хочу сюда!
 

Наталья

37 лет, весы, познакомится с парнем в возрасте 34-40 лет

Подяка виборцям від Михайла Ваврина

  • 11.02.10, 14:07

Шановні краяни!

Висловлюємо Вам щиру подяку за те, що 7 лютого 2010 року Ви прийшли на виборчі дільниці і віддали свої голоси за кандидата па пост Президента України Юлію Тимошенко! У складний для країни час Ви не піддались на провокації, не відсиджувались вдома, а проголосували за ідеали Майдану, за справедливість та добро, за принциповість і людську гідність.

У містах Дрогобичі та Стебнику Прем'єр-міністра України, яка сповідує принципи демократичної, суверенної, незалежної і правової держави з європейськими стандартами життя громадян, єдиної української державної мови, економічної і насамперед енергетичної незалежності, підтримали 43432 (85%) виборці. Однак цього виявилося замало, оскільки в східних областях, зокрема Донецькій, Луганській та Криму результати голосування в значній мірі були сфальсифіковані.

Незважаючи на те, хто в кінцевому результаті стане Президентом України, будемо ми при владі чи в опозиції, хочемо запевнити Вас, що наша політична сила - «Блок Юлії Тимошенко» і надалі буде відстоювати ті ідеали та цінності, за які Ви прийшли і проголосували на виборчих дільницях. Повірте, що те, про іцо проголошувала на зустрічах з Вами Юлія Тимошенко, що покладено у її передвиборчу програму, як кандидата на пост Президента України, ми будемо втілювати в життя! Наша політична сила та її Лідер дотримають своїх обіцянок.

Щиро дякуємо, дорогі краяни, за Вашу підтримку, за громадянську позицію та громадську активність. Бажаємо всім міцного здоров'я, родинного тепла, добробуту і благополуччя в сім'ях, віри, що Україна стане шанованою в усьому світі, а наші діти з гордістю називатимуть себе Українцями.

Депутат Львівської обласної ради,

голова Дрогобицької міської

партійної організації ВО «Батьківщина»,

керівник Дрогобицького

міського виборчого штабу                                                         М.Ваврин

1

Комментарии