хочу сюда!
 

Алиса

39 лет, дева, познакомится с парнем в возрасте 32-52 лет

Дрогобицькі діти - лауреати міжнародного конкурсу

Два дипломи лауреатів конкурсу на міжнародному конкурсі «Чарівний бісер-2010», які проводили у Києві журнали «Модный» та «Модное рукоделие» стали заслуженою нагородою для Христинки та Петруся Штуків і разом із тим поповнили скарбничку Дрогобицького Будинку дитячої та юнацької творчості. Дрогобицьких дітей відзначили за підтримку і розвиток українських національних традицій та відродження національних орнаментів бісероплетіння.

Крім дипломів, діти та їхній керівник Галина Дощак привезли зі столиці гарні враження. Адже вони потрапили до дивовижного світу, про який навіть сучасні журнали з яскравими фотографіями можуть дати тільки приблизну інформацію.

Зі слів Галини Дощак, конкурс проходив у міжнародному виставковому центрі, де можна було повчитися новим технікам, відвідавши заняття «Майстер-клас» з виготовлення намистинок, з використання техніки «батик». Діти відвідували показ сучасних моделей одягу з використанням різноманітних декоративних технік. Навіть скуштували суп із фрикадельками, приготовлений у мікрохвильовій.

«Безліч витончених прикрас, приваблива флористика, елементи оздоблення інтер’єру нагадували казку, - каже Галина Дощак. - Неначе хтось віднайшов дивовижну скриню з коштовностями і розклав їх для загального споглядання. Але ж ні, усе це зроблено власноруч людьми, які приїхали на конкурс».

2

Комментарии

19.02.10, 21:08