Профиль

Elena Malkova

Elena Malkova

Украина, Киев

Рейтинг в разделе:

Кому не подобається СБУ, якщо вона працює?...

Не можу зрозуміти, чому деякі політики та журналісти так наполегливо намагаються зруйнувати Службу безпеки України?

Майже кожен день з'являються в ЗМІ “сенсаційні” публікації про бездіяльність співробітників СБУ, що Службу треба реформувати, — бо, як вважають сучасні псевдо-експерти, Служба безпеки виконує якісь не притаманні для неї функції.

Шановні, притаманні чи не притаманні функції — це взагалі не коректна постановка питання, оскільки функціональність будь-якого органу визначає законодавство.

СБУ — це державний правоохоронний орган спеціального призначення, який забезпечує державну безпеку України.

Можливо, деяким політикам просто не подобається, що в країні ще залишається дієвий орган, який дійсно займається справою боротьби з корупцією, а не існує тільки у віртуальному світі або на папірчиках... Наприклад, тільки за останні дні співробітники СБУ в різних регіонах України припинили корупційну діяльність чиновників.
Служба безпеки- це майже єдина в Україні не заангажова аполітична структура, яка стоїть на варті безпеки нашої держави в цілому та кожного окремого громадянина. Питання постає, кому наразі вигідно знищити СБУ? Кому заважає діяльність чесних офіцерів? Чи не тим самим корупціонерам, які розкрадають державне майно?