хочу сюда!
 

Татьяна

53 года, телец, познакомится с парнем в возрасте 50-53 лет

Майстер-клас з лікувальної гімнастики

 • 28.10.18, 21:40

                            План проведення

 

 1. Вправи для спини:

  1. Плечового поясу. (При тривалому сидінні на одному місці, важкості в плечах, напруженості, тривалій ходьбі…);

  2. Шиї та грудному відділі хребта (біль, сколіоз, кіфоз, формування осанки);

  3. Поперекового відділу. (Біль в поясниці, поперекові грижі, формування осанки і фігури);

 2. Вправи для покращення мислення;

 3. Вправи для зняття стресу і втоми;

 4. Вправи для тазових суглобів (біль в суглобах, неправильна стійка…)

 

                 Фізичні вправи в оздоровчих цілях використовувалися впродовж багатьох тисячоліть. Найбільш ранні рукописи, в яких мовиться про лікувальну дію рухів, масажу, знайдені в Китаї. Вони відносяться до 2000—3000 рр. до.н. э. З них ми дізнаємося про те, що в Стародавньому Китаї були лікарські-гімнастичні школи, де не тільки навчали лікувальній гімнастиці і масажу, але і застосовували їх у процесі лікування хворих. Дихальні вправи, пасивні рухи, вправи з опором використовувалися при хворобах органів дихання і кровообігу, хірургічних захворюваннях (вивихах, переломах, викривленнях хребетного стовпа). Про ранній розвиток лікувальної гімнастики свідчать і знахідки в Індії.

             У Древній Греції лікувальну гімнастику пропагували лікувальну гімнастику філософи Платон і Арістотель. Основоположник клінічної медицини Гіппократ (бл. 460 — бл. 377 рр. до н. е.) велику роль у лікуванні хвороб відводив дієті і лікувальній гімнастиці. Причому він вважав, що лікувальна гімнастика повинна носити суворо індивідуальний характер. У своїх книгах Гіппократ детально описував застосування лікувальної гімнастики при хворобах легенів, серця, обміну речовин і в хірургії.

Проблеми з хребтом у сучасному світі є практично у кожного з нас, адже багато хто з нас постійно сутуляться і навіть не помічають цього. Щоб мати ідеально рівну спину, важливо постійно відчувати свою фігуру і намагатися правильно напружувати деякі ділянки тіла. Саме тому потрібно регулярно виконувати спеціальні вправи, щоб підтримувати свою форму.

Переваги лікувальної гімнастики в профілактиці та лікуванні різноманітних захворювань хребта і суглобів неоціненні: регулярне виконання фізичних вправ, що лежать в основі лікувальної гімнастики, дозволяє вирішити відразу кілька завдань — купірувати больові відчуття, характерні для захворювань хребта, відновити рухливість суглобів, попередити поглиблення прогресуючого захворювання хребта. Лікувальна гімнастика дозволяє зміцнити м’язи, службовці природним «корсетом» хребта, нормалізувати кровообіг і відтік лімфи, поліпшити поставу. Вправи лікувальної гімнастики показані при остеохондрозі, міжхребетної грижі та інших ураженнях опорно-рухового апарату. Лікувальна гімнастика корисна для людей будь-якого віку — і для дорослих, і для дітей навіть в самому ранньому віці.

PT . Ідея створення лікувальної гімнастики Баланс Волкінг PT виникла як необхідність для реабілітації людей після травм різного характеру і постійно вдосконалювалася, ставши не просто реабілітаційною програмою, але поширилася на інші напрямки, зокрема, на корекцію постави, фігури, реабілітацію після травм та захворювань опорно-рухового аппарату, покращення розумової та мозкової діяльності, схуднення та формування фігури, зменшення целюліту та ожиріння, зміцнення імунітету та боротьба з вірусними захворюваннями, зняття стрессу та покращення роботи серцево-судинної системи.

    Всі вправи виконуються в 4 режимах – стоячи на місці і присідаючи або нахиляючись, під час ходьби на місці, лежачи або сидячи.

При всіх вправах в режимах Баланс і Хотьба погляд спрямований вгору і вперед під кутом 150-200. Настрій позитивний.

Під час виконання вправ потрібно рахувати вголос від 1 до 10.

Спина завжди має бути випрямлена, за винятком тих вправ, коли потрібно нахилятися.

 

Для прикладу розглянемо декілька таких комплексів.

З вихідного положення лежачи на спині:

  Підйом тазу з одночасним прогином грудного відділу хребта (три-чотири підходи)

  Підйом зігнутої в коліні ноги до живота з наступним випрямленням (три-п’ять підходів, обов’язково робити видих на підйомі і вдих — опускаючи ногу назад у вихідне положення)

  Підйом однієї руки вгору з одночасним витягуванням іншої руки в сторону (піднімати руки необхідно на вдиху, а опускаючи руки, робити видих)

З вихідного положення лежачи на животі:

  Підйом тулуба з одночасним прогином грудного відділу хребта (три-чотири підходи)

  Підйом ніг з одночасним приподниманием тулуба (опора на руки, три-чотири підходи)

З вихідного положення стоячи на четвереньках:

  Одночасне витягування лівої руки і правої ноги (чотири-шість підходів, потім зміна руки і ноги)

  Віджимання: згинання рук у ліктях до зіткнення грудей з твердою поверхнею (три-чотири підходи)

 

0

Комментарии