Популярные приколы

видео

хочу сюда!
 

Инна

31 год, овен, познакомится с парнем в возрасте 25-35 лет

Кличко пообіцяв "пов"язати" активістів «Правого сектору»


Лідер партії УДАР Віталій Кличко заявив, що всі учасники «Правого сектору» та інших радикальних організацій, які беруть участь в зіткненнях у центрі Києва, будуть ідентифіковані і притягнуті до юридичної відповідальності після перемоги опозиції і зміни влади в Україні.
Про це повідомляє прес -служба партії УДАР.
За повідомленням прес -служби, Кличко вважає, що «Правий сектор» та інші агресивно налаштовані радикали реалізовують продуману кампанію з дискредитації опозиційних політичних сил.
«Станом на сьогодні вже абсолютно очевидно, що радикальне крило протестів на чолі з «Правим сектором» працює виключно на дискредитацію опозиційних політиків. Я хочу пообіцяти цим бойовикам, що після нашої перемоги і зміни влади будуть сформовані нові правоохоронні органи, які жорстко візьмуться за радикальні групи. Всі члени воєнізованих бандитських формувань, які зараз воюють в центрі Києва, будуть притягнуті до кримінальної відповідальності. «Пощади провокаторам не буде» , - заявив Кличко.
Політик пояснив свою жорстку позицію по відношенню до радикально налаштованої молоді тим, що «Правий сектор», на його думку, усвідомлено реалізує зовнішні сценарії розвитку ситуації в Україні .
«Дії, заяви і ультиматуми «Правого сектору» не тільки дискредитують опозицію, але і створюють в Україні умови, які дозволяють іноземним лідерам, таким як Радослав Сікорський, на зовнішньополітичній арені закликати до усунення української політичної опозиції. Це міжнародні технології розхитування внутрішньої ситуації в Україні. Фактично, «Правий сектор» став п'ятою колоною нашої держави», - підсумував Кличко.
Як відомо, раніше міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський висловив підтримку «Правому сектору» і заявив, що ні влада, ні опозиція не впоралися з врегулюванням політичної кризи в Україні.


100%, 3 голоса

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
1

Комментарии

112.02.14, 07:20

Знову хєрня із смітника. Пояснюю -- сайт лівий, це очевидно. Посилання на ньому виводить на головну сторінку УДАРУ, а не на конкретнтну заяву. Це вже очевидні ознаки фейку. Питання -- на дідька таке поширювати?

  Гость: NeManul

  212.02.14, 18:12

  Як не дивно в нас слаба опозиція і сильний народ. Про владу і елехторат взагалі мовчу

   315.02.14, 13:11Ответ на 1 от я Бандерівець

   Знову хєрня із смітника. Пояснюю -- сайт лівий, це очевидно. Посилання на ньому виводить на головну сторінку УДАРУ, а не на конкретнтну заяву. Це вже очевидні ознаки фейку. Питання -- на дідька таке поширювати?Дякую, буду вважати.

    415.02.14, 13:12Ответ на 2 от Гость: NeManul

    Як не дивно в нас слаба опозиція і сильний народ. Про владу і елехторат взагалі мовчуОпозиція діє дуже складно, сама вже запуталась.

     Гость: NeManul

     515.02.14, 13:14Ответ на 4 от Левус

     Як не дивно в нас слаба опозиція і сильний народ. Про владу і елехторат взагалі мовчуОпозиція діє дуже складно, сама вже запуталась.Головний оппозицірнер приречений на поразку, то що казати