Профиль

Катя Дундук

Катя Дундук

Украина, Запорожье

Рейтинг в разделе:

Цікаві факти про музику

Результат пошуку зображень за запитом "музыка"
Світ непередбачуваний і його історії і факти дивують нас щодня. Сьогодні повідаю вас цікаві фактами зі сфери музику. Вона супроводжує нас усюди, змінює наші настрої, надихає нас, чи просто лагідна до вуха, а ми натомість про неї майже нічого не знаємо.

1. Музика набагато ближче ніж ми думаємо, адже вона у наш організм, і ні, це не метафорично.  Багатьом відомий той факт, що класична музика позитивно впливає на нас, адже допомагає сконцентруватись і заспокоює, а от на противагу класиці є кантрі стиль.Статистики підрахували, що в Америці найбільший відсоток особистих катастроф, самогубств і розлучень припадає на тих, хто є шанувальником кантрі-музики.
2. Притягує своїми звуками всіх і кожного.Якщо в приміщенні, в якому живуть павуки, заграти на скрипці, комахи тут же виповзають з притулків. Але не думайте, що вони цінителі прекрасної музики. Річ у тім, що звук змушує нитки павутини коливатися, а для павуків це сигнал про здобич, за якою вони відразу виповзають.
3. Музика у стихії води. Цікаві факти про музику пов'язані й з класиками. Бетховен, наприклад, приступав до твору музики тільки після того, як опускав голову в великий таз, який був наповнений ... крижаною водою. Ця дивна звичка настільки міцно прив'язалася до композитора, що при всьому бажанні він не міг залишити її до кінця життя.
4. Якщо під час тренування слухати музику то коефіцієнт тривалості збільшується на 20 відсотків. Останнім часом, створюють плейлисти для фізичних вправ, як правило це швидка, ритмічна музика, що набирає обертів і змушує синхронізувати рухи тіла з музичним тактом.
5. Почуттям ритму мають не тільки люди, але і тварини, хоча ще зовсім недавно вчені були впевнені, що цим можуть пишатися тільки люди. У 2011 році вчені звернули увагу на відео з папугою, який танцював під музику. Рухи папуги чітко змінювалися в залежності від ритму, якщо ритм композиції сповільнювався, то руху папуги теж сповільнювалися, якщо ритм прискорювався — то руху папуги, теж прискорювалися.Ретельний аналіз довів, що деякі тварини теж мають почуття ритму, наприклад, папуги, слони і шимпанзе, а ось у кішок і у собак, такі здібності не було виявлено. 

Прекрасне явище музики, супроводжує нас з самого дитинства, можливо і ви виявили якісь цікаві факти. А допоки ми про них згадуємо вона звучатиме далі.

23 квітня відзначаємо День англійської та іспанської мови.

Результат пошуку зображень за запитом "англійська та іспанська"

23 квітня, щорічно відзначають міжнародний день англійської та іспанської мови. Такі вони різні, але завжди на слуху, тож не будемо оминати їх і дізнаємось трохи більше.

Англійська — світова мова. Нею спілкуються півтора мільярда людей, а точніше кожен 5-ий на планеті. Жителі Великої Британії, Ірландії, Мальти, Австралії, США, Канади та Нової Зеландії. Окрім цього, вивчають англійську ще близько 2 мільярдів людей. Виходить, що більша частина світу все ж таки орієнтується в цій мові. Світова мова постійно збагачується. У англійській, кожні дві години з’являється нове слово. Якщо ви вивчаєте цю мову, хай така кількість вас не лякає, адже за підрахунками іноземних філологів, для спілкування достатньо знати 1.5 - 2 тисячі слів.  Знання цієї мови відкриває безліч шляхів до нових знайомств, подорожей та життєвих інновацій, тому не втрачаймо часу!

Дата 23 квітня була вибрана, як день народження та день смерті Вільяма Шекспіра, англійського драматурга, актора і поета.

Іспанською мовою розмовляють півмільярда людей на планеті. Зокрема це мешканці Мексики, власне Іспанії та країн Латинської Америки. Цікавий факт, що найбільш іспаномовних людей проживають не в Іспанії, а в Мексиці- 120 мільйонів. В різних регіонах мова має деякі особливості, але в цілому однорідна і іспаномовні люди з різних куточків світу легко розуміють один одного, але це зовсім не схоже на англійську, що має безліч діалектів та  акцентів.
Дата святкування - 23 квітня встановлена ООН в день відзначення смерті Мігеля Сервантеса,  іспанського новеліста і поета. Перодовсім він отримав славу після написання роману «Дон Кіхот».

Мови «конкуренти», адже іспанська наздоганяє англійську за розповсюдженістю, бо в іспаномовних країнах прогресує народжуваність. Тож через декілька поколінь, можливо саме іспанська стане світовою мовою.