Профіль

your_trice

your_trice

Швейцарія, Дітвіль

Рейтинг в розділі:

Останні статті

невідомий надихає.

  • 29.03.11, 21:42
Не зачепи сталевою рукою Очей її шліфований кришталик. Її душа народжена крихкою, вона не світиться, а ти ще той ліхтарик. Її легка вуаль на набосхилі Переливалась, наче акварелі. Впирайся серцем і довірся силі, щоб доторкнутись до її німої стелі. Відчуй її наосліп просто неба, вплети у коси ніжність і красу. мабуть тоді плекатимеш у серці любові теплої безсмертну висоту.

новини мого дня

  • 17.03.11, 16:05
це так на мене схоже. закохатись у знайомого незнайомця, бо потрібна нова музика. ох. ця весна.змила дощем увесь біль.і я закохалась. бо потрібна нова музика!

ОТН

  • 16.03.11, 21:50
захопилась одним серіалом, ну так, захопилась. ще колись раніше дивилась пару серій, тепер взялась за всі сезони. нічого особливого. але там такі висловиии.... Самотність - одна з найважливіших частин нашого життя. Ми розуміємо хто ми лише тоді, коли самотні. все найкраще в цьому житті дістається нам бесплатно. коли навкруги стільки самотніх людей, було б вкрай егоїстично бути самотнім наодинці. іноді правда - це все що у нас є. немає нічого гіршого, ніж збитись з шляху. збитись зі...

Читати далі...

=??

  • 11.03.11, 20:42
Безболісне відчуття присутностіТвоєї, моєї, їхньої.Добавимо трохи гучності Твоєї, моєї? Іншої. Зав’язуй вже з тою травою. Травою пропахли колготки. Не встигнемо ями зарити Й сплатити життєві відсотки. Безболісне відчуття присутності Часами доводить до сказу. На вулицях сірого міста Залежність приходить відразу.

як дура)

  • 06.03.11, 22:00
А я , як дура, в сонцезахисних окулярах. Боюсь одного дня зустріти тебе на вулицях нового для мене міста, знаючи, що ти десь поруч, в радіусі кількох кілометрів від мене, а можливо навіть кількох метрів. Останнім часом я гублюсь в тих маленьких вуличках, ніби навмисне блукаю по вокзалу, знаючи, що ти теж десь тут, їдеш додому. Навмисне шукаю подруг з того ж міста, що ти, щоб одного разу приїхати туди, і знайти тебе. Подумаєш, маніячка ? напевне. Хочеться купити білети на одну з ігор...

Читати далі...

без назви

  • 06.03.11, 18:38
Ти запитай, чому така холоднаНаша осінь. Все так не просто, все сьогодні Так не просто. у когось смуток, в когось радість і так звично що в нас лиш біль холодний на обличчі. Чому така холодна осінь Вже сьогодні? Чому вже сніг, мороз, і дні Холодні? Все так не просто. Знаєш, як усе Не просто. Чомусь завжди така холодна Наша осінь.

ее?

  • 05.02.11, 23:26
ви думаєте про щастя, як про якусь конкретну ціль?

Ян Твардовський

  • 16.12.10, 23:54
Полюбити Полюбити людину, щоб стати самотнім бути із найближчим аби стати далі... нічого так треба, бо така дорога. Насправді - це щастя, відкриються очі. Людської любові зупинка убога, любити людину, щоб прийти до Бога.

хх)

  • 10.12.10, 19:04
До зустрічі за кільканадцять років.за тисячі он-лайнів, і мільйони слівза сотні подихів, що в час тривоги писали ще десятки не простих віршІв. До зустрічі за кільканадцять стуків, Що руйнували голови обох дурних. І за багато легкості, що в час тривоги Писала ще десятки віршів не простих. До зустрічі за кільканадцять музик, Так кардинально різних і таких складних. До зустрічі, мій незабутній друже. Спасибі за десятки віршів не простих.

.......

  • 21.11.10, 19:21
я відчуваю себе незахищеною(