навіяно
- 05.03.16, 20:45
22 березня 1989 року, коли "Баффало Сейбрс" приймали "Сен-Луїс Блюз", захисник «Баффало» Уве Крупп, легенда німецького хокею, вів боротьбу з "блюзменом" Стівом Таттлом. Боротьба завершилася падінням обох на лід. Коли Крупп штовхнув Таттла, нога останнього здійнялася вгору й лезо ковзана потрапило точно на горло Маларчука трохи нижче від воротарської маски, перерізавши яремну вену. Відразу після цього під Маларчуком почала з великою швидкістю збільшуватись пляма крові, яка фонтанувала з його шиї. Видовище було настільки жахливим, що дев'ять вболівальників на перших рядах знепритомніли, двох вхопив серцевий напад, а трьох хокеїстів, які перебували на льоду, тут же знудило.
Маларчука врятувала тільки оперативність фізіотерапевта «Баффало» Джима Піццутеллі. Той затиснув вену, допоміг воротареві дістатися до лавки запасних і підтрибунного приміщення.
Маларчук жодного разу не втратив свідомість. Як він потім згадував, на той момент у нього в голові було всього дві думки: «Я вмираю» і «Я повинен померти гідно». «Я знав, що людина якій перерізали горло може прожити хвилини три, не більше. Все що я хотів у той момент — піти з льоду», згадує Маларчук, «Моя мати дивилася гру по телевізору і я не хотів, щоб вона побачила, як я вмираю». Потрапивши в роздягальню, Маларчук просив менеджера по екіпіровці передати його матері, що він любить її й покликати священика.
Незважаючи на страшну травму, воротар вижив. Маларчуку наклали близько 300 швів і вже через два дні виписали з лікарні. А вже за тиждень вболівальники «Баффало» влаштували довготривалу овацію Маларчуку, який повернувся на лід у матчі проти «Квебека».
Як виявилось, рана було дуже небезпечною, і врятуватися Клінту дозволив лише щасливий збіг низки факторів:
- Якби лезо Таттла пройшло на три міліметри вище, то Маларчук не встиг би дістатися до роздягальні, померши через дві хвилини від втрати крові.
- Якби це сталося в іншому періоді, коли ворота, які захищав Маларчук, перебували би на протилежній стороні майданчика — він би не встиг добігти до виходу з льоду та помер би від втрати крові.
- Імовірно, якби фізіотерапевтом «Баффало» був не Джим Піццутеллі, ветеран війни у В'єтнамі, де він не раз стикався з подібними пораненнями, а інший лікар, то Маларчук би помер у роздягальні. Піццутелі зумів зупинити кровотечу, що дало воротареві можливість дочекатися реанімації.
Коментарі
Yasnaya
15.03.16, 20:57
жажда жизни в нем сильнее.
_R
25.03.16, 21:05Відповідь на 1 від Yasnaya
Пощастило просто
_R
35.03.16, 21:07Відповідь на 1 від Yasnaya
Добре, що все добре закінчилось.. Буває, що і від простіших речей вмирають. Під щасливою зіркою народився.
olginsad
45.03.16, 21:08
не все дела завершил в этой жизни
Yasnaya
55.03.16, 21:13Відповідь на 2 від _R
случайности не случайны. ему бы задуматься.
_R
65.03.16, 21:20Відповідь на 5 від Yasnaya
Може бути
Doppler
75.03.16, 21:55Відповідь на 5 від Yasnaya
да всем бы задуматься
Yasnaya
85.03.16, 22:01Відповідь на 7 від Doppler
не всем же выпадает случай три раза умереть. кстати, он жив еще?
Doppler
95.03.16, 22:08Відповідь на 8 від Yasnaya
это надо копипасту спрашивать
xMbIPEHOK
105.03.16, 22:23Відповідь на 1 від Yasnaya
вспомнился фильм "Тени и туман"очень интересный.там есть такие слова:
Some world, when the nicest gift you wish
for someone is that they die in their sleep.
lf l thought that there was nothing
except this, l'd kill myself.
l've thought of it. Believe me,
there have been many times...
..when my brain has said ''Why not?''
l mean, there's no point to anything.
But somehow my blood
always said ''Live! Live!''
And l always listen to my blood.