 1961 році — у Xerox Corporation.

У 1947 році вона придбала патент копіювального пристрою, винайденого Честером Карлсоном. Копіювання документів отримало назву Xerography (зірографія) або ксерокопіювання — вираз, усталений в українській мові (від грец.«сухий» і «написання»), а сам пристрій Карлсон запропонував назвати xerox (зірокс). Перший копір — Model A — був випущений в 1949 році. У 1959 році випущений перший автоматичний офісний копір Xerox 914, який дозволяв копіювати документи на звичайний папір. Пристрій був настільки популярним, що в 1961 році прибуток компанії склав близько 60 млн доларів, а до кінця 1965 року — більше 500 млн.

У 2004 році в Xerox прийняли новий корпоративний логотип — XEROX ®, який замінив логотип «The Document Company — Xerox» і «цифровий» логотип X — маркетинговий знак, прийнятий в 1994році.

8 січня 2008 року компанія вперше за 40 років змінила свій графічний логотип, на якому з'явилася червона куля з малою буквою X.

Злиття та поглинанняРедагувати

У вересні 2009 року Xerox оголосила про придбання американської IT-компанії Affiliated Computer Services (ACS) з оборотом понад 6 млрд дол на рік. Сума угоди склала 6,4 млрд дол

RICOH

Ricoh (яп. ) — японськакомпанія, що виробляє багатофункціональні пристрої, цифрові копіри, лазерні принтери, цифрові дуплікатори факсимільні апарати, цифрові фотоапарати і відеокамери, дисководи, мікросхеми і напівпровідники, програмне забезпечення і мережеві рішення та багато іншого. Компанія займає 429 місце в списку Fortune Global 500 за 2011 рік.[1]

ІсторіяРедагувати

6 лютого 1936 Кійосі Ітімура заснував компанію Riken Kankoshi як фірму з виробництва світлочутливого паперу для фотографування і фотокопіювання, а також оптичних систем.

У засновника компанії не було ні зв'язків, ні привілеїв у суспільстві, але, попри це, завдяки своєму інтелекту, наполегливості та унікальному світоглядом він досяг дуже багато чого, створив компанію, яка стала однією з найбільш стабільних і успішних у світі. В 1950 компанія почала виробництво дзеркального фотоапарата з двома об'єктивами — копію німецького Rolleiflex.

Перший копір Ricoh Ricopy 101 був представлений в 1955 році. Технологія, що використовувалась і функціональність цього пристрою сильно відрізнялася від техніки Ricoh сьогоднішнього дня. Для першого копіра використовувався спеціальний (світлочутливий) папір. У 1971році був представлений перший копіювальний апарат Ricoh PPC900, який використовував звичайний папір та був сконструйований на базі електрофотографічної технології друку.

В 1973 році компанія Ricoh представила перший у світі факсимільний апарат для міжконтинентального зв'язку Ricoh RiFax 600S, який був у шість разів швидше найшвидших машин того часу. Цей апарат став родоначальником нового стандарту факсимільного зв'язку (які в ті часи встановлював комітет CCITT) і першим в світі факсом групи 3. З тих пір компанія Ricoh внесла значний внесок у вдосконалення факсимільної технології, постійно розвиваючи нові підходи, підвищуючи якість і зменшуючи час передачі.

Ricoh невпинно продовжувала розвивати нові технології. Обладнання ставало швидше, надійніше, функціональніше. Однією з нових технологій з'явився кольоровий друк, що призвело до появи на початку 1980-х років першого аналогового кольорового копіра Ricoh Color 5000«Райський птах». Приблизно в цей же час Ricoh зайнялася розвитком цифрової технології. Результатом цього стала поява в 1987 році першого цифрового копіра Ricoh Imagio 320.

У Європі та Північній Америці торгова марка Ricoh з'явилася на ринку в 1981році, а на російському ринку відома ще з часів СРСР.

Крім стратегічних досягнень, таких як отримання сертифіката з ISO 14001, діяльність Ricoh відзначена багатьма престижними нагородами і званнями урядів, промислових і споживчих груп. Серед них — «Climate is Business» за досягнення «Ricoh Company Ltd.» в галузях енергоспоживання і менеджменту та за підтримку екологічного Кіотського протоколу.

У жовтні 2011 року Ricoh Company оголосила про завершення операції з поглинання компанії Pentax Imaging Corporation і про зміну назви придбаної компанії на Pentax Imaging Company Ricoh. Ця компанія буде займатися розробкою, виробництвом і продажем споживчих продуктів і сервісів з галузі оптики, наприклад: цифрових камер і змінних об'єктивів, а також аксесуарів до камер, продуктів, що відносяться до відеокамер систем безпеки, і біноклів
Корпорація Кенон (англ. Canon Inc., яп.  [Кянон кабусікі гайся]) (TYO: 7751 7751, NYSE: CAJ), головний офіс якої розташований в Токіо (Японія), — один зі світових лідерів в області створення цифрового обладнання для користувачів як для офісів так і для домашніх потреб. З часу створення в 1937 р. компанія Canon зайняла впевнені позиції в сферах фото-, відеотехніки та інформаційних технологій. В наш час[коли?] освоює високоперспективний сектор ІТ, пропонуючи цінні комерційні рішення.

ІсторіяКомпанія веде свою історію з 1933 року з оптичної лабораторії, яка займала одну кімнату на 3-му поверсі будівлі Такікавая (Takekawaya Building) в Токіо. Лабораторія була відкрита спільно двома молодими людьми: Есіда Горо, і його зятем Утіда Сабуро. Її завданням було виробництво висококласних фотоапаратів, не гірших від німецьких моделей, які були на той момент найдовершенішими. Хлопці зайнялися дослідженням механізмів існуючих камер. Спонсорував ці дослідження Мітараї Такесі близький друг Утіди, який згодом став президентом компанії.

Перший продуктРедагувати

У 1934, їм вдалося створити першу японську 35-мм камеру з рамкою затвора. Будучи людиною віруючою, Есіда назвав камеру «Кванон» () на честь буддійської бодхісаттви милосердя Каннон(). У червневий номер журналу «Asahi Camera», був поміщений анонс про фотоапарати Kwanon.

Торгова маркаРедагувати

Рік потому, 26 червня 1935 року, Утіда зареєстрував торгову марку і логотип «Canon». На відміну від релігійного Есіди він хотів надати камерам звучнішу і сучаснішу назву. Серед значень англійського слова Canon — канон, стандард, і назву можна розуміти, як стандарт, до якого прагне компанія, створюючи свої продукти.

Комерційне виробництвоРедагувати

Трохи пізніше, в жовтневому і грудневому номерах «Asahi Camera» була опублікована реклама фотоапарата Hansa Canon. Оскільки у самої лабораторії ще не було широко відомого імені, ексклюзивні права на продаж були передані компанії Omiya Shashin Yohin Co., Ltd. і в назві фотоапарата з'явилася приставка Hansa — торгова марка цієї компанії. Фотоапарат коштував 275 єн, що було майже удвічі менше вартості фотокамер Leica. Лабораторія найняла більше співробітників, переїхала в іншу будівлю, почала будівництво власного заводу і була перейменована в 1936 році в Japan Precision Optical Instruments Laboratory, Co., Ltd.

Акціонування
Редагувати

За місяць лабораторія виробляла тільки 10 фотоапаратів, іноді за тиждень вдавалося зробити тільки один. Для розширення виробництва потрібні були засоби і було вирішено привернути інвесторів, шляхом акціонування компанії. 10 серпня 1937року була заснована корпорація Precision Optical Industry, Co., Ltd. з статутним капіталом в 1 мільйон єн. З 1939 року Canon почала використовувати власну оптику у обладнанні.

Після війни
Редагувати


Фотоапарат Canon IIB

Війна внесла до розвитку компанії свої негативні корективи, проте 1 жовтня 1945року корпорація знов взялася за роботу, випустивши в 1946 році фотоапарат Canon SII, який з ажіотажем розкуповувався офіцерами окупаційних військ. Щоб ім'я компанії у світі асоціювалося з назвою камер, корпорацію перейменували в Canon Camera Co. Inc. Продукти компанії почали продаватися на експорт і брати участь у виставках, так в 1949 році на виставці в Сан-Франциско (США) фотоапарат Canon IIB отримав перший приз.

Розширення сфери діяльностіРедагувати

Корпорація не стала обмежуватися лідерством у виробництві фотокамер і в 1956 році випустила кінокамеру Canon Cine 8T і в 1958 році кінопроектор Canon Projector P-8. Укріплюючи свої позиції у фотоіндустрії, корпорація паралельно розвивала інші напрями і дилерську мережу. До 1970 року корпорація мала своє представництво в Європі, Латинській Америці, США, Тайвані, декілька дочірніх компаній і освоїла ринок фото- кінопродукції, персональних калькуляторіві копіювальної техніки.

Зміцнення позиційРедагувати

Технічна галузь нестримно розвивалася і у всіх її областях присутній на передових позиціях Canon. У 1974 році винайдені пристрої для комунікації, в 1975 — розроблений лазерний принтер, який став основою для принтерів фірм Apple і Hewlett-Packard. У 1981 році розроблена технологія струменевого друку Bubble Jet. У 1999 році Canon вибрали для створення лінз до телескопу SUBARU на Гавайях

HP

Hewlett-Packard (читається: /hjultpkrd/, HP) — велика технологічна компанія зі штаб-квартирою в Пало-Альто (Каліфорнія, США). HP є світовим постачальником ключових технологій для корпоративних замовників і кінцевих користувачів. Компанія надає рішення в галузі інфраструктури, персональних обчислювальних систем і пристроїв доступу, послуги з системної інтеграції, сервісної підтримки й аутсорсингу, а також пристрої друку і засоби виведення зображень для великих підприємств, організацій малого і середнього бізнесу. У 2004 році компанія налічувала близько 150 000 службовців і мала річний дохід майже 80 млрд. дол.

У 2002 році HP об'єдналася з Compaq, ставши світовим лідером з продажу персональних комп'ютерів. Станом на 2015 рік займає друге місце у світі з поставок ПК, після Леново.

У 2015 році HP розділилася на дві компанії — Hewlett Packard Enterprise та HP Inc..

HP випускає ряд принтерів, сканерів, калькуляторів, КПК, серверів, робочих станцій, комп'ютерів для офісного і домашнього використання.

Історія компаніїРедагувати

HP заснували 1 січня 1939 року Біл Х'юлет і Дейв Паккард (випускники Стенфордського університету 1934 року) як компанію з виробництва тестувального та вимірювального устаткування. Їх першим продуктом був високоточний аудіо-осцилятор «Model 200A». Нововведенням в їх пристроях було використання електричної лампочки як опору в критичній частині схеми, що дозволило їм продавати «Model 200A» за ціною $54.40, тоді як конкуренти пропонували менш стабільні осцилятори за ціною понад $200.


Колишній логотип Hewlett-Packard

Назва компанії була складена з прізвищ засновників і, якби Біл не виграв при підкиданні монети, компанія б зараз називалася Packard-Hewlett.

Одним з перших клієнтів фірми стала студія Волта Діснея, яка придбала вісім осциляторів Model 200B (за ціною $71.50 кожен) для тестування системи стереофонічного звуку, що використовувалася при роботі над стрічкою «Фантазія».

У 1966 HP випустила перший у світі (після журналу Wired) персональний комп'ютер HP 2116A[en].

У 1968 — перший у світі настільний науковий програмований калькулятор HP 9100A[4], який мав пам'ять у 16 чисел або 196 команд (команди і дані записувалися в одній і тій же області пам'яті), катодний дисплей, і разом з принтером і пристроєм читання магнітних карт коштував $4,900. При виключенні з мережі пам'ять не стиралася, більш того, якщо комп'ютер вимикався з мережі під час рахунку, при включенні його рахунок поновлювався з того місця, на якому був перерваний. Калькулятор використовував транзисторну логіку та був інженерною перлиною свого часу.

У 1972 HP випустила перший у світі науковий кишеньковий калькулятор HP-35, а в 1974 — перший у світі програмований мікрокалькулятор HP-65, який замість магнітної пам'яті використовував 4К динамічної RAM (DRAM).

У 1975 створила інтерфейс HP-IB(interface bus), прийнятий як міжнародний стандарт підключення периферійних пристроїв до комп'ютера.

У 1977 представила пристрій HP-01 — комбінацію наручного цифрового годинника, калькулятора і персонального календаря.

У 1979 випустила програмований калькулятор HP-41C, який був першим у світі алфавітно-цифровим і першим у світі розширюваним. Її мікрокалькулятор HP-28C вперше у світі підтримував символічні обчислення і графіку.

У 1984 вийшов недорогий персональний струменевий принтер ThinkJet і найуспішніший лазерний — HP LaserJet.

У 1986 HP запропонувала архітектуру RISC.

У 1988 вийшов перший масовий струменевий принтер DeskJet.

У 1993 випустила «суперпортативний» ПК з батареєю — HP OmniBook 300.

У 1994 створила найяскравіший у світі світлодіод LED.

У 1997 виграла нагороду Emmy за внесок в технологію стискування відеоданих MPEG.

У 2002 об'єднавшись з Compaq, HP стала світовим лідером з продажу персональних комп'ютерів

EPSON

Біля витоків Seiko Epson Corporation стоять кілька японських компаній з виробництва годинників. Найстаріша з них була заснована Кінтаро Хатторі в 1881 році в місті Сува префектури Наґано, Японія. Спочатку ця компанія займалася продажем годинників, однак через певний час Кінтаро Хатторі прийняв рішення почати власне виробництво. Нова діяльність вимагала нового імені, тому в 1892 році була організована фабрика Seikosha, яка спочатку випускала тільки настінні годинники, однак незабаром було налагоджено виробництво ще й настільних і кишенькових годинників, а також годинників з будильником. Значну роль в діяльності годинникових компаній Японії грав китайський ринок, на який у 1912 році припадало 70% експорту японських годинників, тому перше закордонне представництво Seikosha було відкрито в 1913 році в Шанхаї. У 1924 році вперше на циферблаті годинника з'являється торгова марка Seiko (в перекладі з японської означає - точний). У 1930 році компанія почала виробництво деталей до фотоапаратів .

У 1934 році Кінтаро помер і компанію очолив його син Гензо Хатторі. Під його керівництвом компанія почала займатися маркетингом годинників дрібних виробників: до 1936 року з 3,5 млн вироблених в Японії годинників 2 млн реалізовувалися через компанію Хатторі. Під час Другої світової війни виробництво годинників різко скоротилося (до 20 тисяч в 1945 році), натомість великим попитом користувалася така продукція, як годинникові механізми для мін уповільненої дії і боєприпаси. Лише до 1953 року виробництво досягло довоєнного рівня, на компанію Хатторі припадало більше половини продажів японських годинників. До кінця 1950-х років було налагоджено конвеєрне виробництво годинників та їх експорт в США та інші країни .

У 1942 році була заснована ще одна компанія годинників - Daiwa Kogyo Ltd. У 1959 році вона злилася із заводом годинникової компанії Daini Seikosha Co., Ltd. в Суві в компанію під назвою Suwa Seikosha Co., Ltd. Поступово ця компанія набувала все більшої самостійності від компанії Хатторі .

Фотоапарат Epson R-D1

Для просування продукції компанії на міжнародний ринок Suwa Seikosha застосовувала як рекламу спонсорство різних спортивних заходів (до 150 щорічно) [2]. У 1962 році Suwa Seikosha Co., Ltd. отримала замовлення на виготовлення таймерів для майбутньої Олімпіади в Токіо 1964 року та була обрана офіційним контролером часу. Тоді ж була створена дочірня компанія Shinshu Seiki для виготовлення запчастин до згаданих таймерів. Компактні настільні кварцові годинники Crystal Chronometer 951 і спеціальний хронометр з вбудованим принтером, який не тільки фіксував, а й роздруковував результати змагань, зіграли важливу роль на цьому заході [3].

Надихнувшись «олімпійським» успіхом, компанія вирішила спробувати себе в абсолютно новому напрямку - виробництво друкувальних пристроїв. У вересні 1968 року розпочинається масове виробництво EP-101 - першого в світі мініпринтера. Він важив всього 2,5 кг, в той час як більшість принтерів в 60-ті роки важили близько 30 кг. EP-101 відразу ж привернув увагу виробників електронних настільних калькуляторів і лічильних машин, чия продукція в кінці 1960-х набувала все більшої популярності, і з якими EP-101 був повністю сумісний. За рахунок додавання до буквеного позначення моделі EP англійського слова SON (син) було отримано назву торгової марки Epson, під якою з 1975 року почали
http://zapravka.org.ua/modeli/zapravka/hp/item/13-kyocera

ЗАПРАВКА КАРТРИДЖЕЙ, ТОРГОВЫЕ ЦЕНТРЫ

Выберите торговый центр, в котором вы находитесь:
От 125 гривень компания ТОВ Заубер-Україна и сайт заправка.орг.юа звоните 044 353-08-37

1.ТЦ Арена-Сити

2.ТЦ ГородОк

3.ТЦ Пирамида

4.ТЦ Мандарин Плаза

5.ТЦ Макрос

6.ТЦ Комод

7.ТЦ Детский мир

8.ТЦ Дитяча країна

9.ТЦ Аладдин

10.ТЦ Глобус

11.ТЦ Европорт

12.ТЦ Караван

13.ТЦ Квадрат

14.ТЦ Магелан

15.ТЦ VMB

16.ТЦ Ашан

17.ТЦ Башта Плюс

18.ТЦ Глобал UA

19.ТЦ Дарынок

20.ТЦ METRO

21.ТЦ inSilver

22.ТЦ Мегамаркет

23.ТЦ Метроград

24.ТЦ Олимпийский

25.ТЦ Променада Центр

26.ТЦ Ритм

27.ТЦ Самсон

28.ТЦ Спектр

29.ТЦ Универмаг Украина

30.ТЦ ЦУМ

31.ТЦ Интервал-Плаза

32.ТЦ Большевик

33.ТЦ Блокбастер

34.ТЦ Плазма

35.ТЦ Явор

36.ТЦ Dream Town

37.ТЦ Евробазар

38.ТЦ Метрополис

39.ТЦ Левобережный

40.ТЦ Домосфера

41.ТЦ Полярный

42.ТЦ Район

43.ТЦ Эпицентр

44.ТЦ Новая линия

45.ТЦ Олди

46.ТЦ Sky Mall

47.ТЦ Аракс

48.ТЦ Гринполь

49.ТЦ Материк

50.ТЦ Палладиум Сити

51.ТЦ Точка

52. ТЦ Академ Сити

Xerox Corporation ( [zrks]  ; NYSE: XRX XRX ) — американська корпорація, один зі світових лідерів в області технологій друку і управління документами, піонер масового випуску копіювальних апаратів.

Штаб-квартира компанії розташована в місті Норуак, штат Коннектикут, але більшість співробітників продовжує перебувати в місті Рочестер (Нью-Йорк), де фірма була заснована в 1906 році.

Головним виконавчим директором до 31 грудня 2016 року була Урсула Бернс (англ.Ursula Burns). З 1 січня 2017 року цю посаду обіймає Джеф Джейкобсон (англ.Jeff Jacobson). Перестановка відбулась після виділення в окрему компанію Conduent підрозділу з управління бізнес-процесами.
Корпорація Xerox була заснована в місті Рочестер (штат Нью-Йорк) в США в 1906 році під назвою Haloid Company і спочатку займалася виробництвом фотопаперу. У 1958 році компанія була перейменована в Haloid Xerox, а в 1961 році — у Xerox Corporation.

У 1947 році вона придбала патент копіювального пристрою, винайденого Честером Карлсоном. Копіювання документів отримало назву Xerography (зірографія) або ксерокопіювання — вираз, усталений в українській мові (від грец.«сухий» і «написання»), а сам пристрій Карлсон запропонував назвати xerox (зірокс). Перший копір — Model A — був випущений в 1949 році. У 1959 році випущений перший автоматичний офісний копір Xerox 914, який дозволяв копіювати документи на звичайний папір. Пристрій був настільки популярним, що в 1961 році прибуток компанії склав близько 60 млн доларів, а до кінця 1965 року — більше 500 млн.

У 2004 році в Xerox прийняли новий корпоративний логотип — XEROX ®, який замінив логотип «The Document Company — Xerox» і «цифровий» логотип X — маркетинговий знак, прийнятий в 1994році.

8 січня 2008 року компанія вперше за 40 років змінила свій графічний логотип, на якому з'явилася червона куля з малою буквою X.

Ксерокс — термін, який має кілька значень. Ця сторінка значень містить посилання на статті про кожне з них.
Якщо ви потрапили сюди за внутрішнім посиланням, будь ласка, поверніться та виправте його так, щоб воно вказувало безпосередньо на потрібну статтю.

Ксерокс — розмовна назва апарату, призначеного для одержання копій зображень на папері.

Ксерокс — назва будь-якої фотокопії.

Xerox Corporation — американськакорпорація, один з лідерів масового випуску копіювальних апаратів

Рады приветствовать Вас на сайте http://zapravka.org.ua/ сервисного центра "Заубер-Украйна "! Наш сервисный центр занимается заправкой картриджей в г. Киева и в Киевской области бистро качесвено надёжно с доставкой в дом или склад и офисов с полной очисткой и сменой тонера картриджей от 90 гривень компания ТОВ"Заубер-Україна и сайт заправка.орг.юа звоните 044 353-08-37 а так же и в других районах, ремонтом принтеров и оргтехники, продажей расходных материалов и ремонтом компьютерной техники для корпоративных и частных клиентов. Большой опыт специалистов позволяет решать различной сложности задачи быстро и качественно. Надеемся на плодотворное сотрудничество ! 
http://zapravka.org.ua/
Желаем успеха Вам и процветания Вашему делу!
С уважением, коллектив СЦ "Заубер-Украйна ".
http://zapravka.org.ua/
http://zapravka.org.ua/
Заправка картриджей Соломенский район Киева и Киевской области бистро качесвено надёжно с доставкой в дом или склад и офисов с полной очисткой и сменой тонера картриджей от 90 гривень компания ТОВ"Заубер-Україна и сайт заправка.орг.юа звоните 044 353-08-37 и сайт zapravka.org.ua
http://zapravka.org.ua/
Мы заправляем лазерные картриджи в таких районах Киева и в Киевской области :
http://zapravka.org.ua/
Соломенка, Чоколовка, Севастопольская площадь, Отрадный, Караваевые Дачи, ЖД Вокзал, Кадетский гай, Клименко, Протасов Яр, Совки, Монтажников, Жуляны, Воздухофлоцкий проспект, Чоколовский бульвар. Шулявка, Лукьяновка, Сырец, Дорогожичи, Вокзальная, Татарка, Нивки, КПИ, Политехнический институт, Золотые Ворота, Крещатик, Театральная, Университет.
http://zapravka.org.ua/
Голосеево, Димеевка, Теремки, Московская площадь, Дворец Украина, Республиканский Стадион, Лыбедская, Голосеевская площадь, Саперная Слободка, Мышеловка, Корчеватое.Святошино, Берестейская, Академгородок, Борщаговка Южная, Михайловская, Отрадный, Галаганы, Беличи, Новобеличи, проспект Победы.
http://zapravka.org.ua/
Печерск, Дружбы народов, Кловская, Леси Украинки, Липки, Беростово, Бессарабка, Выдубичи, Саперное Поле, Льва Толстого, Палац Спорта Заправка картриджей
http://zapravka.org.ua/
Подол, Куреневка: Виноградарь, Контрактовая площадь, Почтовая площадь, Тараса Шевченко, Мостицкий район, Ветряные горы, Синеозерный
http://zapravka.org.ua/
Дарница, Харьковский массив, Позняки, Осокорки, Славутич, Рембаза, Комсомольский, Черниговская, Бортничи, Красный Хутор, Бориспольская, Бажана, Ревуцкого, Харьковское шоссе
Троещина, Лесной, Лесная, Маяковского, Закревского, Бальзака, Сабурова, Драйзера, Милославская, Братиславская.
http://zapravka.org.ua/
Оболонь, Почайна, Минский массив, Приорка, Вышгородский, Героев Днепра, Героев Сталиграда, Оболонский проспект, Богатырская, Маршала Малиновского, Тимошенко.
Днепровский район:Русановка, Березняки, Воскресенка, Радужный массив, ДВРЗ, Гидропарк, Левобережка, Левобережная, Дарница, Соцгород, Комсомольский, Никольская слободка
http://zapravka.org.ua/
Улицы: ул. Воровского, ул. Фрунзе, ул. Горького, ул. Богдана Хмельницкого, ул. Бориспольская, ул. Драгоманова, ул. Васильковская, ул. Саксаганского, ул. Московская, ул. Владимирская, ул. Туманяна, ул. Соломенская, ул. Дмитриевская, ул. Мельникова, ул. Жилянская, ул. Ярославская, ул. Крещатик, ул. Закревского, ул. Артема, ул. Константиновская, ул. Героев Сталинграда, ул. Братиславская, ул. Ахматовой, ул. Бальзака, ул. Щорса, ул. Хмельницкая, ул. Леся Курбаса, ул. Гарматная, ул. Ломоносова, ул. Красноармейская (ул. Большая Васильковская), ул. Луговая, ул. Урловская, ул. Щербакова, ул. Малышка, ул. Грушевского, ул. Ревуцкого, ул. Вышгородская, ул. Чавдар, ул. Стеценко, ул. Туполева, ул. Радужная, ул. Ярославская, ул. Милославская, ул. Сикорского, ул. Киквидзе, ул. Героев Севастополя, ул. Выборгская, ул. Кирилловская, ул. Амосова, ул. Заболотного, ул. Дегтяревская, ул. Зодчих, ул. Вербицкого, ул. Порика.

Переулки: Балтийский переулок, Лабораторный переулок, Красноармейский переулок, Куреневский переулок, Нестеровский переулок, Бехтеревский переулок, Михайловский переулок, Моторный переулок, Музейный переулок, Чеховский переулок, Шевченко переулок, Карельский переулок, Волгодонский переулок, Георгиевский переулок, Тбилисский переулок, Квитневый переулок, Январский переулок, Ахтырский переулок, Радищева переулок, Артиллерийский переулок, Московский переулок, Коломиевский переулок, Чугуевский переулок, Ковальский переулок, Строителей переулок, Крестовый переулок, Магнитогорский переулок, Зоряный переулок, Крепостной переулок, Демеевский переулок, Рыльский переулок.

Проспекты: Победы проспект, Московский проспект, Науки проспект, Броварской проспект, Правды проспект, Оболонский проспект, Воздухофлотский проспект, Краснозвездный проспект (Лобановского проспект), Мира проспект, Маяковского проспект, Лесной проспект, Голосеевский проспект, Бажана проспект, Свободы проспект, Комарова проспект, Сталинграда проспект, Отрадный проспект, Воссоединения проспект, Героев Сталинграда проспект, Броварской проспект, Григоренко проспект, Гагарина проспект, Ватутина проспект, Академика Глушкова проспект, Освободителей проспект.

Площади: Ленинградская площадь, Севастопольская площадь, Московская площадь, Львовская площадь, Шевченко площадь, Одесская площадь, Соломенская площадь, Интернациональная площадь, Европейская площадь, Спортивная площадь, Льва Толстого площадь, Космонавтов площадь, Почтовая площадь, Печерская площадь, Контрактовая площадь, Софийская площадь, Бессарабская площадь, Майдан Незалежности (Независимости площадь), Михайловская площадь, Вокзальная площадь, Амурская площадь, Голосеевская площадь, Площадь Космонавтов, Троицкая площадь, Дарницкая площадь, Славы площадь.

Заправка цветных картриджей HP, Samsung, Xerox,Canon в Киеве от 280 грн

https:// zapravka.org.ua

+380 (44) 35-30-837 , многоканальный
+380 (63) 659-7761 , life
+380 (096)76-34-837,Киевстар

м. Академгородок Киев и Киевской области бистро качесвено надёжно с доставкой в дом или склад и офисов с полной очисткой и сменой тонера картриджей от 125 гривень компания ТОВ Заубер-Україна

-    Заправка картриджей для принтеров, мфу, копировальных аппаратов всех брендов и всех видов сложности в Киеве, Коцюбинском, Вишневом, Боярке от 145 грн ;
-     Заправка цветных лазерных картриджей от 280 грн ;
-     Восстановление (ремонт, реставрация) картриджей от 275 грн в Киеве;
-     Техническое обслуживание оргтехники от 350 грн (ТО) в Киеве, Коцюбинском, Вишневом, Боярке ;
-      Ремонт принтеров, МФУ, копировальных аппаратов  от 450 грн в Киеве, Коцюбинском, Вишневом, Боярке ;


-      Прошивка принтеров, МФУ Samsung и Xerox в Киеве от 550 грн, Коцюбинском, Вишневом, Боярке ;
-      Продажа принтеров, МФУ, копиров, факсов в Киеве ;
-      Продажа совместимых картриджей НР, Samsung, Xerox, Canon от 650 грн ;
 
Мастера работают у вас на месте

ДИАГНОСТИКА  БЕСПЛАТНАЯ !!!
 
 
* Доставка от 5-х картриджей - есть скидки
 
 Заправка картриджей HP в киеве, Академгородок, Житомирская, Святошино, Нивки, Борщаговка, Окружная, Берестейская, Шулявская, Политехнический институт, Вокзальная (Вокзал), Университет, Беличи, Пуща-Водица, Никольская Борщаговка, Южная Борщаговка,  Петропавловская Борщаговка, Софийская Борщаговки, Буча, Вишневое, Коцюбинское, Чайка
Заправка картриджей HP в Киеве, заправка картриджей HP в Киево-Святошинский районе, заправка картриджей HP в Шевченковском районе, заправка 
Заправка картриджей HP : Никольская Борщаговка, Южноборщаговский массив, Братская Борщаговка, Беличи, Новобеличи, Галаганы, Отрадный, Нивки

ТОВ ЗАУБЕР-УКРАЇНА и Заправка.орг.юа Мастера работають на виезде

  • 08.07.19, 12:31
заправка картриджей киев левый берег
заправка картриджей киев святошинский район
заправка картриджей киев оболонь
заправка картриджей киев лукьяновка
заправка картриджей киев с выездом
заправка картриджей киев цена
заправка картриджей киев голосеевский район
заправка картриджей киев соломенский район
заправка картриджей киев позняки
заправка картриджей киев арсенальная
заправка картриджей киев ахматовой
заправка картриджей киев метро арсенальная
заправка картриджей киев борщаговка
заправка картриджей киев березняки
заправка картриджей киев богдана хмельницкого
заправка картриджей киев берестейская
заправка картриджей киев бориспольская
заправка картриджей киев бульвар лепсе
заправка картриджей киев выезд
заправка картриджей киев виноградарь
заправка картриджей киев васильковская
заправка картриджей в киеве
заправка картриджей в киеве цены
заправка картриджей в киеве дарницкий район
заправка картриджей киев на дому
заправка картриджей киев на карте
заправка картриджей киев гарматная
заправка картриджа киев голосеево
заправка картриджей киев оболонь героев днепра
заправка струйных картриджей киев голосеевский район
заправка газовых картриджей киев
заправка картриджа киев голосеевский
заправка картриджей город киев
заправка картриджей киев дарница
заправка картриджей киев днепровский район
заправка картриджей киев деснянский район
заправка картриджей киев дорогожичи
заправка картриджа на дому киев
заправка картридж киев житомирская
заправка картриджей киев стоимость
заправка картриджей киев святошино
заправка картриджей киев старовокзальная
заправка картриджей киев саксаганского
заправка картриджей киев соломенка
заправка картриджей киев сырец
ремонт и заправка картриджей киев
заправка картриджей киев льва толстого
заправка картриджа киев левобережная
заправка картриджей киев ул пушкинская
заправка картриджей киев метро нивки
заправка картриджей киев метро дарница
заправка картриджей киев м. харьковская
заправка картриджей киев минская
заправка картриджей киев мазепы
заправка картриджей киев минский массив
заправка картриджей киев метро университет
заправка картриджей киев недорого
заправка картриджей киев отрадный
заправка картриджей киев осокорки
заправка картриджей киев окружная
заправка картриджей киев олимпийская
заправка картриджей киев олх
заправка картриджей киев офис
заправка картриджа киев окружная
заправка струйных картриджей киев оболонь
заправка картриджей киев петровка
заправка картриджей киев площадь шевченка
заправка картриджей киев патрон
заправка картриджей киев политех
заправка картриджей киев русановка
заправка картриджей киев работа
заправка картриджей киев рейтарская
заправка картриджей киев режим работы
заправка картриджей киев теремки
заправка картриджа киев троещина
заправка картриджей киев харьковское шоссе
заправка картриджей киев харьковский
заправка картриджей киев харьковская
заправка картриджей киев крещатик
заправка картриджей киев цены
заправка картриджа киев цена
заправка картриджа киев центр
заправка цветных лазерных картриджей цена киев
заправка картридж киев центр
заправка картриджей киев черниговская
заправка картриджей киев шулявка
срочная заправка картриджей киев шулявка
заправка картриджа киев шулявка
заправка картриджей киев scx-3400
заправка картриджей canon 737 киев

KYOCERAhttp://zapravka.org.ua/modeli/zapravka/hp/item/14-dell

http://zapravka.org.ua/modeli/vostanov/ricoh/item/15-ricoh
Aa
http://zapravka.org.ua/modeli/prodazha/samsung/item/16-pantum

http://zapravka.org.ua/modeli/item/18-brother

http://zapravka.org.ua/modeli/item/19-hewlett-packard

http://zapravka.org.ua/modeli/item/20-samsung


http://zapravka.org.ua/modeli/item/25-sanon


http://zapravka.org.ua/modeli/item/24-xerox


http://zapravka.org.ua/modeli/item/4-konica-minolta


http://zapravka.org.ua/modeli/item/8-sharp


http://zapravka.org.ua/modeli/item/5-panasonic

http://zapravka.org.ua/modeli/item/1-oki


http://zapravka.org.ua/modeli/item/2-lexmark


http://zapravka.org.ua/service/prodazha


http://zapravka.org.ua/service/zapravka-kiev


http://zapravka.org.ua/service/vosstanovleniehttp://zapravka.org.ua/service/remonthttp://zapravka.org.ua/about-us


http://zapravka.org.ua/


http://zapravka.org.ua/bloghttp://zapravka.org.ua/blog/96-mobilnyj-i-kompaktnyj-printerhttp://zapravka.org.ua/blog/94-vash-uyutnyj-dom-budet-postroen-3d-printeromhttp://zapravka.org.ua/blog/83-kak-pravilno-vybrat-printerhttp://zapravka.org.ua/modeli


http://zapravka.org.ua/contact


http://zapravka.org.ua/service


Заправка катриджей от 125 грн на сайте zapravka.org.ua и ТОВ Заубер-Украйна в Киеве и Киевской обл бистро качесвено надёжно с доставкой в дом или склад и офисов с полной очисткой и сменой тонера в картридже во всех районах Киева и в Киевской областиЗаправка картриджей Киев и Киевской области бистро качесвено надёжно с доставкой в дом или склад и офисов с полной очисткой и сменой тонера картриджей от 125 гривень компания ТОВ Заубер-Україна и сайт :
http://zapravka.org.ua/
1 Мая Ул. 40-Летия Октября Пр-Т 50-Летия Октября Пр-Т 8 Марта Ул. 9 Мая Ул. I А Авдеенко Генерала Ул. Автозаводская Ул. Агитаторская Ул. Агрегатная Ул. Азербайджанская Ул. Азовская Ул. Аистовая Ул. Академическая Ул. Александровская Ул. Алексеевская Ул. Алексухина В. Ул. Алма-Атинская Ул. Амосова Н. Ул. Андреевская Ул. Андреевский Спуск Андрющенко Г. Ул. Анищенко Ул. Антонова Авиаконструктора Ул. Антонова-Овсеенко Ул. Антоновича Ул. Апрельский Пер. Армейская Ул. Армянская Ул. Армянский Пер. Арсеналец / Земляничная Ул. Арсеналец / Ранетная Ул. Арсеналец / Смородиновая Ул. Арсенальная Ул. Арсенальный Пер. Артезианский Пер. Артема Ул. Артиллерийский Пер. Архитекторская Ул. Астраханская Ул. Астраханский Пер. Астрономическая Ул. Ахматовой А. Ул. Ахтырская Ул. Бабушкина Пер. Багговутовская Ул. Бажана Пр-Т Бажова Ул. Байкальская Ул. Бакинская Ул. Бакинский Пер. Бакинских Комиссаров Пер. Балакирева Пер. Балаклеевская Ул. Бальзака О. Ул. Банковая Ул. Барбюса А. Ул. Бассейная Ул. Бастионная Ул. Бастионный Пер. Батумская Ул. Батуринская Ул. Батуринский Пер. Баумана Пер. Баха Академика Ул. Бахмачская Ул. Беговая Ул. Белгородская Ул. Белецкого Академика Ул. Белинского Пер. Белицкая Ул. Белицкий Пер. Беличанская Ул. Беличи / Коцюбинского Ул. Беличи / Прорезная Ул. Белогородка / Октябрьская Ул. Белокур Е. Ул. Белорусская Ул. Бердянская Ул. Бердянский Пер. Береговая Ул. Бережанская Ул. Березневая Ул. Березняковская Ул. Беретти В. Ул. Берковецкая Ул. Берковцы Берковцы / Садовая Ул. Берлинского М. Ул. Бессарабская Площадь Бестужева А. Пер. Бестужева А. Ул. Бетховена Ул. Бехтеревский Пер. Бирюзова Маршала Ул. Блакитного Ул. Блока А. Ул. Блюхера В. Ул. Бобринецкая Ул. Бобринецкий Пер. Бобруйский Пер. Богатырская Ул. Богдановская Ул. Богдановский Пер. Богомольца Академика Ул. Богунская Ул. Боевая Ул. Боженко Ул. Бойко И. Ул. Бойченко А. Ул. Большая Житомирская Ул. Большая Китаевская Ул. Большая Мостицкая Ул. Бондарская Ул. Бондарский Пер. Бонч-Бруевича Пер. Бонч-Бруевича Ул. Бориславская Ул. Борисоглебская Ул. Борисполь / Бабкина Пер. Борисполь / Бабкина Ул. Борисполь / Банковская Ул. Борисполь / Ватутина Ул. Борисполь / Военный Городок Борисполь / Головатого Ул. Борисполь / Дачная Ул. Борисполь / Дзержинского Ул. Борисполь / Запорожская Ул. Борисполь / Киевский Шлях Борисполь / Коммунистическая Ул. Борисполь / Космодемьянской Ул. Борисполь / Котовского Ул. Борисполь / Красноармейская Ул. Борисполь / Ленинградская Ул. Борисполь / Лермонтова Ул.Борисполь / Мичурина Ул. Борисполь / Нижний Вал 2 Ул. Борисполь / Нижний Вал Ул. Борисполь / Новая 2 Ул. Борисполь / Новая Ул. Борисполь / Новопрорезная Ул. Борисполь / Полевая Ул. Борисполь / Привокзальная Ул. Борисполь / Соцгородок Борисполь / Февральская Ул. Борисполь / Франко Ул. Борисполь / Фурманова Ул. Борисполь / Шевченко Ул. Борисполь / Шкиля Ул. Бориспольская Ул. Боричев Спуск Боричев Ток Ул. Боровая Ул. Боровиковского Ул. Боровиченко М. Ул. Боровой Пер. Бортницкая Ул. Бортницкий 1 Пер. Бортницкий Пер. Бортничи / 1 Мая Ул. Бортничи / Березневая Ул. Бортничи / Березневый Пер. Бортничи / Боровая Ул. Бортничи / Боровой Пер. Бортничи / Бортницкая Ул. Бортничи / Бортницкий 2 Пер. Бортничи / Буденного 1 Пер. Бортничи / Буденного 2 Пер. Бортничи / Буденного Ул. Бортничи / Геофизиков Пер. Бортничи / Геофизиков Ул. Бортничи / Горького Ул. Бортничи / Демидовская Ул.Бортничи / Дружбы 2 Пер. Бортничи / Дружбы Ул. Бортничи / Дьяченко И. Ул. Бортничи / Елочный Пер. Бортничи / Жданова Пер. Бортничи / Жданова Ул. Бортничи / Заплавный Пер. Бортничи / Калинина Ул. Бортничи / Коминтерна 1 Пер. Бортничи / Коминтерна 2 Пер. Бортничи / Коминтерна 3 Пер. Бортничи / Коминтерна Ул. Бортничи / Коммунистическая Ул. Бортничи / Комсомольская Ул. Бортничи / Комсомольский Пер. Бортничи / Котовского Пер. Бортничи / Котовского Ул. Бортничи / Коцюбинского Ул. Бортничи / Красноармейская Ул. Бортничи / Крылова Ул. Бортничи / Левадная Ул. Бортничи / Левадный Пер. Бортничи / Ленина Ул. Бортничи / Лермонтова Пер.Бортничи / Лермонтова Ул. Бортничи / Лесная Ул. Бортничи / Лесной Пер. Бортничи / Луговая Ул. Бортничи / Луговой Пер. Бортничи / Маркса К. Ул. Бортничи / Мостовая Ул. Бортничи / Нижний Вал Ул. Бортничи / Озерная Ул. Бортничи / Озерный Пер. Бортничи / Островского Пер.Бортничи / Островского Ул. Бортничи / Переяславская Ул. Бортничи / Полевая Ул. Бортничи / Промысловая Ул. Бортничи / Промысловый Пер. Бортничи / Садобвый Пер. Бортничи / Садовая Ул. Бортничи / Садовый Пер. Бортничи / Свердлова Ул. Бортничи / Суворова Пер. Бортничи / Суворова Ул. Бортничи / Терешковой 2 Пер. Бортничи / Терешковой Ул. Бортничи / Тургенева Ул. Бортничи / Февральская Ул. Бортничи / Франко Пер. Бортничи / Фрунзе Ул. Бортничи / Чайковского Ул. Бортничи / Чапаева Ул. Бортничи / Челюскинцев Ул.Бортничи / Чехова 1 Пер. Бортничи / Чехова 2 Пер. Бортничи / Чехова Ул. Бортничи / Чкалова Ул. Бортничи / Шевченко Ул. Бортничи / Энгельса Пер. Бортничи / Энгельса Ул. Борщаговка / Новая Ул. Борщаговская Ул. Боткина Ул. Боярка / 40-Летия Октября Ул. Боярка / 50-Летия Октября Ул. Боярка / 8 Марта Ул. Боярка / Белогородская Ул. Боярка / Богунского Ул. Боярка / Высоковольтная Ул. Боярка / Дежнева Ул. Боярка / Дзержинского Ул. Боярка / Жуковского Ул. Боярка / Индустриальная Ул. Боярка / Капитальная Ул. Боярка / Короленко Ул. Боярка / Котовского Ул. Боярка / Леси Украинки Ул. Боярка / Линейная Ул. Боярка / Маркса К. Ул. Боярка / Молодежная Ул. Боярка / Петровского Ул. Боярка / Седова Ул. Боярка / Тимирязева Пр-Зд Боярка / Черешневая Ул. Боярка / Чернышевского Ул.Боярка / Чкалова Ул. Боярка / Яблоневая Ул. Боярка 1 / Банный Пер. Боярка 1 / Ватутина Ул. Боярка 1 / Ворошилова Ул. Боярка 1 / Колхозная Ул. Боярка 1 / Маяковского Ул. Боярка 1 / Репина Ул. Боярка 1 / Фурманова Ул. Боярка 1 / Хмельницкая Ул. Боярка 1 / Цветочная Ул. Боярка 1 / Чапаева Ул. Боярка 1 / Щорса Ул. Боярка 3 / Б-Рная Ул. Боярка 3 / Волгоградская Ул. Боярка 3 / Гоголя Ул. Боярка 3 / Калинина Ул. Боярка 3 / Кирова Ул. Боярка 3 / Коцюбинского Ул.Боярка 3 / Ленина Ул. Боярка 3 / Московская Ул. Боярка 3 / Печерская Ул. Боярка 3 / Пушкина Ул. Боярка 3 / Тургенева Ул. Братиславская Ул. Братская Ул. Брацлавская Ул. Брест-Литовский Пер. Брест-Литовское Шоссе Брестская Ул. Броварский Пер. Броварский Пр-Т Бровары / Димитрова Ул. Бровары / Маяковского Ул. Бродовская Ул. Бродовский Пер. Брусиловская Ул. Брюллова Ул. Брюсова Ул. Бубнова А. Ул. Бугорная Ул. Бугорный Пер. Бударина Ул. Будищанская Ул. Буйко Профессора Ул. Букиной Р. Пер. Букиной Р. Ул. Буковинская Ул. Булаховского Академика Ул.Булгакова Ул. Бурденко Академика Пер. Бурмистенко Пер. Бусловская Ул. Буча / Стеклозаводская Ул. Бучанская Ул. Бучмы А. Б-Р Быкова Л. Б-Р Быковня / Радистов Ул. Быковнянский Пер. Быковский Пер. Бышевский Пер. В Вавиловых Ул. Вакуленчука Пер. Валковская Ул. Василевской В. Ул. Василенко Н. Ул. Васильевская Ул. Васильковская Ул. Васильковский Пер. Васильченко Ул. Ватутина Генерала Пр-Т Введенская Ул. Вербицкого Архитектора Ул. Верболозная Ул. Верболозный Пер. Верещагина Ул. Вернадского Академика Пр-Т Верхнегорская Ул. Верхний Вал Ул. Верхняя Ул. Верховинная Ул. Верховинца В. Ул. Верховной Рады Б-Р Вершигоры П. Ул. Веселковый Пер. Весенняя Ул. Ветвистый Пер. Ветрова Ул. Ветряные Горы Ул. Вешенский Пер. Вигуровский Б-Р Вильде Э. Ул. Винницкая Ул. Виноградный Пер. Витрука Генерала Ул. Витянская Ул. Вишнево / Балукова Ул. Вишнево / Ватутина Ул. Вишнево / Витянская Ул. Вишнево / Ворошилова Ул. Вишнево / Зеленая Ул. Вишнево / Калинина Ул. Вишнево / Киевская Ул. Вишнево / Котовского Ул. Вишнево / Красноармейская Ул. Вишнево / Ленина Ул. Вишнево / Леси Украинки Ул. Вишнево / Лесной Пер. Вишнево / Машиностроительная Ул. Вишнево / Октябрьская Ул. Вишнево / Орджоникидзе Ул. Вишнево / Островского Ул. Вишнево / Первомайская Ул. Вишнево / Пионерская Ул. Вишнево / Почтовый Пер. Вишнево / Проектная Ул. Вишнево / Садовая Ул. Вишнево / Святошинская Ул.Вишнево / Святоюрьевская Ул. Вишнево / Суворова Ул. Вишнево / Чорновола Ул. Вишнево / Щорса Ул. Вишнево / Южная Ул. Вишни О. Ул. Вишняковская Ул. Владимиро-Лыбедская Ул. Владимирская Ул. Водников Остров Водогонная Ул. Военный Городок-161 Воздвиженская Ул. Воздухофлотская Ул. Воздухофлотский Пр-Т Войсковая Ул. Волго-Донская Ул. Волго-Донской Пер. Волгоградская Ул. Волжская Ул. Волжский Пер. Волкова Космонавта Ул. Волосская Ул. Волховская Ул. Волховский Пер. Волынская Ул. Воровского Ул. Воскресенская Ул. Воссоединения Пр-Т Вузовская Ул. Выборгская Ул. Высоцкого В. Б-Р Вышгородская Ул. Г Гаврилюка Ул. Гавро Л. Ул. Гагарина Ю. Пр-Т Газовая Ул. Газопроводная Ул. Гайдай З. Ул. Гайдара Ул. Гайева Ул. Гайсинская Ул. Гайцана Н. Ул. Галана Я. Ул. Галицкая Ул. Гамарника Ул. Гарина Б. Ул. Гарматная Ул. Гаршина Ул. Гастелло Ул. Гатная Ул. Гашека Я. Ул. Гвардейская Ул. Георгиевский Пер. Герасименко Кости Ул. Героев Днепра Ул. Героев Космоса Ул. Героев Обороны Ул. Героев Севастополя Ул. Героев Сталинграда Пр-Т Герцена Ул. Глазунова Ул. Глебова Ул. Глинки Ул. Глуховская Ул. Глушкова Академика Пр-Т Гмыри Б. Ул. Гнедин / Озерная Ул. Говорова Маршала Ул. Гоголевская Ул. Головко А. Ул. Голосеевская Ул. Голосеевский Пер. Гомельская Ул. Гомельский Пер. Гонты Ул. Гончара О. Ул. Гончарова Ул. Горбачова Е. Ул. Гореничи Гореничи / Горького Ул. Горенка / Дачная Ул. Горенка / Заводская Ул. Горенка / Киевская Ул. Горенка / Киевский Пер. Горенка / Кирова Ул. Горенка / Кольцевая Ул. Горенка / Ленина Ул. Горенка / Лесная Ул. Горенка / Мичурина Пер. Горенка / Мичурина Ул. Горенка / Молодежная Ул. Горенка / Новая Ул. Горенка / Папулова Пер. Горенка / Папулова Ул. Горенка / Полевая Ул. Горенка / Пушкина Ул. Горенка / Раменская Ул. Горенка / Садовая Ул. Горенка / Совхозная Ул. Горенка / Шевченко Ул. Гористая Ул. Гористый Пер. Горловская Ул. Горовица А. Ул. Городецкого В. Ул. Городищенская Ул. Городня Ул. Городская Ул. Госпитальная Ул. Госпитальный Пер. Гостинная Ул. Гостомель / Дачная Ул. Гостомель / Щорса Ул. Гостомельская Ул. Грабовского П. Пер. Грабовского П. Ул. Градинская Ул. Гребенки Ул. Грекова Академика Ул. Гречко Маршала Ул. Григоренко Пр-Т Григоровича-Барского Ул. Гринченко Б. Ул. Гришко М. Ул. Гродненская Ул. Гродненский Пер. Грозненская Ул. Громадская Ул. Громкий Пер. Громовой У. Ул. Грузинская Ул. Грузинский Пер. Грушевского Ул. Гулака-Артемовского Ул. Гурамишвили Д. Ул. Гусовского Ул. Давыдова А. Б-Р Данькевича К. Ул. Дарвина Ул. Дарница Ст. Дарницкий Б-Р Дашавская Ул. Двинская Ул. Дегтяревская Ул. Дегтярная Ул. Дежнева Пер. Дежнева Ул. Декабристов Ул. Делегатский Пер. Демеевская Ул. Демеевский Пер. Депутатская Ул. Десятинная Ул. Десятинный Пер. Джалиля М. Ул. Диканьский Пер. Димерская Ул. Димитрова Ул. Дмитровка / Полевая Ул. Дмитровская Ул. Днепроводская Ул. Днепровская Наб. Днепровское Лесничество Днепродзержинская Ул. Днестровская Ул. Добролюбова Ул. Добрососедская Ул. Добрососедский Пер. Доброхотова Академика Ул. Добрый Шлях Ул. Доватора Генерала Пер. Доватора Генерала Ул. Довбуша Ул. Довженко А. Ул. Довнар-Запольского Ул. Докучаевская Ул. Докучаевский Пер. Долинная Ул. Донецкая Ул. Донская Ул. Донской Пер. Донца М. Ул. Дончука В. Ул. Дорогожицкая Ул. Дорожников Пер. Достоевского Пер. Драгоманова Ул. Драгомирова М. Ул. Драйзера Т. Ул. Дружбы Народов Б-Р Дружбы Народов Пл. Дружбы Народов Ул. Дружковская Ул. Дружная Ул. Дубенская Ул. Дубинина В. Ул. Дубового И. Ул. Дубровицкая Ул. Дубровицкий Пер. Дуки С. Ул. Дунаевского Пер. Дунаевского Ул. Дундича О. Ул. Е Елочная Ул. Елочный Пер. Енисейская Ул. Ереванская Ул. Есенина С. Ул. Є Жашковская Ул. Железнодорожная Ул. Железнодорожное Шоссе Желудева Ул. Желябова Ул. Живописная Ул. Живописный Пер. Жилянская Ул. Житкова Ул. Житнеторжская Пл. Житнеторжская Ул. Житомирское Шоссе Жмаченко Генерала Ул. Жмеринская Ул. Жукова Маршала Ул. Жуковского В. Пер. Жуковского В. Ул. Жулянская Ул. Жуляны / Ватутина Ул. Жуляны / Героев Войны Ул. Жуляны / Гоголя Ул. Жуляны / Горького Ул. Жуляны / Киевская Ул. Жуляны / Комсомольская Ул. Жуляны / Кооперативная Ул.Жуляны / Котляревского Ул. Жуляны / Ленина Ул. Жуляны / Луговая Ул. Жуляны / Маркса К. Ул. Жуляны / Медицинская Ул. Жуляны / Мичурина Ул. Жуляны / Молодежная Ул. Жуляны / Московская Ул. Жуляны / Московский Пер. Жуляны / Набережная Ул. Жуляны / Новая Ул. Жуляны / Ново-Мичурина Ул. Жуляны / Рабочая Ул. Жуляны / Радянская Ул.-Жуляны Жуляны / Садовая Ул. Жуляны / Садовый Пер. Жуляны / Совская Ул. Жуляны / Стадионная Ул. Жуляны / Учительская Ул. Жуляны / Шевченко Пер. Жуляны / Шевченко Ул. Жуляны / Школьная Ул. З Забилы В. Ул. Заболотного Академика Ул. Завальная Ул. Загородный Пер. Задорожный Пер. Закарпатская Ул. Закревского Н. Ул. Залежная Ул. Залежный Пер. Залесная Ул. Заливная Ул. Залки М. Ул. Заломова П. Ул. Замковецкая Ул. Замковецкий Пер. Заньковецкой Ул. Западинская Ул. Западная Ул. Заповитная Ул. Заповитный Пер. Запорожца П. Ул. Заречная Ул. Заслонова Ул. Затишная Ул. Захаровская Ул. Звездная Ул. Звездный Пер. Звенигородская Ул. Зверинецкая Ул. Зверинецкий Пер. Згуревская Ул. Здолбуновская Ул. Зеленая Ул. Зелинского Пер. Землянская Ул. Землянский Пер. Землячки Ул. Зенитная Ул. Зимний Пер. Зимняя Ул. Златопольская Ул. Златоустовская Ул. Знаменская Ул. Зодчих Ул. Золотая Ул. Золотоворотская Ул. Золотоношская Ул. Золочевская Ул. Золочевский Пер. Зоологическая Ул. Зорге Р. Ул. Иванова А. Ул. Ивашкевича Я. Ул. Игоревская Ул. Ижакевича И. Ул. Изобретателей Пер. Изобретателей Ул. Ильинская Ул. Ильича Ул. Индустриальная Ул. Индустриальный Пер. Инженерный Пер. Институтская Ул. Ирининская Ул. Ирпенская Ул. Иртышская Ул. Ирчана М. Ул. Исаакяна Ул. Искровская Ул. І Й К Каблукова Ул. Кавказская Ул. Кадетский Гай Ул. Кадиевская Ул. Кадиевский Пер. Казанская Ул. Казацкая Ул. Казацкий Пер. Калачевская Ул. Калининградская Ул. Калининская Ул. Калинова Ул. Каменева Командарма Ул. Каменец-Подольская Ул. Каменец-Подольский Пер. Каменщиков Пер. Каменщиков Ул. Каневская Ул. Кантемировский Пер. Караваева Профессора Ул. Карбышева Генерала Ул. Карельская Ул. Кармелюка Пер. Кармелюка Ул. Карпатская Ул. Карпинского Академика Ул. Картвелишвили Ул. Карьерная Ул. Касияна В. Ул. Каунасская Ул. Каховская Ул. Качуры Я. Ул. Каштанова Ул. Кащенко Академика Ул. Квитко-Основьяненко Пер. Квитко-Основьяненко Ул. Керамический Пер. Керченская Ул. Кибальчича Н. Ул. Киев-Днепровское Шоссе Киквидзе Ул. Киото Ул. Киприанова Академика Ул. Кирилло-Мефодиевская Ул. Кировоградская Ул. Кировоградский Пер. Кировская Ул. Кирпичная Ул. Кирпоноса Ул. Кисловодская Ул. Кисловодский Пер. Китаевская Ул. Кишиневская Ул. Клавдиевская Ул. Кленовый Пер. Клименко И. Ул. Клиническая Ул. Клинический Пер. Кловский Спуск Княжий Затон Ул. Кобзарская Ул. Кобзарский Пер. Кобылянской О. Пер. Кобылянской О. Ул. Ковальский Пер. Ковельская Ул. Ковпака Ул. Козелецкая Ул. Козин / Кошевого Ул. Козин / Ленина Ул. Козин / Новая Ул. Козин / Старокиевская Ул. Козин / Шевченко Ул. Козицкого Ф. Ул. Козловского

Заправка картриджей Киев всех видов катриджей

  • 21.06.19, 10:03
ЗАПРАВКА КАРТРИДЖЕЙ, ТОРГОВЫЕ ЦЕНТРЫ

Выберите торговый центр, в котором вы находитесь:
От 125 гривень компания ТОВ Заубер-Україна и сайт заправка.орг.юа звоните 044 353-08-37

1.ТЦ Арена-Сити

2.ТЦ ГородОк

3.ТЦ Пирамида

4.ТЦ Мандарин Плаза

5.ТЦ Макрос

6.ТЦ Комод

7.ТЦ Детский мир

8.ТЦ Дитяча країна

9.ТЦ Аладдин

10.ТЦ Глобус

11.ТЦ Европорт

12.ТЦ Караван

13.ТЦ Квадрат

14.ТЦ Магелан

15.ТЦ VMB

16.ТЦ Ашан

17.ТЦ Башта Плюс

18.ТЦ Глобал UA

19.ТЦ Дарынок

20.ТЦ METRO

21.ТЦ inSilver

22.ТЦ Мегамаркет

23.ТЦ Метроград

24.ТЦ Олимпийский

25.ТЦ Променада Центр

26.ТЦ Ритм

27.ТЦ Самсон

28.ТЦ Спектр

29.ТЦ Универмаг Украина

30.ТЦ ЦУМ

31.ТЦ Интервал-Плаза

32.ТЦ Большевик

33.ТЦ Блокбастер

34.ТЦ Плазма

35.ТЦ Явор

36.ТЦ Dream Town

37.ТЦ Евробазар

38.ТЦ Метрополис

39.ТЦ Левобережный

40.ТЦ Домосфера

41.ТЦ Полярный

42.ТЦ Район

43.ТЦ Эпицентр

44.ТЦ Новая линия

45.ТЦ Олди

46.ТЦ Sky Mall

47.ТЦ Аракс

48.ТЦ Гринполь

49.ТЦ Материк

50.ТЦ Палладиум Сити

51.ТЦ Точка

52. ТЦ Академ Сити

Xerox Corporation ( [zrks]  ; NYSE: XRX XRX ) — американська корпорація, один зі світових лідерів в області технологій друку і управління документами, піонер масового випуску копіювальних апаратів.

Штаб-квартира компанії розташована в місті Норуак, штат Коннектикут, але більшість співробітників продовжує перебувати в місті Рочестер (Нью-Йорк), де фірма була заснована в 1906 році.

Головним виконавчим директором до 31 грудня 2016 року була Урсула Бернс (англ.Ursula Burns). З 1 січня 2017 року цю посаду обіймає Джеф Джейкобсон (англ.Jeff Jacobson). Перестановка відбулась після виділення в окрему компанію Conduent підрозділу з управління бізнес-процесами.
Корпорація Xerox була заснована в місті Рочестер (штат Нью-Йорк) в США в 1906 році під назвою Haloid Company і спочатку займалася виробництвом фотопаперу. У 1958 році компанія була перейменована в Haloid Xerox, а в 1961 році — у Xerox Corporation.

У 1947 році вона придбала патент копіювального пристрою, винайденого Честером Карлсоном. Копіювання документів отримало назву Xerography (зірографія) або ксерокопіювання — вираз, усталений в українській мові (від грец.«сухий» і «написання»), а сам пристрій Карлсон запропонував назвати xerox (зірокс). Перший копір — Model A — був випущений в 1949 році. У 1959 році випущений перший автоматичний офісний копір Xerox 914, який дозволяв копіювати документи на звичайний папір. Пристрій був настільки популярним, що в 1961 році прибуток компанії склав близько 60 млн доларів, а до кінця 1965 року — більше 500 млн.

У 2004 році в Xerox прийняли новий корпоративний логотип — XEROX ®, який замінив логотип «The Document Company — Xerox» і «цифровий» логотип X — маркетинговий знак, прийнятий в 1994році.

8 січня 2008 року компанія вперше за 40 років змінила свій графічний логотип, на якому з'явилася червона куля з малою буквою X.

Ксерокс — термін, який має кілька значень. Ця сторінка значень містить посилання на статті про кожне з них.
Якщо ви потрапили сюди за внутрішнім посиланням, будь ласка, поверніться та виправте його так, щоб воно вказувало безпосередньо на потрібну статтю.

Ксерокс — розмовна назва апарату, призначеного для одержання копій зображень на папері.

Ксерокс — назва будь-якої фотокопії.

Xerox Corporation — американськакорпорація, один з лідерів масового випуску копіювальних апаратів

Рады приветствовать Вас на сайте http://zapravka.org.ua/ сервисного центра "Заубер-Украйна "! Наш сервисный центр занимается заправкой картриджей в г. Киева и в Киевской области бистро качесвено надёжно с доставкой в дом или склад и офисов с полной очисткой и сменой тонера картриджей от 90 гривень компания ТОВ"Заубер-Україна и сайт заправка.орг.юа звоните 044 353-08-37 а так же и в других районах, ремонтом принтеров и оргтехники, продажей расходных материалов и ремонтом компьютерной техники для корпоративных и частных клиентов. Большой опыт специалистов позволяет решать различной сложности задачи быстро и качественно. Надеемся на плодотворное сотрудничество ! 
http://zapravka.org.ua/
Желаем успеха Вам и процветания Вашему делу!
С уважением, коллектив СЦ "Заубер-Украйна ".
http://zapravka.org.ua/
http://zapravka.org.ua/
Заправка картриджей Соломенский район Киева и Киевской области бистро качесвено надёжно с доставкой в дом или склад и офисов с полной очисткой и сменой тонера картриджей от 90 гривень компания ТОВ"Заубер-Україна и сайт заправка.орг.юа звоните 044 353-08-37 и сайт zapravka.org.ua
http://zapravka.org.ua/
Мы заправляем лазерные картриджи в таких районах Киева и в Киевской области :
http://zapravka.org.ua/
Соломенка, Чоколовка, Севастопольская площадь, Отрадный, Караваевые Дачи, ЖД Вокзал, Кадетский гай, Клименко, Протасов Яр, Совки, Монтажников, Жуляны, Воздухофлоцкий проспект, Чоколовский бульвар. Шулявка, Лукьяновка, Сырец, Дорогожичи, Вокзальная, Татарка, Нивки, КПИ, Политехнический институт, Золотые Ворота, Крещатик, Театральная, Университет.
http://zapravka.org.ua/
Голосеево, Димеевка, Теремки, Московская площадь, Дворец Украина, Республиканский Стадион, Лыбедская, Голосеевская площадь, Саперная Слободка, Мышеловка, Корчеватое.Святошино, Берестейская, Академгородок, Борщаговка Южная, Михайловская, Отрадный, Галаганы, Беличи, Новобеличи, проспект Победы.
http://zapravka.org.ua/
Печерск, Дружбы народов, Кловская, Леси Украинки, Липки, Беростово, Бессарабка, Выдубичи, Саперное Поле, Льва Толстого, Палац Спорта Заправка картриджей
http://zapravka.org.ua/
Подол, Куреневка: Виноградарь, Контрактовая площадь, Почтовая площадь, Тараса Шевченко, Мостицкий район, Ветряные горы, Синеозерный
http://zapravka.org.ua/
Дарница, Харьковский массив, Позняки, Осокорки, Славутич, Рембаза, Комсомольский, Черниговская, Бортничи, Красный Хутор, Бориспольская, Бажана, Ревуцкого, Харьковское шоссе
Троещина, Лесной, Лесная, Маяковского, Закревского, Бальзака, Сабурова, Драйзера, Милославская, Братиславская.
http://zapravka.org.ua/
Оболонь, Почайна, Минский массив, Приорка, Вышгородский, Героев Днепра, Героев Сталиграда, Оболонский проспект, Богатырская, Маршала Малиновского, Тимошенко.
Днепровский район:Русановка, Березняки, Воскресенка, Радужный массив, ДВРЗ, Гидропарк, Левобережка, Левобережная, Дарница, Соцгород, Комсомольский, Никольская слободка
http://zapravka.org.ua/
Улицы: ул. Воровского, ул. Фрунзе, ул. Горького, ул. Богдана Хмельницкого, ул. Бориспольская, ул. Драгоманова, ул. Васильковская, ул. Саксаганского, ул. Московская, ул. Владимирская, ул. Туманяна, ул. Соломенская, ул. Дмитриевская, ул. Мельникова, ул. Жилянская, ул. Ярославская, ул. Крещатик, ул. Закревского, ул. Артема, ул. Константиновская, ул. Героев Сталинграда, ул. Братиславская, ул. Ахматовой, ул. Бальзака, ул. Щорса, ул. Хмельницкая, ул. Леся Курбаса, ул. Гарматная, ул. Ломоносова, ул. Красноармейская (ул. Большая Васильковская), ул. Луговая, ул. Урловская, ул. Щербакова, ул. Малышка, ул. Грушевского, ул. Ревуцкого, ул. Вышгородская, ул. Чавдар, ул. Стеценко, ул. Туполева, ул. Радужная, ул. Ярославская, ул. Милославская, ул. Сикорского, ул. Киквидзе, ул. Героев Севастополя, ул. Выборгская, ул. Кирилловская, ул. Амосова, ул. Заболотного, ул. Дегтяревская, ул. Зодчих, ул. Вербицкого, ул. Порика.

Переулки: Балтийский переулок, Лабораторный переулок, Красноармейский переулок, Куреневский переулок, Нестеровский переулок, Бехтеревский переулок, Михайловский переулок, Моторный переулок, Музейный переулок, Чеховский переулок, Шевченко переулок, Карельский переулок, Волгодонский переулок, Георгиевский переулок, Тбилисский переулок, Квитневый переулок, Январский переулок, Ахтырский переулок, Радищева переулок, Артиллерийский переулок, Московский переулок, Коломиевский переулок, Чугуевский переулок, Ковальский переулок, Строителей переулок, Крестовый переулок, Магнитогорский переулок, Зоряный переулок, Крепостной переулок, Демеевский переулок, Рыльский переулок.

Проспекты: Победы проспект, Московский проспект, Науки проспект, Броварской проспект, Правды проспект, Оболонский проспект, Воздухофлотский проспект, Краснозвездный проспект (Лобановского проспект), Мира проспект, Маяковского проспект, Лесной проспект, Голосеевский проспект, Бажана проспект, Свободы проспект, Комарова проспект, Сталинграда проспект, Отрадный проспект, Воссоединения проспект, Героев Сталинграда проспект, Броварской проспект, Григоренко проспект, Гагарина проспект, Ватутина проспект, Академика Глушкова проспект, Освободителей проспект.

Площади: Ленинградская площадь, Севастопольская площадь, Московская площадь, Львовская площадь, Шевченко площадь, Одесская площадь, Соломенская площадь, Интернациональная площадь, Европейская площадь, Спортивная площадь, Льва Толстого площадь, Космонавтов площадь, Почтовая площадь, Печерская площадь, Контрактовая площадь, Софийская площадь, Бессарабская площадь, Майдан Незалежности (Независимости площадь), Михайловская площадь, Вокзальная площадь, Амурская площадь, Голосеевская площадь, Площадь Космонавтов, Троицкая площадь, Дарницкая площадь, Славы площадь.

Заправка картриджей все районы Киева и Киевской области

ТОВ Заубер-Україна и Ltd Zauber Ukraine и zapravka.org.ua


Опыт и профессионализм з 2002 года

Заправка картриджей Киев и Киевской области zapravka.org.ua и Ltd Zauber Ukraine бистро качесвено надёжно с доставкой в дом или склад и офисов с полной очисткой и сменой тонера картриджей от 125 гривень компания ТОВ Заубер-Україна и сайт заправка.орг.юа

Профессиональная заправка всех лазерных картриджей популярных брендов, согласно требований производителей: HP, Canon, Samsung, Sharp, Xerox, Lexmark, Minolta и проч. За 18 лет работы мы знаем все о печатающих устройствах.

У нас современный сервисный центр с профессиональным оборудованием и инструментами, а также высококвалифицированные опытные мастера, которые проходят регулярные переатестации и обучение. Такой симбиоз позволяет творить обыкновенные чудеса.

 


Гарантия на заправку и восстановление 
до полной выработки тонера 
Заправка без потери качества

Только 100% качественный тонер: в работе мы используем оригинальный тонер и детали STATIC CONTROL (США), KATUN (США), MITSUBISHI (Япония).

100% заполняемость картриджа: засыпаем полную заводскую норму для каждого картриджа.

Наши гарантийные обязательства закреплены в договоре и всегда исполняются

 


Оперативность 
Удобство 
Действительно выгодно!

Заправляем с выездом к заказчику или своем сервисном центре. По договору и без. Приезд мастера в течение 2-4 часов или в любое удобное время по согласованию. Есть срочная заправка!

Удобная форма оплаты. Полный комплект документов для бухгалтерии.

Возможны спец. условия, договора, скидки, отсрочка платежа и пр. Сбалансированные доступные цены.

 


Полный сервис и спектр услуг

Заправка и восстановлениекартриджей

Ремонт любой оргтехники различной сложности

Продажа оргтехники

Продажа расходных материалов

Сервисное обслуживание компьютерной техники

Выезд на заправку к Вам в офис или домой


Наши Услуги

Государственным предприятиям

У нас есть тендерный отдел со значительным опытом участия в тендерах.
Заправка картриджей Киев и Киевской области zapravka.org.ua и Ltd Zauber Ukraine бистро качесвено надёжно с доставкой в дом или склад и офисов с полной очисткой и сменой тонера картриджей от 125 гривень компания ТОВ Заубер-Україна и сайт заправка.орг.юа


Полный комплект тендерной документации.

Мы проконсультируем Вас по поводу оформления технического задания, пришлем наше коммерческое предложение и примем участие в тендере на право заключения контракта на техническое обслуживание оргтехники, заправку картриджей и/или поставку оргтехники.
Заправка картриджей Киев и Киевской области zapravka.org.ua и Ltd Zauber Ukraine бистро качесвено надёжно с доставкой в дом или склад и офисов с полной очисткой и сменой тонера картриджей от 125 гривень компания ТОВ Заубер-Україна и сайт заправка.орг.юа
 

Корпоративным клиентам

Полный комплекс услуг от заправки картриджа до ремонта и поставки оргтехники. По договору и без.

Заправляем и восстанавливаем практически все лазерные картриджи популярных марок оргтехники без потери качества печати. С выездом в офис в любое удобное время. Скорость реагирования 2-4 часа.
Заправка картриджей Киев и Киевской области zapravka.org.ua и Ltd Zauber Ukraine бистро качесвено надёжно с доставкой в дом или склад и офисов с полной очисткой и сменой тонера картриджей от 125 гривень компания ТОВ Заубер-Україна и сайт заправка.орг.юа


Договор на обслуживание возможен как с фиксированной ценой, так и на разовые ремонты.

 

Частным лицам

Вы можете заказать заправку с выездом специалиста на дом (через 2-4ч.) или обратиться в наш сервисный центр.

Заправка осуществляется с выездом мастера даже при заказе заправки 1-го картриджа (от 3-х картриджей скидка).

Заправка картриджей Киев и Киевской области zapravka.org.ua и Ltd Zauber Ukraine бистро качесвено надёжно с доставкой в дом или склад и офисов с полной очисткой и сменой тонера картриджей от 125 гривень компания ТОВ Заубер-Україна и сайт заправка.орг.юа

Мы заправляем практически все лазерные картриджи без потери качества в любом районе Киева:

Борщаговка, Нивки и Святошино;

Печерск, Дружбы Народов;

Дорогожичи, Подол, Татарка;

Троещина, Воскресенка;

Левобережная, Дарница, Черниговская и другие

Гарантируем доступные цены.

ЗАПРАВКА КАРТРИДЖЕЙ, ТОРГОВЫЕ ЦЕНТРЫ

Выберите торговый центр, в котором вы находитесь:
От 125 гривень компания ТОВ Заубер-Україна и сайт заправка.орг.юа звоните 044 353-08-37

1.ТЦ Арена-Сити

2.ТЦ ГородОк

3.ТЦ Пирамида

4.ТЦ Мандарин Плаза

5.ТЦ Макрос

6.ТЦ Комод

7.ТЦ Детский мир

8.ТЦ Дитяча країна

9.ТЦ Аладдин

10.ТЦ Глобус

11.ТЦ Европорт

12.ТЦ Караван

13.ТЦ Квадрат

14.ТЦ Магелан

15.ТЦ VMB

16.ТЦ Ашан

17.ТЦ Башта Плюс

18.ТЦ Глобал UA

19.ТЦ Дарынок

20.ТЦ METRO

21.ТЦ inSilver

22.ТЦ Мегамаркет

23.ТЦ Метроград

24.ТЦ Олимпийский

25.ТЦ Променада Центр

26.ТЦ Ритм

27.ТЦ Самсон

28.ТЦ Спектр

29.ТЦ Универмаг Украина

30.ТЦ ЦУМ

31.ТЦ Интервал-Плаза

32.ТЦ Большевик

33.ТЦ Блокбастер

34.ТЦ Плазма

35.ТЦ Явор

36.ТЦ Dream Town

37.ТЦ Евробазар

38.ТЦ Метрополис

39.ТЦ Левобережный

40.ТЦ Домосфера

41.ТЦ Полярный

42.ТЦ Район

43.ТЦ Эпицентр

44.ТЦ Новая линия

45.ТЦ Олди

46.ТЦ Sky Mall

47.ТЦ Аракс

48.ТЦ Гринполь

49.ТЦ Материк

50.ТЦ Палладиум Сити

51.ТЦ Точка

52. ТЦ Академ Сити

Xerox Corporation ( [zrks]  ; NYSE: XRX XRX ) — американська корпорація, один зі світових лідерів в області технологій друку і управління документами, піонер масового випуску копіювальних апаратів.

Штаб-квартира компанії розташована в місті Норуак, штат Коннектикут, але більшість співробітників продовжує перебувати в місті Рочестер (Нью-Йорк), де фірма була заснована в 1906 році.

Головним виконавчим директором до 31 грудня 2016 року була Урсула Бернс (англ.Ursula Burns). З 1 січня 2017 року цю посаду обіймає Джеф Джейкобсон (англ.Jeff Jacobson). Перестановка відбулась після виділення в окрему компанію Conduent підрозділу з управління бізнес-процесами.
Корпорація Xerox була заснована в місті Рочестер (штат Нью-Йорк) в США в 1906 році під назвою Haloid Company і спочатку займалася виробництвом фотопаперу. У 1958 році компанія була перейменована в Haloid Xerox, а в 1961 році — у Xerox Corporation.

У 1947 році вона придбала патент копіювального пристрою, винайденого Честером Карлсоном. Копіювання документів отримало назву Xerography (зірографія) або ксерокопіювання — вираз, усталений в українській мові (від грец.«сухий» і «написання»), а сам пристрій Карлсон запропонував назвати xerox (зірокс). Перший копір — Model A — був випущений в 1949 році. У 1959 році випущений перший автоматичний офісний копір Xerox 914, який дозволяв копіювати документи на звичайний папір. Пристрій був настільки популярним, що в 1961 році прибуток компанії склав близько 60 млн доларів, а до кінця 1965 року — більше 500 млн.

У 2004 році в Xerox прийняли новий корпоративний логотип — XEROX ®, який замінив логотип «The Document Company — Xerox» і «цифровий» логотип X — маркетинговий знак, прийнятий в 1994році.

8 січня 2008 року компанія вперше за 40 років змінила свій графічний логотип, на якому з'явилася червона куля з малою буквою X.

Ксерокс — термін, який має кілька значень. Ця сторінка значень містить посилання на статті про кожне з них.
Якщо ви потрапили сюди за внутрішнім посиланням, будь ласка, поверніться та виправте його так, щоб воно вказувало безпосередньо на потрібну статтю.

Ксерокс — розмовна назва апарату, призначеного для одержання копій зображень на папері.

Ксерокс — назва будь-якої фотокопії.

Xerox Corporation — американськакорпорація, один з лідерів масового випуску копіювальних апаратів

Рады приветствовать Вас на сайте http://zapravka.org.ua/ сервисного центра "Заубер-Украйна "! Наш сервисный центр занимается заправкой картриджей в г. Киева и в Киевской области бистро качесвено надёжно с доставкой в дом или склад и офисов с полной очисткой и сменой тонера картриджей от 90 гривень компания ТОВ"Заубер-Україна и сайт заправка.орг.юа звоните 044 353-08-37 а так же и в других районах, ремонтом принтеров и оргтехники, продажей расходных материалов и ремонтом компьютерной техники для корпоративных и частных клиентов. Большой опыт специалистов позволяет решать различной сложности задачи быстро и качественно. Надеемся на плодотворное сотрудничество ! 
http://zapravka.org.ua/
Желаем успеха Вам и процветания Вашему делу!
С уважением, коллектив СЦ "Заубер-Украйна ".
http://zapravka.org.ua/
http://zapravka.org.ua/
Заправка картриджей Соломенский район Киева и Киевской области бистро качесвено надёжно с доставкой в дом или склад и офисов с полной очисткой и сменой тонера картриджей от 90 гривень компания ТОВ"Заубер-Україна и сайт заправка.орг.юа звоните 044 353-08-37 и сайт zapravka.org.ua
http://zapravka.org.ua/
Мы заправляем лазерные картриджи в таких районах Киева и в Киевской области :
http://zapravka.org.ua/
Соломенка, Чоколовка, Севастопольская площадь, Отрадный, Караваевые Дачи, ЖД Вокзал, Кадетский гай, Клименко, Протасов Яр, Совки, Монтажников, Жуляны, Воздухофлоцкий проспект, Чоколовский бульвар. Шулявка, Лукьяновка, Сырец, Дорогожичи, Вокзальная, Татарка, Нивки, КПИ, Политехнический институт, Золотые Ворота, Крещатик, Театральная, Университет.
http://zapravka.org.ua/
Голосеево, Димеевка, Теремки, Московская площадь, Дворец Украина, Республиканский Стадион, Лыбедская, Голосеевская площадь, Саперная Слободка, Мышеловка, Корчеватое.Святошино, Берестейская, Академгородок, Борщаговка Южная, Михайловская, Отрадный, Галаганы, Беличи, Новобеличи, проспект Победы.
http://zapravka.org.ua/
Печерск, Дружбы народов, Кловская, Леси Украинки, Липки, Беростово, Бессарабка, Выдубичи, Саперное Поле, Льва Толстого, Палац Спорта Заправка картриджей
http://zapravka.org.ua/
Подол, Куреневка: Виноградарь, Контрактовая площадь, Почтовая площадь, Тараса Шевченко, Мостицкий район, Ветряные горы, Синеозерный
http://zapravka.org.ua/
Дарница, Харьковский массив, Позняки, Осокорки, Славутич, Рембаза, Комсомольский, Черниговская, Бортничи, Красный Хутор, Бориспольская, Бажана, Ревуцкого, Харьковское шоссе
Троещина, Лесной, Лесная, Маяковского, Закревского, Бальзака, Сабурова, Драйзера, Милославская, Братиславская.
http://zapravka.org.ua/
Оболонь, Почайна, Минский массив, Приорка, Вышгородский, Героев Днепра, Героев Сталиграда, Оболонский проспект, Богатырская, Маршала Малиновского, Тимошенко.
Днепровский район:Русановка, Березняки, Воскресенка, Радужный массив, ДВРЗ, Гидропарк, Левобережка, Левобережная, Дарница, Соцгород, Комсомольский, Никольская слободка
http://zapravka.org.ua/
Улицы: ул. Воровского, ул. Фрунзе, ул. Горького, ул. Богдана Хмельницкого, ул. Бориспольская, ул. Драгоманова, ул. Васильковская, ул. Саксаганского, ул. Московская, ул. Владимирская, ул. Туманяна, ул. Соломенская, ул. Дмитриевская, ул. Мельникова, ул. Жилянская, ул. Ярославская, ул. Крещатик, ул. Закревского, ул. Артема, ул. Константиновская, ул. Героев Сталинграда, ул. Братиславская, ул. Ахматовой, ул. Бальзака, ул. Щорса, ул. Хмельницкая, ул. Леся Курбаса, ул. Гарматная, ул. Ломоносова, ул. Красноармейская (ул. Большая Васильковская), ул. Луговая, ул. Урловская, ул. Щербакова, ул. Малышка, ул. Грушевского, ул. Ревуцкого, ул. Вышгородская, ул. Чавдар, ул. Стеценко, ул. Туполева, ул. Радужная, ул. Ярославская, ул. Милославская, ул. Сикорского, ул. Киквидзе, ул. Героев Севастополя, ул. Выборгская, ул. Кирилловская, ул. Амосова, ул. Заболотного, ул. Дегтяревская, ул. Зодчих, ул. Вербицкого, ул. Порика.

Переулки: Балтийский переулок, Лабораторный переулок, Красноармейский переулок, Куреневский переулок, Нестеровский переулок, Бехтеревский переулок, Михайловский переулок, Моторный переулок, Музейный переулок, Чеховский переулок, Шевченко переулок, Карельский переулок, Волгодонский переулок, Георгиевский переулок, Тбилисский переулок, Квитневый переулок, Январский переулок, Ахтырский переулок, Радищева переулок, Артиллерийский переулок, Московский переулок, Коломиевский переулок, Чугуевский переулок, Ковальский переулок, Строителей переулок, Крестовый переулок, Магнитогорский переулок, Зоряный переулок, Крепостной переулок, Демеевский переулок, Рыльский переулок.

Проспекты: Победы проспект, Московский проспект, Науки проспект, Броварской проспект, Правды проспект, Оболонский проспект, Воздухофлотский проспект, Краснозвездный проспект (Лобановского проспект), Мира проспект, Маяковского проспект, Лесной проспект, Голосеевский проспект, Бажана проспект, Свободы проспект, Комарова проспект, Сталинграда проспект, Отрадный проспект, Воссоединения проспект, Героев Сталинграда проспект, Броварской проспект, Григоренко проспект, Гагарина проспект, Ватутина проспект, Академика Глушкова проспект, Освободителей проспект.

Площади: Ленинградская площадь, Севастопольская площадь, Московская площадь, Львовская площадь, Шевченко площадь, Одесская площадь, Соломенская площадь, Интернациональная площадь, Европейская площадь, Спортивная площадь, Льва Толстого площадь, Космонавтов площадь, Почтовая площадь, Печерская площадь, Контрактовая площадь, Софийская площадь, Бессарабская площадь, Майдан Незалежности (Независимости площадь), Михайловская площадь, Вокзальная площадь, Амурская площадь, Голосеевская площадь, Площадь Космонавтов, Троицкая площадь, Дарницкая площадь, Славы площадь.