хочу сюди!
 

Наталия

47 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 35-60 років

"Доблесна" армія

 • 16.05.11, 22:29
У Німеччині видано першу книгу, присвячену сексуальному насильству, що здійснювалося військовослужбовцями Радянської Армії в окупованому під час Другої світової війни Берліні. Автор книги, 80-річна Габріела Кепп, порушила багатолітнє табу на публікацію подібної інформації і не побоялася поставити на обкладинці книги, яка називається "Чому у мене не було сексу", своє справжнє ім'я. Відзначимо, що російська влада продовжує заперечувати факт масового насильства, здійсненого радянськими військовослужбовцями відносно німецьких жінок. Фройлен Кепп розповідає, що вона до цих пір бачить уві сні ці жахи, і більше ніколи в житті не вступала в сексуальний зв'язок з чоловіками. "У спальні повно людей. Мене кидають на одне з ліжок. Один із них хоче видертися на мене. З усієї сили відштовхую його – раз, другий... Тепер мене намагається зґвалтувати інший. Я штовхаю його ногами, захищаюся чим можу – руками, колінами... Розлючений солдат рве на мені одяг, однак мені вдається звестися на ноги. Я намагаюся втекти. Тоді грубіян кидає мене на підлогу і б'є", - пише вона у своїй книзі. За її словами, фраза "Фрау, ком" ("Жінка, пройдіть"), яку казали радянські солдати, була дуже страшна для німкень того часу. Епідемія масового насильства поширилася настільки широко, що Ватикан висловив готовність дозволити аборт деяким з жертв. Раніше цій темі була присвячена лише одна книга, "Жінка в Берліні", автор якої вважала за краще залишитися невідомою. В інтерв'ю журналу Der Spiegel Кепп підкреслює, що вона вважала себе зобов'язаною розповісти про звірства Радянської Армії від імені всіх жертв, тому що "окрім неї, це зробити вже нікому". У період, про який йдеться, дівчині було всього 15 років. За даними експертів, в середньому кожна з жертв, вік яких варіювався від 9 до 90 років, була згвалтована 12 разів - в 1945 році в Берліні знаходилося близько 5 млн радянських солдатів. Для багатьох жінок у віці від 80-ти до 90 років цей акт насильства виявився смертельним. Фройлен Кепп була згвалтована чотири раз протягом однієї доби. Вона до цих пір пам'ятає літню жінку, яка видала її радянським солдатам. "А де маленька Габі?" - запитувала та, витягуючи дівчинку з-під столу, де вона ховалася.

Книга буде перекладена англійською мовою вже цього року.

http://gazeta.ua/articles/life/382789

3

Коментарі

Гість: DAEN

116.05.11, 22:52

Немцы были намного жёстче в этом плане.
У них насилие проводилось и с беременными женщинами вплоть до удаления плода без наркоза... потом зашивали в живот живую кошку... Как вам?

А изнасилования происходили с каждой особью жнского пола, что попадала в плен. Я наслышан о страшных фактах того времени. Все были хороши - это война.

  216.05.11, 23:07Відповідь на 1 від Гість: DAEN

  . Как вам?
  Мені-жахливо.І ті ,і інші-мерзотники та злочинці...

   316.05.11, 23:10Відповідь на 1 від Гість: DAEN

   Все были хороши - это война.А статтю виклала як новину...щоб мені не "втирали" з усіх каналів ТБ на 9 травня про "наших героїв-дідів".Якщо вони гвалтували дівчаток,жінок та бабусь 80-літніх,то героями вони не можуть бути апріорі.Принаймі-для мене...

    416.05.11, 23:23

    да что же вы все судите-то задним числом, а?
    не дай Бог такую войну еще кому-то пережить.
    книги выпускают... а страницы истории где расказано как немцы полностью из наших деток выпускали кровь чтобы делать переливание своим солдатам, а трупики потом в реку сбрасывали не публикуются почему-то.
    все "хороши" но это была война
    не судите - ибо права на это не имеете.

     Гість: PARTYZAN 88

     516.05.11, 23:39

     "в 1945 році в Берліні знаходилося близько 5 млн радянських" ну автор перебільшує видно з цієї фрази (це мабуть вся радянська груперовка в Зх Європі).
     А те що гвалтували, так це звичайна практика на війні, мабуть з початків війн. Було,є і буде. Під час 2 світової це робили всіі.
     Переможець робе все, що хоче над переможеним.
     "Якщо вони гвалтували дівчаток,жінок та бабусь 80-літніх,то героями вони не можуть бути апріорі" - хм класна логіка вважаєте, що всі солдати гвалтували. Мабуть з 100 000 максимум 100 таких було. Всі люди різні, під одну планку нерозумно ставити. В сімї не без урода.
     Герої не іза того, що робили в Берліні а що дійшли до нього.
     Ну в кожного своя думка.

      616.05.11, 23:57

      Из кожи советских пленных делали люстры и одежду.
      Немцы насиловали наших женщин, наши солдаты - их.
      Война есть война.

       Гість: DAEN

       717.05.11, 08:05Відповідь на 3 від пасіонарія08

       Полностьюс Вами согласен - это мерзость и животничество какое-то! Однако не все были такими, отнюдь.

        817.05.11, 09:08

        Чому би Вам не розповести про "подвиги" доблесних румун в Чернівцях? Було б більш доречно.

         917.05.11, 09:38Відповідь на 5 від Гість: PARTYZAN 88

         Всі люди різні, під одну планку нерозумно ставити. В сімї не без урода.
         Герої не іза того, що робили в Берліні а що дійшли до нього.
         Я і не ставлю всіз під одну планку.Де ви це читали?І чому я маю робити генрїв з тих,хто дійшов до Берліна?І Сталіна теж вважати героєм з тієї логіки,що він головнокомандувач і переміг у цій війні?

          1017.05.11, 09:43Відповідь на 8 від Хайдер

          Чому би Вам не розповести про "подвиги" доблесних румун в Чернівцях? Було б більш доречно.Якщо вам є що сказати-пишіть книжки,як ця німецька жінка.Я лиш привела як цитату одну статтю...Висновки робіть самі.Я нікого не звинувачую...не захищаю...Тільки вважаю,що гвалтувати та знущатися над ні в чому не винними людьми з почуття помсти("ось вам,за наших"та на тій підставі,що "війна є війна" абсолютно невірно.

           Сторінки:
           1
           2
           3
           попередня
           наступна