хочу сюда!
 

Marina

39 лет, рак, познакомится с парнем в возрасте 38-50 лет

Україна досі не використала 8 мільярдів євро допомоги

Україна досі не використала 8 мільярдів євро допомоги, надані Європейським Союзом на підтримку реформ. Тому перш ніж просити нові гроші, слід розібратись із уже отриманими. Про це заявив глава представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі.

«Ми порахували, що зараз не використано 8 млрд євро, які були надані ЄС… Перш ніж просити додаткових грошей, витратьте спочатку ті, які доступні», – зазначив представник Євросоюзу на конференції EU: Future Simple or Future Indefinite, організованій Європейською бізнес-асоціацією, передають Українські Новини.

Головною причиною ситуації, на думку Мінгареллі, стала відсутність якісної інституціональної спроможності. Щоб процес прискорився, слід чинити тиск на місцеві органи влади, вважає він.

«ЄС виділяє значні суми Україні на підтримку реформ, однак ці гроші не завжди використовуються якомога краще. Потрібно розуміти той факт, що велика частина цих коштів, які виділяються, взагалі не використовується з цілої низки причин», – додав Мінгареллі.

Раніше глава представництва ЄС Х’юг Мінгареллі заявив, що жахливий імідж України відштовхує європейські держави від повноцінної підтримки. Він також повідомив, що Європейський Союз запропонував комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності допомогу для підготовки нового закону про незаконне збагачення. Посол висловив сподівання, що через скасування антикорупційного закону співпраця з ЄС за лінією макрофінансової допомоги не постраждає.

Окрім того, Євросоюз допоміг Україні відкрити Офіс розвитку малого і середнього бізнесу.

3

Комментарии

118.05.19, 11:56

от же ж проблема, нема куди гроші діти роздати бідним депутатам і все, узаконити, що зарплата вчителя і лікаря 10 тис. гривень, а чиновника 1000000 грн., мільйон жалкіх дєнєх, тобто в 100 раз більше... а потім на цю зарплату накупити харчів і заставити все за раз зжерти!

    218.05.19, 12:02

    просто не успели все разворовать

      318.05.19, 12:27

      это у вас там не выкорыстала, у нас чинуши уже давно всё распилили и распылили