Популярные приколы

картинки

видео

хочу сюда!
 

Lisenok

33 года, козерог, познакомится с парнем в возрасте 32-35 лет

Kanivskyi

предыдущая
следующая

11 липня. до дня шоколада.

 • 11.07.19, 17:24
До праздника дня незалежності. Чі то є той праздник, на якому тягають техніку яка була зроблена за совецких часів? Чі то є той празник, де повині маршерувати солдати на параді в країні в якій на данний час їде війна? Що значіть день незалежнлсті? Може є смисл зробити виставку достіженій чі відкритій що були розроблені за час незалежності. Є чім похвалитися? На мою думку немає. У нас є тільки стадо жирних чіновників з їх усадьбами, дорогими машинами і космічними зарплатами. Далі. Прикро коли нас ділять. От наприклад. Солдати думають що поки вони грудью захищали Україну от ворогів, всі остальні тут жиріли і грошима кармани набивали. Вони чомусь не враховують те, що 90% прийшовших з ато алкоголіки, не тому що пють щоб забути прошлоє, а тому що за время перебуванія в ато, тим і занімалися що там бухали. Так і хочеться запитати: от кого ви в пяном віде захищали? Прикро те, що поки одні бухали і околачували яйцями грущі, другі работали за мізерні зарплати, їхали за кордон щоб хоть десь заработать, батрачіли там, людям якім держава і копійки не дала. Давайте по правді. Половина тих що була в ато, були чісто формально, і даже жодного разу і не стриляли даже с рогатки. Чісто щоб землю получіти, або які там ще привелегії у атовців. Тож отакого я мненія і про празник, і про день незалежності і про атовців воїнах алкашах і для галочки.
1

Последние статьи

Комментарии

111.07.19, 18:54

То що ж ти саме не пішло туди "чісто формально", якщо їм там так легко було?

  211.07.19, 19:01Ответ на 1 от Міс Марпл

  То що ж ти саме не пішло туди "чісто формально", якщо їм там так легко було?На те є багато причин. Родився в Росії. Дальші не зрозуміло було чого одні тіпа воюют, другіє тупо жирують. І вся ця брихня за остані 5 років.

   312.07.19, 02:41Ответ на 2 от Kanivskyi

   То що ж ти саме не пішло туди "чісто формально", якщо їм там так легко було?На те є багато причин. Родився в Росії. Дальші не зрозуміло було чого одні тіпа воюют, другіє тупо жирують. І вся ця брихня за остані 5 років.Їхав би "на родіну", там немає брехні, сама лише правда.