хочу сюда!
 

Ксения

37 лет, рыбы, познакомится с парнем в возрасте 38-45 лет

Хутір.

 • 17.03.19, 17:01
http://photo.i.ua/user/10773010/525006/?p=0&r=2311266
Фотографії викласти не можу, тож при бажані проходить по силке.
Цей хутір росположиний плюс мінус центр України, на окраїні лісничества.
Хутір облаштований вертольотною площадкою. Будинки збудовані в українському стилі, але по современним технологіям. Так мабуть має виглядати українське село, з огляду за думки архітектора. На території є овци, фазани або індики. На фото є овци. Потім на фото є огорожа, то огорожена частина лісу і там тримають, косуль, і диких кабанів. Косуль бачів стадо голів 35 - 50. Але с фотографувати не встиг. Маємо хутір, с вертальотною площадкою, із жівностью яку вигодовують на природних кормах, водойом де можно порибачіти а потім і скуштувати улов, а также обгороджену частину лісу де можно поохотитись. І це все мабуть зроблено для отдиха перевтомлених роботою чиновників. Ми вам курицю вигодовану на трупах здохших курей і на хімікатак, а собі хутір. Забута о народі.

Потім там є фото на якому видано багато повалених дерев. Отак в нас виглядають більшість лісів. Повалене дерево або згніє або його продадуть на дрова лісники, а виручені от продажі кошти покладуть собі до кишень. А могло б бути все як в цивілізованому світі. Лісник - лісничіть за що отримує платню. Офіс лісничіства отримує закази на дрова, по інтернету чі по телефону, отримує готівку, бригада лісорубів займається розчісткой, заголовком і доставкою деревини чі дров, і всі перебувають на зарплатні. Виручені кошти осідають в бюджет.

На фото ще видно територія яку пару років назад повністю розчістили от дерев і зараз ця територія заростає чагарниками, а лісник тим часом кошти на дровах подима.

Ну і на останок, є на фотографіях три авто, то в вихідний день лісники працюють. Мабуть не встигають в робочі дні норму виполніть, тож приходиться ім ще й вихідний працювати. В часов 10.00 обїзжали ліс мабуть с района лісники, тому що буквально з годину як ті поїхали, месні лісники виїхали до праці. Пощітаєм. 3 бригади, по три машина кожна, це 9 машин умножить на 5 тис, коштує одна машина дров, і того 45 тис гр.
4

Последние статьи

Комментарии

117.03.19, 17:35

Тсю.. блин.. Копейки..
Коля.. тебя што в лесники не взяли?..

  217.03.19, 17:40Ответ на 1 от Хармс

  Тсю.. блин.. Копейки..
  Коля.. тебя што в лесники не взяли?..
  Скільки в нас лісників? Або так. Скільки українці в год витрачають на дрова? Сума буде не копеєшной.

   317.03.19, 17:45Ответ на 2 от Kanivskyi

   Тсю.. блин.. Копейки..
   Коля.. тебя што в лесники не взяли?..
   Скільки в нас лісників? Або так. Скільки українці в год витрачають на дрова? Сума буде не копеєшной.
   Такое ощущение что ты в тайге живешь.. У нас в Киевской и Черниговской области.. леса вообще никто не расчищает.. Дрова прямо под ногами .. и ни кто не берет.. Да и лесников если увидишь так только в лесничестве..типа вашего хуторка..

    417.03.19, 17:53

    Ля ля тополя. Я теж так думав, поки не углубився на стільки що можно з блиска розглядати ситуацію. Ти цю ситуацію розглядаєш мабуть з автомобіля який який їде автострадою.

     517.03.19, 18:01Ответ на 3 от Хармс

     Ти дивишся на ситуацію як покупець в магазині, а потрібно роздивитись як ревізор.

      617.03.19, 18:07Ответ на 5 от Kanivskyi

      Грибы собираю.. Сушняка валом.. и никто не берет.. Совсем люди зажрались.. Газ им провели..

       717.03.19, 18:16Ответ на 6 от Хармс

       Грибы собираю.. Сушняка валом.. и никто не берет.. Совсем люди зажрались.. Газ им провели..В нас поначалу, всю де можно акацію лісники випилювали і продавали, почались тьорки, далі де мають можливість там і ріжуть. А чагарники і де росте деревена яка не дуже годиться на дрова розростаються. Тоже как би балувані. Ну смисл замітка в том, що кошти йдуть в обход бюджета. Це неправильно.

        817.03.19, 18:19Ответ на 6 от Хармс

        Грибы собираю.. Сушняка валом.. и никто не берет.. Совсем люди зажрались.. Газ им провели..І люди наберуть дерево ще може по тій причині, що лісники набігут і штрафами обложат.

         917.03.19, 18:23Ответ на 8 от Kanivskyi

         Грибы собираю.. Сушняка валом.. и никто не берет.. Совсем люди зажрались.. Газ им провели..І люди наберуть дерево ще може по тій причині, що лісники набігут і штрафами обложат.Да не.. Имея газ.. никто не хочет с дровами заморачиваться.. Лучше будут возмущаться что цены на газ подняли.. чем идти в лес и хоть немного его расчистить.. А лесника я в последний раз видел.. лет десять назад... Ему тоже тот лес по барабану..

          1017.03.19, 18:31Ответ на 9 от Хармс

          Грибы собираю.. Сушняка валом.. и никто не берет.. Совсем люди зажрались.. Газ им провели..І люди наберуть дерево ще може по тій причині, що лісники набігут і штрафами обложат.Да не.. Имея газ.. никто не хочет с дровами заморачиваться.. Лучше будут возмущаться что цены на газ подняли.. чем идти в лес и хоть немного его расчистить.. А лесника я в последний раз видел.. лет десять назад... Ему тоже тот лес по барабану..Не вірю. В Дніпре, город как би современний і не бедний, ну і там чуть не кожном столпе на окраїнах висять обявленія "продам дрова, метрові, цурки,рубані". А ти тут росказуєшь байки, що в київській і черніговской обл дровамі не топят.

           Страницы:
           1
           2
           4
           предыдущая
           следующая