хочу сюда!
 

smska

42 года, рыбы, познакомится с парнем в возрасте 38-47 лет

Elena Malkova

предыдущая
следующая

Кому не подобається СБУ, якщо вона працює?...

Не можу зрозуміти, чому деякі політики та журналісти так наполегливо намагаються зруйнувати Службу безпеки України?

Майже кожен день з'являються в ЗМІ “сенсаційні” публікації про бездіяльність співробітників СБУ, що Службу треба реформувати, — бо, як вважають сучасні псевдо-експерти, Служба безпеки виконує якісь не притаманні для неї функції.

Шановні, притаманні чи не притаманні функції — це взагалі не коректна постановка питання, оскільки функціональність будь-якого органу визначає законодавство.

СБУ — це державний правоохоронний орган спеціального призначення, який забезпечує державну безпеку України.

Можливо, деяким політикам просто не подобається, що в країні ще залишається дієвий орган, який дійсно займається справою боротьби з корупцією, а не існує тільки у віртуальному світі або на папірчиках... Наприклад, тільки за останні дні співробітники СБУ в різних регіонах України припинили корупційну діяльність чиновників.
Служба безпеки- це майже єдина в Україні не заангажова аполітична структура, яка стоїть на варті безпеки нашої держави в цілому та кожного окремого громадянина. Питання постає, кому наразі вигідно знищити СБУ? Кому заважає діяльність чесних офіцерів? Чи не тим самим корупціонерам, які розкрадають державне майно?
0

Комментарии