хочу сюда!
 

Александра

43 года, лев, познакомится с парнем в возрасте 37-50 лет

volodymyrver

предыдущая
следующая

Журнал «Воїн світла» підтримує сепаратистів

Одним з героїв серпневого номеру журналу «Воїн світла» став громадянин Латвії Денис Черевичник, який з червня 2018 року внесений до бази Миротворця під номером #R1273554X108A162A229A99N. Незважаючи на прямі запитання шеф редактору видання, Тетяна Крижанівська відмовляється якимось чином коментувати причини того, що особа пов'язана безпосередньо із структурами ФСБ Російської Федерації стала «героєм» чергового випуску українського журналу.


Хто такий Денис Черевичник:

Публічно цей громадянин Латвії представляє себе як письменник, історик, президент громадської організації «Федерація Традиційних Бойових Мистецтв Європи» (TEMAF). Однак, це лише публічна сторона його діяльності. Черевичник давно потрапив в поле зору патріотичних організацій та служби безпеки України через його розгалужені зв'язки з представниками ФСБ Російської Федерації. Денис Черевичник неодноразово проводив спільні семінари з ножового бою разом з Кирилом Любіним, який будучи офіцером ФСБ, очолює школу ножового бою «ТОЛПАР» в Москві.


Кирил Любін також був внесений на сайт Миротворець під номером #R1260605X91A90A13A86N. Крім того, Денис Черевичник проводив ряд семінарів з ножового бою в Криму в період з 2015 по 2018 рік разом з інструкторами «ТОЛПАР» Андрієм Сосновським (пособник окупантів) та Андрієм Гребенщиковим (бойовик НВФ). Ці особи також внесені в базу Миротворця під номерами #R1260623X91A90A13A86N і #R1260614X91A90A13A86N відповідно.


Досить очевидно, що на території України Денис Черевичник здійснює діяльність з підготовки підпілля ФСБ, навчаючи при цьому агентуру противника роботі з холодною зброєю. Однак цей факт чомусь не очевидний керівництву українського журналу «Воїн світла». На це може бути низка причин:

1. Усвідомлена і цілеспрямована підтримка ФСБ на території України;

2. Банальний комерційний інтерес;

3. Профнепридатність журналістів видання, які абсолютно не вміють працювати з інформацією, яка знаходиться у вільному доступі.

Висновки:

Якщо цей маразм не зупинити, хто стане героєм наступного випуску журналу? Можливо Вовчик Путлер? Адже він теж займався єдиноборствами, але це ж не означає що він - Воїн світла! Чи усвідомлюють наслідки засновники журналу, чи це таємна політика шеф редактора Тетяни Крижанівської, яка відкрито просуває сепаратистів на сторінках журналу? Позбавлення ліцензії та бойкот з боку рекламодавців і читачів - це найменше, чого може домогтися журнал подібною редакційною політикою!

0

Комментарии