Беня зробив фальстарт, чим викрив кротів серед суддів.


Беня зробив фальстарт, чим викрив кротів серед суддів. НБУ оскаржить рішення щодо ПриватБанку.

Олег Леусенко

У Національному банку готують апеляційну скаргу на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва, яким визнано протиправною націоналізацію ПриватБанку. Про це повідомляє прес-служба НБУ.
"Національний банк України не погоджується та готується до подання апеляційної скарги на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва (від 18 квітня 2019 року — ред.), яким визнано протиправним та скасовано рішення про виведення неплатоспроможного ПАТ КБ "Приватбанк" з ринку за участю держави", - йдеться у повідомленні.

Рішення суду не набрало законної сили та буде оскаржене Національним банком.

“Ми продовжимо доводити законність дій та рішень регулятора в апеляційній інстанції. Вкотре звертаємо увагу, що породжена судовими рішеннями правова невизначеність підриває фінансову стабільність”, - повідомив начальник управління претензійно-позовної роботи юридичного департаменту Національного банку Віктор Григорчук.

Національний банк запропонує Раді з фінансової стабільності звернутись до Ради національної безпеки та оборони України, Кабінету міністрів України щодо подібних судових практик, які шкодять міжнародному іміджу України.

У НБУ підкреслюють, що рішення про визнання Приватбанку у грудні 2016 року неплатоспроможним та його подальше виведення з ринку за участю держави ґрунтувались на зменшенні розміру регулятивного капіталу банку до від’ємного значення. Нестача в капіталі Приватбанку була виявлена за результатами стрес-тестування і підтверджена результатами інспекційної перевірки та незалежною міжнародно визнаною аудиторською компанією. Оскільки колишні акціонери банку не виконали взяті на себе зобов’язання з фінансового оздоровлення банку, Національний банк визнав Приватбанк неплатоспроможним та звернувся до уряду з пропозицією набути права власності на акції банку.

Як повідомлялось, Окружний адміністративний суд міста Києва, розглянувши у судовому засіданні справу за позовом бізнесмена Ігоря Коломойського до НБУ, Кабінету міністрів, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, визнав незаконною націоналізацію Приватбанку. Розгляд даної справи тривав з червня 2017 року, її розмір перевищував 50 томів.
Процедура націоналізації ПАТ «КБ «Приватбанк» була визнана судом безпідставною та такою, що здійснена з численними порушенням діючого на той момент законодавства, наслідком чого стало неправомірне втручання держави у право акціонерів Банку, у тому числі позивача, мирно володіти належним їм майном, що є порушенням як вимог національного законодавства, в тому числі Конституції України, так і положень міжнародних стандартів у цій сфері.

Також, цього тижня Шостий апеляційний адміністративний суд відклав на 22 квітня розгляд апеляційної скарги Національного банку України на рішення Окружного адміністративного суду Києва про скасування розпорядження НБУ про проведення перевірки ПриватБанку у жовтні 2016 року.

9 квітня ЗМІ повідомили, що бізнесмен Ігор Коломойський і кіпрська компанія Triantal Investments LTD доповнили свій позов новими вимогами до України про повернення кожному з них пакету акцій «Приватбанку».

Сам Коломойський заявив, що йому не потрібен сам ПриватБанк, однак потрібні 2 млрд доларів компенсації за капітал, який там був під час націоналізації.Зе планує забрати землю у селян

  • 18.04.19, 12:12
  • зе

Олег Леусенко (Київ і Крим за ПП) @Leusenko_Oleg 10 ч.10 часов назад


Камради, хто має час! Ось би ці плакати роздрукувати мільйонним накладом і розпихати в поштові скриньки всім селянам, хто отримує гроші від паїв. За три доби багато у кого відкрилися б очі.


Смешной рассказ

  • 18.04.19, 08:48
  • зе

Я бы все это выразил таким диалогом - набросал вкратце.
- Здравствуйте, доктор. Я к вам. Мне срочно нужна операция.
- А почему ко мне? Я же не доктор.
- Я видел вашу рекламу в районной газете. Мне понравилось. Веселая такая.
- Так это же была реклама любительской постановки, где я играю доктора…
- Какая разница? Мне она очень понравилась. Креативно так, красочно, без официоза. Я бы сказал – жизненно. Я вам сразу поверил. А то все врачи в нашей больнице - мрачные гондоны. Только взятки берут, подонки. Главный хирург – вообще редкий барыга. А я на эту операцию 5 лет копил, не хочется всякому говну эти деньги отдавать.
- Ах, вот оно что!... Ну тогда конечно, больной, давайте лечить.
- Спасибо, доктор! Вы – чудо. Няшка. Давайте обсудим операцию. Вот моя медкарта, там указан диагноз, что вы о нем думаете?
- Ой, я вас умоляю, какой диагноз, кому он нужен? Все болезни нужно лечить смехом. Хотите, свежий анекдот про жопу расскажу? Или членом на рояле сыграю?
- О, да-да, вы можете даже не напрягаться, анекдота вполне достаточно для моей онкологии. Вот вам деньги, пусть эта мразь в хирургии повесится.


Цитата дня

  • 17.04.19, 17:27
  • зе

ЦИТАТА ДНЯ!
Дмитрий Разумков в ефірі 112:
"Господин Богдан – самодостаточная личность и сам за себя может ответить. Что касается Зеленского, то вам отвечу я..."


Вахтанг Кипиани:


Без п'яти хвилин "президент" вчергове вустами "сина проросійського батька" повідомив, що прес-конференції в останній день кампанії не буде.

Це перші в світі вибори, де журналісти, а через них і суспільство, не змогли отримати від вірогідного переможця відповіді на найважливіші питання життя держави. А чому? А тому, що всі газети, сайти й телеканали де-факто підіграли голограмі. Всі наввипередки транслювали думки нєкіх медійних персонажів - Разумкова, Данилюка, Лещенка, Абромавічуса.

Вони хто? З погляду відповідальності перед виборцем - ніхто. Їхні слова нічого не варті. Це якісь самозванці без формального статусу, які говорять, що хочуть і це не має жодного відношення до з'ясування позиції кандидата в президенти. Їхні слова - не новини, це просто приватні думки якихось чуваків.

Подивився передвиборчу соціологію, де більшість у наступному парламенті матиме союз "сватів" і ватників. З'їв шматок торту "П'яна вишня". Не помагає...Не допусти помилок 1918 року


Об'єднання патріотів «Захисти Україну!» закликають зупинити реванш Росії в особі Зеленського

 

oleg_leusenko

Юрій Шухевич, ОУН (б), Самооборона Майдану, "Вільні Люди", УНА-УНСО, ПРАВИЙ СЕКТОР, Дмитро Ярош, ОУН (м), КУН, Володимир В’ятрович, Молодіжний Націоналістичний Конгрес, "Автомайдан", Patriot Defence / Захист Патріотів, "Відсіч", Корпус Захисників Революції Гідності, Асоціація українських правників, Українська стратегічна ініціатива, Громадська ініціатива Звільни інформпростір від окупантів - #ВимкниРосійське, Асоціація учасників АТО, сімей загиблих (померлих) військовослужбовців, Центр зовнішньополітичних досліджень ОПАД, Антипутінський інформаційний фронт, Асоціація молодіжних громадських ініціатив та організацій, СУМ в Україні.
Представники об’єднаної Громадянської Ініціативи «Захисти Україну!» прийняли Звернення, в якому закликають не віддавати голос на виборах президента кандидату Володимиру Зеленському. Про це повідомив Голова Верховної Ради Андрій Парубій, який поширив їхнє Звернення.

"Вітаю патріотів-державників з об'єднанням в Громадську ініціативу "Захисти Україну". Мобілізуємось! Кожен голос за Україну! Долучайтесь! Переможемо!", - йдеться у дописі.
Автори Звернення, зокрема, звертають увагу на те, що "вперше за останніх 5 років Україні загрожує реванш Росії – за її ганьбу та поразки... Сьогодні ми ще можемо зупинити московський реванш через участь у голосуванні. Для цього потрібно просто прийти на свою виборчу дільницю і проголосувати проти ЗеРеваншу. Також переконати всіх, кого можна, прийти і проголосувати. Щоб завтра не довелося платити за все кров’ю і знову починати спочатку".

Звернення підписали, зокрема, народні депутати Юрій Шухевич, Дмитро Ярош, Микола Величкович, Андрій Левус, голова Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович, керівники УНА-УНСО, Правого сектору, Конгресу Українських Націоналістів та інших громадських об'єднань, відомі діячі.

Громадська ініціатива "Захисти Україну"

Ми не обираємо Зеленського – представники ініціативи «Захисти Україну!»

ЗВЕРНЕННЯ
об’єднаної Громадянської Ініціативи
«Захисти Україну!»

Вперше за останніх 5 років Україні загрожує реванш Росії – за її ганьбу та поразки. Це означає реванш сепаратистів, зрадників, україноненависників, екс-регіоналів та інших ворогів нашої держави.

Українців хочуть обдурити. Україну вже готують до здачі Путіну. Весело, під реготання «вати».

Тому патріоти, майданівці, активні представники українського суспільства – всі, кому не байдужа доля держави – об’єднуються для захисту України, головних національних та громадянських цінностей і здобутків. Ми вважаємо, що зараз найважливішим є:

Відсіч російській агресії та повернення окупованих територій Донбасу і Криму;
Інтеграція в ЄС та НАТО;
Зміцнення армії та сектору національної безпеки і оборони;
Захист українського інформаційного простору від російського вторгнення;
Підтримка та розвиток української мови;
Розбудова незалежної Православної церкви України;
Утвердження енергетичної незалежності;
Реальна економічна деокупація України.

Однак цього не відбудеться при Зеленському!

УКРАЇНЦІ не обирають того, хто готовий стати на коліна перед Путіним, кому аплодує Жириновський, ким захоплюється кримська прокурорша Поклонська, кого підтримує Порєчєнков і Зюганов, за кого виступає Губарєв і ЛНР-ДНР! УКРАЇНЦІ не обирають Зеленського!

Сьогодні ми ще можемо зупинити московський реванш через участь у голосуванні. Для цього потрібно просто прийти на свою виборчу дільницю і проголосувати проти ЗеРеваншу. Також переконати всіх, кого можна, прийти і проголосувати. Щоб завтра не довелося платити за все кров’ю і знову починати спочатку.

Не дозволимо обдурити українців!
21 квітня прийди і проголосуй!
Захисти Україну! Зупини Зеленського!

#СтопРеванш
#УКРАЇНА_ПОНАД_УСЕ
#УкраїнаПереможе

Звернення підписали:
Юрій Шухевич, народний депутат, син командувача Української повстанської армії Романа Шухевича
Стефан Романів, Голова Проводу Організації українських націоналістів (бандерівців)
Дмитро Ярош, народний депутат
Микола Величкович, народний депутат, Самооборона Майдану
Андрій Левус, народний депутат, Голова Проводу Вільні Люди;
Ігор Мазур, керівник УНА-УНСО
Андрій Тарасенко, ПРАВИЙ СЕКТОР
Богдан Червак, Голова Організації українських націоналістів (мельниківців)
Степан Брацюнь, голова Конгрес Українських Націоналістів;
Сергій Квіт, доктор наук, професор
Володимир В’ятрович, історик, учасник Революції Гідності

А також громадські об’єднання:
Молодіжний Націоналістичний Конгрес - МНК
ГО Автомайдан Тернопіль
Patriot Defence / Захист Патріотів
Babylon'13
Самооборона Майдану
Відсіч
Корпус Захисників Революції Гідності
Асоціація українських правників
УСІ - Українська стратегічна ініціатива
Громадська ініціатива Звільни інформпростір від окупантів - 
#ВимкниРосійське;
Асоціація учасників АТО, сімей загиблих (померлих) військовослужбовців
Центр зовнішньополітичних досліджень ОПАД імені Олександра Никонорова;
Антипутінський інформаційний фронт
Асоціація молодіжних громадських ініціатив та організацій
СУМ в Україні

P.S. В ці хвилини розпочалася загальноукраїнська акція, під час якої 150 мобільних груп їздять по всій Україні й закликають громадян не віддавати державу в руки маріонетки Кремля.

Долучайтеся!
ProtectingUkraine@gmail.com


В Dragon Capital обвинили Зеленского в попытке захвата Нацбанка

  • 16.04.19, 16:02
  • зе
В Dragon Capital обвинили Зеленского в попытке захвата Нацбанка

Команда Владимира Зеленского под прикрытием проведения аудита попытается взять под контроль Национальный банк Украины. Об этом заявил представитель инвестиционной компании Dragon Capital Сергей Фурса.

"В штабе одного из кандидатов заявили, что после выборов хотят провести аудит Нацбанка. И это очень тревожный звоночек. И аудит Нацбанка - это попытка реванша реформы банковского сектора. Потому что ключевой элемент этой реформы - независимый Центральный Банк. И аудит - это очевидная попытка уничтожить независимость НБУ. Общество обвиняет НБУ в падении гривны в 2014-2015 г.г. и очистке банковской системы. И этот негатив пытаются использовать, чтобы взять Нацбанк под контроль", - утверждает эксперт.

По мнению Фурсы, Зеленский - "мультяшный персонаж", управляемый людьми из старой элиты.

"…Украине предлагается имитация перемен, мультяшный персонаж, который живет только в Instagram и YouTube, и которого просто физически не встретишь в жизни... И только после выборов окажется, что вокруг него не новые лица, а часть старой элиты.  Министр МВД, беглый олигарх, которого ищет ФБР, еще парочка олигархов, которые уже услышали от кандидата, что все будет хорошо, бывшие регионалы, народные депутаты, уже готовые признаться, что "с детства за Зеленского". Это те же люди, что и окружение Порошенко, только вид сбоку. А некоторые - в принципе те же. Только в руках у них будет некомпетентный человек, позволяющий лепить из него, как из глины, все что угодно, и при этом не бояться последствий, ведь во всем обвинят именно его", - считают в Dragon Capital.

Сергей Фурса утверждает, что Зеленский - это "профанация перемен, актер, играющий то, что его просят играть". В то же время реальных перемен не будет. Некомпетентность Зеленского и жадность Коломойского приведут к кризису.

"Кто-то заберет у кого-то долю в каком-то потоке, но, конечно же, никто не сядет. И от перемены мест слагаемых пострадает обычное украинское общество, которое получит новый кризис и оплатит желания Коломойского , а с другой - никаких реальных изменений не произойдет", - заявил Фурса.

Напомним, спикер предвыборного штаба кандидата в президенты Украины Владимира Зеленского Дмитрий Разумков заявляет о необходимости проведения аудита Национального банка Украины, на основе которого могут быть приняты кадровые решения.
 

Дебаты Порошенко и Зеленского под вопросом


Дебаты Порошенко и Зеленского под вопросом: вмешалась «третья сила»

Дебаты между кандидатами в президенты Петром Порошенко и Владимиром Зеленским на стадионе «Олимпийский» под большим вопросом.

Как сообщается, в день, 19 апреля, когда запланированы дебаты между кандидатами, на НСК «Олимпийский» должна пройти книжная ярмарка.

Соответствующая информация была обнародована киевской международной книжной ярмаркой «Медвин: Книжный мир» в социальной сети Facebook.


Организаторы книжного мероприятия отметили, что им не поступало никаких заявок от руководства НСК «Олимпийский» о проведении других мероприятий, или об отмене ярмарки.

Представители мероприятия также отметили, что в этот день на «Олимпийском» должны состояться лишь «книжные » дебаты».

«Мы занимаемся своим делом и готовим нашу с Вами книжную встречу. Которая должна состояться 19-21 апреля на НСК «Олимпийский». Никаких официальных заявок на проведение других событий на НСК «Олимпийский» не поступало. Никаких отказов не поступало нам», — отметили организаторы ярмарки.

Ранее мы сообщали, сколько кандидатам в президенту Петру Порошенко и Владимиру Зеленскому придется потратить на проведение дебатов на «Олимпийском». Соответствующую информацию в комментарии журналистам озвучил председатель правления НОТУ Зураб Аласания.

По его словам, примерная стоимость проведения дебатов на НСК “Олимпийский” между Петром Порошенко и Владимиром Зеленским может колебаться в районе одного миллиона долларов.

“По предварительным данным на проведение дебатов придется потратить около миллиона долларов”, – заявил он в общении с журналистами.

В качестве сравнения председатель правления НСТУ назвал стоимость проведения концерта Святослава Вакарчука на НСК “Олимпийский”. Он отметил, что на концерт было выделено около $500 тысяч.

5 копеек: Пётр Алексеевич, а не послать бы Вам Владимира Александровича с его дебильными закидонами в пешее эротическое путешествие по всему алфавиту вдоль забора и до захода солнца?
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
9
предыдущая
следующая