Профиль

Kanivskyi

Kanivskyi

Украина, Черкассы

Рейтинг в разделе:

Последние статьи

Свежие фотографии

8 травня.

  • 08.05.19, 10:51
На написання цієї зімітки надихнули працівники що підготовляли участок дороги до ямкового ремонту і обсужденія на 112 каналі о людях що виїжджають за кордон на заробітки. Тепер подробней. Наблюдаючі як працюють працівники, підготавлюючі участок дороги до ямкового ремонту, прийшов до висновку, що вони працюють як сонні мухи. Працівники мали вигляд бідняків, худиє, виснажені, в сильно поношеному одязі. Участок дороги що нормальні працівники підготовили б за одну годину, вони підготовляли цілий день. Тепер о заробітчанах. Польща не просто набирає потрібне їй количество людей, вона пропускає через фільтр. Тоєсть. Отсіює лідерів, шарлотанів, шахраїв. Таких людей відправляють додому з подальшою забороною в'їзд на роботу до Польши. Їдемо далі. По яким критеріям у нас людей набирають на роботу. Візьмемо ці самі дорожньо-ремонтні служби. Можно бути не спіцеалістом, можно вообще не розбиратися в тому що робиш, головне щоб устраювала зарплатня. Все. І що ми маємо? На керуючих посадах клани які состоять із родственіков з хорошою зарплатнею, на нижньому ярусі робітники як соні мухи які от безвиходності працюють за мізерні гроші, і безліч зруйнованих дорог. (Складається враження, що це заздалегідь продумана тактика ремонту доріг, щоб їх не коли не відремонтувати і постійно ремонтірувати.)

6 травня.

  • 06.05.19, 06:51
Наблюдаючі за діями порохоботів, прийшов к висновку, що вони своїми діями нагадують уривок с фільму де присудствують зомбі. А іменно, де зомбі ідучі ударяється об стену, падає, подимається, і знову іде в тому самому напрямку на стену, знов ударяється і падає. І так продовжується безліч раз. Прошу не сміятися, а віднестись до таких людей з соболезнованіем. Тому що це є горе. Человеческое горе. Така картина наблюдається з 31 квітня, с того часу як почали оголошувати перші результати виборів. Аби в їх головах були хоть якісь зачатки разума, то вони зрозуміли би, що такими діями, вони шкодять тільки собі.

5 травня.

  • 05.05.19, 08:12
Правила. Зачем надо прідумивать правила? Зачем надо придумивать правила і самим же їх не притримуватись? Правила етікета. Правила дорожнього руху. Правила або обов'язки закриплені за посадовими місцями. Правила і обов'язки працівників, відповідних органів чі структур.

Розвиваючісь, людина удосконалювала свій образ чі то стиль життя. І щоб це удосконалення не перетворилося на хаос, люди придумували правила. І
в країнах де дотримувались і дотримуються правил які для себе ж і придумали і результат на ліцо. А в країнах де придумували для себе правила і не дотримувались, утворився хаос. І в таких країнах як наприклад як наша, куда не кинь, результати хаосу на ліцо. Предумуючі правила і самі ж іх недотримують, це як самі себе дурять.

Стосовно якості дорог. (С)

  • 01.05.19, 19:27
http://blog.i.ua/user/2092770/2285519/

7342 км дорог отремонтіровано за 5 років. 7342 ділемо на 5=1468, округляєм до полтори тисячі кілометрів в год. І того, маємо середній результат 1500км в год. Общяя протяжність доріг в Україні 86000 кл. С такою скоростью щоб отримонтіровать усі дороги нам понадобиться десь около 60 років. Тепер питання. Качество дорожнього покритя яке іспользують в нас в країні, на скільки років розраховано? Дороги це артерії організма. В теперішньому часі, на дорогах зарабативають ті хто їх ремонтірують, і ті хто ремонтірує і постачає запчастини для ушкоджень від поганих доріг.

27 квітня.

  • 27.04.19, 14:14
Санта Барбара по українськи.

Новості о політеке можно дивитися один раз місяц і нічого не пропустиш.

Порошенко з балкона обіцяє повернутися, нікуди ще не уйшовши.

Порохоботи своїми діями і лозунгамі нагадують комсомольцев.

До початку виборів. В Порошенко запитали, чи буде він балатіруватись на другий срок, він відповів, шо не буде брати участь в перегонах де не впевнений що виграє. Результат.

Зеленський ще не вступив в должность, а з нього вже спрашують. Після такого начінаєш сомніваться в людській адекватності і поніманіє простих логічних рішень.

Ключове слово ціеї замітка "санта барбора" она неумерла она продовжує жити.

25 квітня.

  • 25.04.19, 09:00
Чітаючі комінтарії замітки "Примирения пост", а также коментарії о бо мне, прийняв рішення написати цю замітку і зробити розясненія. Много людей живут в містах і ніколи їх не покидали. Поєздкі за кордон не враховуються. Так ось, таким людям неможливо уявити собі що відбувається в глубінках на окраїнах областей. Тож чітаючі ваші коменти, складається враження, що то у вас щось з головою. Чому лісники? Тому що вони постоянно зоні видимості. І не воружоним глазом видно, що вони займаються не тим за що їм платять зарплатню. Доказувати те, що вони торгують лісом як своєю собственостью, думаю безполезно. Щоб перевірити правдивість слов, треба комісія. Якщо все добре і позаконну то і боятися нема чого. Сказочнік хоче вивести на чісту воду, але напроч відкидає варіант з комісією. Чому так? Може все не так все добре як він розповідає. Може наша лісова галузь, теж потребує реформ. Де зажратих лісників з бензопилами замінять молоді люди які будуть слідкувати і охороняти ліс.

23 квітня.

  • 23.04.19, 00:09
Питання. Що треба знати президенту?

22 квітня. 2

  • 22.04.19, 16:29
Може президенту і його команді треба подумати про отдельний сайт от порохоботов. Де можно було би нормально по россуждать на разлічниє теми. А то тут порохоботи почті всю ленту загаділи.

22 квітня.

  • 22.04.19, 07:44
По міркуємо. На кого буде охотитись не опитний охотнік? На кого буде рибачіти неопитний рибак? Яку гору обере неопитний альпініст? На якій дорозі розпочне набиратися опита ученік по вожденію автомобілем?
Якщо смисл міркування зрозумілий то переходимо далі. На цьому сайті була замітка. Де була описана перевірка молодого лікаря. Привезли 3 поранених, в дуже тяжкому стані, в тяжкому стані і в не дуже тяжкому стані. І питання, з якого пораненого треба розпочинати? Мій варіант відповіді. З не дуже в тяжкому стані. Тому що вилікувавшись він допоможе вилікувати, якщо до того часу вони не в мруть, тих двох. І под ітожем. Щоб перемогти велікана-звіра-мутанта, треба набратися опита постіпенно, з низу в гору. Тим самим, військо буде поповнюватись, а опит збільшуватись. Міркуємо.

20 квітня.

  • 20.04.19, 21:24
Ми стали свідками, як люди самі себе опускають. Можливо це природа дала нам можливість понаблюдати персонально на власні очі як це відбувається в житі. Це о порохоботах. Вони опустилися до того що оскорбляють і воюють з девочкамі. Це стид, срам і позор. І це для них ще не предел. Цікаво, с ким вони ділі будуть воювати, з бабушкамі і з дітьми дошкільного возроста? Мені чомусь кажется, що випадок с порохоботами, треба сохранить в друкованом віде, і ізучати на уроках психології як негативний результат за допомогою якого людина саме себе опускає.