Профиль

Kanivskyi

Kanivskyi

Украина, Черкассы

Рейтинг в разделе:

Последние статьи

Свежие фотографии

К году свині.

  • 22.12.18, 17:01
"Посади свинью за стол вона й ноги на стол" або "чужий би не поліз" У нас в стране есть особлива риса в поведінці людей которая существено отлічает нас от европейцев. На приклад, візьмемо лісника. Були і єсть лічності, котрих назначали на должность лісника на определений участок, тут же начінають думати і розказувати ближнім - що це іх приватний участок і вони самі рішают, як поступать с деревьямі ростущемі на іх участке. Складиваеться впечетление що большинство лісников не знают в чом заключається суть їх роботи. Вони думають що їх поставили для того щоб вони торгували лісом в свое удовольствіе. "Чужий не полізе" Всі знають що 99% пограбувань скоюються або по наводке лічностямі які знали, або самими лічностями які знали. Вернемось к лісникам. Чужий в ліс не піде напиляти собі дров. Тільки с дозволу лісника або по панаводке самого лісника. І что же получаеться? Люди платять налог щоб було с чого платити лісникам зарплату. Лісники должни, охранять лес, подсажівать, прорізати. А что же о ні роблять в ітоге? Торгуют лісом, виручение деньги себе в карман. Не помню і незнаю жодного случая, де піймавши лісника на вирубке ліса, его оштрафували або хотяби притягнули до суду. Мінімум - грозили пальцем, максімум - увольнялі.

О вере.

  • 20.12.18, 00:15
Немного роздумів о вере. Могу сказать за себя, що розділяю людей на дві категорій, віруючі і невіруючі. Неважно во что вірить людина, в бога ілі в аллаха, будізм ілі в якесь божиство своего народа, важливо те! Що людина віруюча. Я вірю в Природу. Вірю в те, що один день потрачіний на користь окружающей среди, ідеться про збирання сміття, загрібаня, обрезка хащь, принесе у сто рас більше користі людині ніж 100 днів проведених в церкві за молитвами. Як що у вас есть домашня тварина, то ви знаєте що йм подобається як йх гладять, коли чухають за ушіма, жівот ілі спину. Так же само і природі подобається коли її гладять чухают і шкрябут. Что то похоже как в мультику "Пріручіть дракона". І так же само вона любить чістоту.

Дальше я вірю в то что душа бесмертна. Умірает тіло а душа відроджується в новому тілі. І дальнейшая жизнь души в новом теле залежить від чистоти душі. І мені не подобається що люди стільки грошей, стройматіріалов і времени тратят на кусок згнівшей ілі гнеющей плоті в земле. Еслі допустить... что вмерла людина була великим грешніком, то вона відродитися в родині алкашей, де буде спокутувати гріхи за скоєні злодіянія. В те время як її родственікі, на її могилі возводитимуть памятник і молитимуться в церкві, маленькій грешнік - буде стоять біля дороги с протянутой рукою і со злезамі на газах, проситиме милостиню. Або стане малолетнім вором. Тож я гадаю що треба слідкувати не тільки за чістотою тіла ай душі.

Дивує те! Що більшість людей в Україні чекає інвесторів, які прийдуть і інвестірують і все самі зроблять. Чому самім не бути інвесторами і самим не зробити той мір в якому ми живемо таким! Яким би ми хотіли его бачити!

Одін із способів.

  • 19.12.18, 16:39
Под сластить. Под мазать. Для чого це потрібно? І для кого такой человек (под слащіний под мазаний) вигідний? І може лі такой человек вигідний всем?

К вчерашнему.

  • 18.12.18, 08:42
Я так і незрозумів... у нас есть служби які контролірують вирубку лісу і лісніков, чі немає? Яещо немае... то що робить... де шукають відповідь на цей вопрос? Я так розумію цей вопрос потрібно задати Дональду Трампу.

О накіпевшом.

  • 17.12.18, 17:37
Люди добрі, такого як зарас відбуватіся у нас в країні не було за весь час її існуванням. Хто можливо і пам'ятає те время, коли піймав браконьєрів наприклад ... за риболовлею - штрафували по повній, пересчітувалі все, і рибу і ікру і сеті. Коли люди на опалення будинків випилювали чагарники, а в ліс і боялися ступіти з сокирою, того що на них там чекали штрафи. Зарас же все стало набагато простіше, Ліснику можна заплатити і пиляй будь-яке дерево на будь-якій ділянці лісу, або заплатити трохи більше і лісник сам привизе будь-яке дерево яке знаходітіся в наявності в лісі, під саму хату. Теж саме і з рибінспекциею, заплати і рибалити можно чим хочеш і де хочеш. У мене до вас Люди Добрі питання. Чи є у нас в країні служби в яких можна подзвонити і поцікавітіся, наприклад ... має право та чи інша людина: віпілювать в лісі або лесосмуге, рібаліті на озері або річці, або вивозити сміття в ліс або на околиці лісу? Такого розгулу браконьєрів наша країна ще назнала. І в мене ще одне запитання. Кому за цей розгул браконьєрів можно дякувати?

Про жінок.

  • 14.12.18, 18:28
Чи правда що українські жінки не вміють себе цінувати? Наприклад ... У Польщі Ви не побачите жінку працюючу на будівництві, або на будь-яких інших роботах де потрібна фізична праця. Що це може означати? Те що польські пани - знають собі ціну і і на відміну від українок - зовсім не дурні. І Польща з усіма своїми дорогами, будинками, парками і законами - це як рас заслуга цих самих жінок. Лох - це той хто дав себе розвести. У нашому випадку лохушки. Цікаво що з цього приводу могла б сказати Юля?

Стратегія.

  • 09.12.18, 16:37
В нас роздали листівки, в яких описана стратегія розвитку сіл (об'єднаної територіальної громади). З громадою і для громади 2019 - 2020.
І ось що мене заінтересувало.
Економіка, інвестицій, робота. Підготовити інвестиційні проекти відкриття, на вільних промислових зонах в селах, міні-пекарні, міні-заводу та відгодовельного комплексу.
І що ми маємо? Люди які мають гроші, повідкривають міні-заводи і для простих людей нічого не поміняется. Як по мне, то аби це робилось для громади, то виглядало це по другому. А як саме, попробую описати. Люди які проживають на території села, бажаючі, інвестірують в ці міні-заводи, і згодом отримують прибуток. Міні-заводи можуть бути різноманітні, пекарня, столярня, кераміка, м'ясних ізделій (тушонки, домашня ковбас, копчене) (якщо худобу не будуть ростить на хімікатах), кузня. На мою думку, якщо люди будуть заінтересовані не тільки робочіми місцями, то все це може заіграть новими фарбами.

В який бік?

  • 06.12.18, 15:17
В який бік ми рухаємося? Раніше, на вулицях були старости. Зарас депутати. Як вибирали старосту? За обрасцовому двору. Як вибирають зараз депутатів? Досить того що його помітили, що він займається вирубкою лісу. Вирубівает і розпродає народне добро. А то що він ні в своєму дворі ні де нибуть не посадив жожного дерива. Це нікого не волнуе. Те що в його дворі все валиться, а він! Зайнятий тільки вирубкою лісу. І ось з таких у нас вибирають в депутатів вулиць. Куди ми рухаємося? В який бік?

Кандидат.

  • 05.12.18, 13:05
23 грудня місцеві вибори. В даний момент актізувалісь кандидати на місцеві посади депутатів. Сам по собі напрашуеться питання - як розгледіти потаемну сушность кандидата? Дуже просто. Уявіть ... що кандидат - це молодий парубок, а народ - це молодиця. Спосіб номер 1 - це наобіщати з гору всякої всячини, таким способом можна обрабатівать дурненьких, працює без відмовно.
Спосіб номер 2 - це купити, заплатити 200 гр, пару рас на машині прокат і все, вона на все згодна. Таким способом обрабативаються, тих які належать до категорій повій.
Спосіб номер 3 - він внушае їй що він най кращий. Так роблять самохвали, обрабатуючі дурненьких.
Ось такими способами в даний час обрабатівають кандидати - виборців. Хотілося б почути вашу думку, про те, яким повинен бути справжній кандидат?

Цікава система.

  • 03.12.18, 20:01
У нас в країні свобода слова. Свобода слова для народу. Де кожен думка свою може вільно озвучить. В ефірі радіо нам правду кажуть. Нехай і не всю, а лише ту, що їм дозволяють. За непослух без ліцензій можуть залишить, або з роботи звільнити.
По телевізору так само, фільтрують. Ведучі не виноваті, в них теж є рідня, яку треба годувати. Їх можна зрозуміти. Чи не потрібна народу правда? Чи правильно то? Чи може у нас немає рідні яку треба годувати? Як думаєте громадо? З якого дива у нас в країні є теми на які накладено заборону?
Страницы:
1
6
7
8
9
10
11
12
13
предыдущая
следующая