хочу сюда!
 

Юлия

39 лет, рак, познакомится с парнем в возрасте 30-40 лет

Неповноцінним життям.

 • 23.02.20, 04:42
Недавно прочітав книжку "До встречи с тобой". В ней розказуеться о человеке прікованому до інвалідного кресла і сіделке. Цей человек що прикован до інвалідного крісла, в недавнім времені, жил повноцінним життям. Много путешествував, прістіжная робота, красавіца невеста. В інвалідное крісло попав із за того що його збив мотоцикліст. После огромного колічества операцій, він міг пошівіліть только одной рукой і то немножко. Все що він міг полноцено: це говорити. Оказавши в інвалідному креслі, він відштовхнув від себе всіх. Він не хотів щоб вони бачили як він страждає, він не хотів бачіти як із за нього страждають вони. Він не хотів щоб його бачіли таким. В ітоге, щоб прикратити страждання і свої і близьких, його усипляють з його ініциатіви.
А тепер поміркуємо... Що в цього колясочника общого с людиною яка потіряла роботу? Тим більше коли потірять роботу в наше время. В колясочника були деньги і в них він не нуждався, він нуждався в повноцінному житті. Так ось, для работающей людини, потеря работи, це перестати жити повноцінним життям. Те, хто ніколи не оказувався в такій сітуациі, цього не зрозуміють, бездельнікам також цього не зрозуміти. Бездельнік це каліка с рождения. Оказавшісь в такій ситуації, коли не можеш жити повноцінним життям, не маеш можливості обеспечувати близьких, почінаеш всіх відштовхувати від себе. В ітоге або спиваються або одіночество, і третій варіант.

Мне както повезло, одна девушка в любілась в меня во второй раз, после небольшого раставанія. Як це відбулося. Було літо, роботи було норм, і вона пріобретает квартиру і домовляються зі мною щоб я зробив їй ремонт. І в процесі поки я робив ремонт, вона навідувалась, і я замітив в її погляді ізмененія. Вона бачіла мене таким яким я є на самом деле. Після того як я закінчів ремонт, ми пожили разом, ну не довго, прийшла зіма, роботи почті не стало і вона побачила мене такого, із за якого ми ростались ще перший раз. І ми знову ростались. Ось така історія.
1

Последние статьи

Комментарии

123.02.20, 05:26

или русским или россiйскою

  223.02.20, 05:45

  А я тебе говорил.. В лесники иди.. Дрова продавал бы.. и был бы при деньгах.. и с подругой.. А так.. конечно.. кому ты нах всрался?.. Ну если ты конечно не ебарь профессионал.. Был бы профи.. работа всегда была бы..

   323.02.20, 07:16

   Грустна

    423.02.20, 07:16Ответ на 2 от Хармс

    А я тебе говорил.. В лесники иди.. Дрова продавал бы.. и был бы при деньгах.. и с подругой.. А так.. конечно.. кому ты нах всрался?.. Ну если ты конечно не ебарь профессионал.. Был бы профи.. работа всегда была бы..От ты злюка-бабер