хочу сюда!
 

Лида

47 лет, водолей, познакомится с парнем в возрасте 45-57 лет

Radziuk-7

предыдущая
следующая

Заборонити сурогатне материнство в україні!

ДІТИ НЕ Є І НЕ МОЖУТЬ БУТИ ТОВАРОМ, ЯКИЙ ПРОДАЮТЬ ЧИ КУПУЮТЬ!

На жаль, наша держава є світовим центром сурогатного материнства, тоді як увесь цивілізований світ засуджує це явище, як морально недопустиме, як сучасну форму рабства.

Європейський Парламент однозначно засудив практику сурогатного материнства, не розрізняючи його «альтруїстичного» та «комерційного» аспектів. 5 квітня 2011 р. Європейський Парламент прийняв резолюцію, в якій просить «держави-члени визнати серйозну проблему сурогатства, яка являє собою експлуатацію жіночого організму та її репродуктивних органів.

Ми і весь світ стали свідками відеозапису, як новонароджені діти лежать в сучасних інкубаторах, позбавлені материнського дотику, батьківської любові і тепла, натомість розглядаються, як придбаний продукт, за яким не з’явився покупець. Організатори такого бізнесу продемонструвала Світу зневагу людської особистості, її гідності.

Таке ганебне явище, коли діти трактуються, як товар, який можна замовити, купити та продати, дозволяє чинне українське законодавство, завдяки узаконеному сурогатному материнству.

Україна стала центром того, чого боїться увесь цивілізований світ, але дехто вважає це досягнення репродуктивної медицини.

Безпліддя не лікується сурогатним материнство. Проблема безпліддя не вирішується, а оминається, морально недопустимим способом. Це ж стосується й т.зв. альтруїстичного сурогатного материнства, яке не може мати іншої моральної оцінки, бо навіть якщо намір сурогатної матері є добрим, то недобрими є засоби та сам предмет. Жодні обставини та наслідки не можуть виправдати практику сурогатного материнства.

Практика сурогатного материнства порушує міжнародне та європейське законодавство, зокрема Хартію основоположних прав Європейського Союзу ст. 1 і 3, (2000 р.), Конвенцію про права дитини ст. 7 і 3 (1989 р.), та Протокол щодо торгівлі дітьми ст. 2 (2000), Конвенція щодо ліквідації всіх форм дискримінації жінок ст. 6 (1979), Про усиновлення дітей ст. 4с (3) (1967 та 1993), Про торгівлю людьми ст. 4; (2005), Права людини та біомедицина ст. 21 (1997).

А ТОМУ ЧИННЕ ЗАКОНОДАВСТВО УКРАЇНИ ПОТРЕБУЄ РАДИКАЛЬНИХ ЗМІН У ЦІЙ СФЕРІ, А САМЕ МАЄ БУТИ ЗАБОРОНЕНИЙ БУДЬ-ЯКИЙ ВИД СУРОГАТНОГО МАТЕРИНСТВА!

Тому, зважаючи на вище викладене, просимо Вас, як президента України, невідкладно подати до Верховної Ради України законопроект про внесення змін в чинне законодавство України щодо ЗАБОРОНИ СУРОГАТНОГО МАТЕРИНСТВА В УКРАЇНІ!
1

Комментарии

131.05.20, 18:50

мУЖИКИ, а выдали женщинам по другому такие деньги заработать?

  231.05.20, 18:52

  вася ти мать

   331.05.20, 19:00

   Слово Україна пишеться з великої літери!!!

    431.05.20, 19:03

    Правильно , пусть запретят , достаточно детских домов .
    Иди , бери , воспитывай .

     531.05.20, 19:07Ответ на 4 от Ганимед

     Правильно , пусть запретят , достаточно детских домов .
     Иди , бери , воспитывай .
     почему они должны воспитывать чужих детей, если суррогатное материнство позволяет родит свое родное, которое будет похоже на маму и папу, которое будет продолжением рода?

      631.05.20, 19:08Ответ на 4 от Ганимед

      не от хорошей жизни идут туда быть суррогатными

       731.05.20, 19:22Ответ на 6 от Кат*Ери*На

       Шкуры кончаные которые не хотят работать,а ищуть легкий вид заработка денег

        831.05.20, 19:29Ответ на 7 от Radziuk-7

        Шкуры кончаные которые не хотят работать,а ищуть легкий вид заработка денегЛёгкий вид заработка? Ты вынашивал ребёнка и рожал?
        И если они шкуры, то какое вам, маймуно веришвилло, до них дело?

         931.05.20, 19:34Ответ на 7 от Radziuk-7

         Шкуры кончаные которые не хотят работать,а ищуть легкий вид заработка денегхотят, еще как хотят, а зарплаты такие, что от получки до получки не протянуть, не все могут работать Тимошенкой или Луценкой и т.д., а в глубинках стонут от того, как выжить и чем детей прокормить, работают как проклятые с утра до ночи. Мужланы, которые пришли с работы и на диванчик, что вы знаете о женском труде, а особенно в деревнях. Даже и не отвечай, а то готова тебя придушить!

          1031.05.20, 20:29Ответ на 7 от Radziuk-7

          Шкуры кончаные которые не хотят работать,а ищуть легкий вид заработка денегЧего ты, рэпэтуешь?
          Мало ли , какие у человек были жизненные обстоятельства .

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая